PDA

View Full Version : Моля Помогнете ми ???



xtremeee
06-27-2009, 20:55
Въпрос от една моя приятелка която се нуждае от повече мнения по въпроса и :

Добър вечер имам един любовен проблем харесвам едно момче на 20г. от 5 месеца но само си говорим и веднъж като излязахме той ме целуна и на следващия ден се държа все едно нищо не е станало аз повдигнах въпроса а той се ядоса и се скарахме. И сега немога го питам дали ще има нещо между нас защото ме е страх от отговора му а много го харесвам :S Какво трябва да направя ако може някаква насока или съвет ? Мерси предварително[/b]

WhyNot
06-27-2009, 21:02
изчакай известно време виж как ще се държи и едва тогава пробвай да поговорите,ако пак се изнерви зна4и едва ли е заинтересован...успех :)

Hilary_
06-27-2009, 21:03
Зарежи го не си заслужава .. :? Да си се прави на ударен ... :?

Kukumqvka
06-27-2009, 21:12
Зарежи го не си заслужава .. :? Да си се прави на ударен ... :?


+1 .. Той губи според мен ;-)

smileforyou12
06-27-2009, 21:40
Имала съм същия случай. Според мене нека остави нещата така без да повдига никакви въпроси ако то има интерес към нея нека го покаже

RaZzer
06-29-2009, 11:44
При това поведение след целувката или е съжалявал за нея, или прави келешлъци, или доста се е притеснил... Така че без да чакаш мн мн, говори с него, защото ако е било притеснение може да реши, че не се интересуваш от него, докато ти изчакваш... Но за разговора - постави въпроса тактично и все пак искай конкретен отговор! Успех! :)

rosko_bosko
06-29-2009, 11:58
Въпрос от една моя приятелка която се нуждае от повече мнения по въпроса и :

Добър вечер имам един любовен проблем харесвам едно момче на 20г. от 5 месеца но само си говорим и веднъж като излязахме той ме целуна и на следващия ден се държа все едно нищо не е станало аз повдигнах въпроса а той се ядоса и се скарахме. И сега немога го питам дали ще има нещо между нас защото ме е страх от отговора му а много го харесвам :S Какво трябва да направя ако може някаква насока или съвет ? Мерси предварително[/b]
питай го отново какво мисли и ако не е заинтересован не се занимавай с него,само ти губи времето така :)

NeZaPoznat
06-29-2009, 12:03
Пухльо !! Зае*и !! :?

Shalala
06-29-2009, 13:00
и аз съм имал подобна случка,с момата се мляскахме,а на другия ден само сме си фр. и се едно не сме правили нищо,не4е съм я харесвал,ама биваше.....
даже ми се разсърди,за което още не знам защо...

slim__shadygirl
06-29-2009, 13:03
Зарежи го не си заслужава .. :? Да си се прави на ударен ... :?


+1 .. Той губи според мен ;-) :)

xplay
06-29-2009, 13:55
Имала съм същия случай. Според мене нека остави нещата така без да повдига никакви въпроси ако то има интерес към нея нека го покаже


Напълно те подкрепям, и на мен ми се е случвало. :)

Take_That
06-29-2009, 16:25
Зарежи го не си заслужава .. :? Да си се прави на ударен ... :?


+1 .. Той губи според мен ;-)

+++

unicorn_f
06-29-2009, 16:38
Зарежи го не си заслужава .. :? Да си се прави на ударен ... :?