PDA

View Full Version : Той...



nastyangel
06-27-2009, 21:06
Той живее на 200 км от мен. Виждали сме се само веднъж ... беше едно прекрасно и непринудено запознанство преди една година :) и от тогава насам ни свързват skype и общи интереси, но знам, че има нещо повече. Сигурна съм, че ако не ни делеше това разстояние нещата щяха да бъдат различни и сега щях да изживявам нещо страхотно :smt051
Е драги съфорумници :neutral: как да изживея любовта на живота си???

п.с. Въпроса е на живот и смърт :smt112

fatal4o
06-27-2009, 21:11
в твоя случай по лесно, преди имах гадже от Варна и се виждахме страшно рядко ... варянт е ако скоро ще има рд да отидеш в неговия град да го празнуваш с него ако и той изявява такова желание, примерно отиваш сутринта с влака/автобуса и се връщаш вечерта.. демек хващаш си влака/автобуса ден преди това вечерта и пристигаш в неговия град за рд-то му сутринта после си тръгваш с вечерния от там и си в твоя град сутринта, в зависимост от отношенията му и реакцийте му към теб зависи дали изобщо наистина има смисъл какво да продължаваш според мен, ако се получи нещо на втората ви среща очи в очи значи може да го решиш така ,че да ходиш на интервали от време в неговия град за да се виждате и съответно ако той има възможност и той да идва. На края просто всичко ще се нареди.

Успех! ;)

eHoT4e
06-27-2009, 21:13
съвета ми е - рискувай ... отиди при него ( не точно у тях еми примерно на квартира някъде в неговия град ) независимо че последната ми тема е за това какво стана след като аз рискувах трябва да кажа че никога не съм и няма да съжалявам че съм го направила.. заслужаваше си всичко има си яки мигове които оправдават останалото ;) успех ! :)

Kukumqvka
06-27-2009, 21:15
Хах ми ако ти се живее в друг град бягай .. живей и се радвай на любовта :-D Иначе е кофти,поне аз така мисля.Преживявала съм го !Любов от разстояние ? - Не , не ... :?

fatal4o
06-27-2009, 21:23
Хах ми ако ти се живее в друг град бягай .. живей и се радвай на любовта :-D Иначе е кофти,поне аз така мисля.Преживявала съм го !Любов от разстояние ? - Не , не ... :?

Е наистина рядко се получава нещо наистина добро ,но.. да пробва момичето при всеки е различно. :)

Kukumqvka
06-27-2009, 21:35
Хах ми ако ти се живее в друг град бягай .. живей и се радвай на любовта :-D Иначе е кофти,поне аз така мисля.Преживявала съм го !Любов от разстояние ? - Не , не ... :?

Е наистина рядко се получава нещо наистина добро ,но.. да пробва момичето при всеки е различно. :)

Тей тей, ама после ''момичето'' ще пише теми подобни на оная мъжемразката дето ся се мотае в тоя раздел странно.. защо ли? 8-)

nastyangel
06-27-2009, 21:39
ехх какво ли не бих дала за неограничени възможности ... и двамата сме на по 16 ... е айде почти 17! И колко пъти съм мислила просто да хвана влак/автобус и да го изненадам приятно, защото съм сигурна, че ще е на седмото небе ако ме види. Благодаря ви за съветите и честно казано един ми стигаше да се навия да рискувам :)
Никога не съм била наранявана в любовта и не съм от типа - 20 пъти мери, веднъж режи :-D , но честно никога не съм се страхувала повече и тея пеперуди в стомаха :twisted:

п.с. ...ако след дълги терзания, размисли и страсти, все пак се реша и тръгна, да повикам ли някоя приятелка за компания по пътя и кураж или ще е по удачно да съм сама на срещата?

Kukumqvka
06-27-2009, 21:43
Ми май е по-добре да си сама,но т'ва си е твое лично решение :)
Ако наистина си убедена в тия пеперудки в стомаха .. Ти си! :-P
Успех!

fatal4o
06-27-2009, 21:50
Ми май е по-добре да си сама,но т'ва си е твое лично решение :)
Ако наистина си убедена в тия пеперудки в стомаха .. Ти си! :-P
Успех!

+1 :P

nastyangel
06-27-2009, 22:32
Благодаря на разписалите се по темата :)
Сега идва ваканция и ще имам предостатъчно време да пътувам, пък ако не ви изглежда самохвално и да драсна някой ред после да ви се изфукам :-D надявам се

п.с. Официално обещавам да не се присъединявам към клуба на мъжемрзките ако претърпя разочарование [-(

fatal4o
06-27-2009, 22:46
Благодаря на разписалите се по темата :)
Сега идва ваканция и ще имам предостатъчно време да пътувам, пък ако не ви изглежда самохвално и да драсна някой ред после да ви се изфукам :-D надявам се

п.с. Официално обещавам да не се присъединявам към клуба на мъжемрзките ако претърпя разочарование [-(

Ако се фукаш за това няма проблеми, ама ако се фукаш колко пъти го е*на през тва време лично ще те нахраня :D

nastyangel
06-27-2009, 22:51
ама моля ви сА господине :-o какви неща ми говорите :smt018 мене мнг мА ие срам :razz:

Hilary_
06-27-2009, 22:55
Ако имаш годините отиди при него ... сега и без това е лято ... :D :D

nastyangel
06-27-2009, 23:02
Ако имаш годините отиди при него ... сега и без това е лято ... :D :D

нямам 18, но не помня някога това да ме е спирало ^_^ и все пак щеше да бъде мнг по-лесно ако ги имах тея пусти години...

Hilary_
06-27-2009, 23:03
Ако имаш годините отиди при него ... сега и без това е лято ... :D :D

нямам 18, но не помня някога това да ме е спирало ^_^ и все пак щеше да бъде мнг по-лесно ако ги имах тея пусти години...
.. e да кофти е ... и на мен много пъти са ми пречели .. :?

mechtaq_za_teb
06-28-2009, 08:05
Лято е... така че нищо не ви пречи да се виждате по-често, но по принцип съм против връзките от разстояние... трудно е.

balsamaa
06-28-2009, 08:07
пак ситуацията ти е по-добра от това да виждаш човека в който си влюбен,почти всеки ден.

nastyangel
06-28-2009, 08:40
пак ситуацията ти е по-добра от това да виждаш човека в който си влюбен,почти всеки ден.

че какво по-хубаво, от това да виждаш любимия си човек всеки ден :smt080

OnlyForYou
06-28-2009, 08:43
200km са около час и половина път, ами ако е голям казвай му да сипва бензин и да идва при тебе , но ако ти го желаеш толкова много,Ами да дойде да те вземе :D

mOBSCENE
06-28-2009, 10:00
Хах ми ако ти се живее в друг град бягай .. живей и се радвай на любовта :-D Иначе е кофти,поне аз така мисля.Преживявала съм го !Любов от разстояние ? - Не , не ... :?


+11
Напълно права!

soul1199
06-28-2009, 10:46
ехх какво ли не бих дала за неограничени възможности ... и двамата сме на по 16 ... е айде почти 17! И колко пъти съм мислила просто да хвана влак/автобус и да го изненадам приятно, защото съм сигурна, че ще е на седмото небе ако ме види. Благодаря ви за съветите и честно казано един ми стигаше да се навия да рискувам :)
Никога не съм била наранявана в любовта и не съм от типа - 20 пъти мери, веднъж режи :-D , но честно никога не съм се страхувала повече и тея пеперуди в стомаха :twisted:

п.с. ...ако след дълги терзания, размисли и страсти, все пак се реша и тръгна, да повикам ли някоя приятелка за компания по пътя и кураж или ще е по удачно да съм сама на срещата?ами ако не ти се пътува сама я извикай,но по-добре 6е е да си сама,като го види6 6е сте само двамата...нз ти си прецени

balsamaa
06-28-2009, 10:51
пак ситуацията ти е по-добра от това да виждаш човека в който си влюбен,почти всеки ден.

че какво по-хубаво, от това да виждаш любимия си човек всеки ден :smt080обаче когато за нея не си любимия човек не е хубаво :?

nastyangel
06-29-2009, 21:03
другата седмица заминавам :-P