PDA

View Full Version : Моля за съвет :(



UNITED
06-27-2009, 21:42
Здравейте съфорумци.Аз искам да ви помоля за съвет относно какво да кажа на момичето което харесвам,защото хич ме няма по роматика,изказвания и такива ти работи :( .Значи харесвам едно момиче което всъщност ми е бивше гадже.С нея бяхме гаджета преди година,обаче аз нещо пак си я харесах (всъщност не бях спирал да я харесвам де :-D ).Та как да и кажа,че още я харесвам.Срам ме е :oops: .Пък и разбрах,че от тази година ще сме в един клас,и се страхувам сега ако и кажа,че я харесвам,че няма да мога да я погледна като се видим :?.След някой ден заминавам в Испания,тя също е там и родителите й,и моите са много добри приятели и ще се виждаме :(.Страх ме е да не сгафя :(

Kukumqvka
06-27-2009, 21:46
Просто я погледни в очите и и кажи точно и ясно че не си спирал да я харесваш .. ако сърцето е готово и устните са готови да изрекът тея думи :lol: .. Късмет :)

UNITED
06-27-2009, 21:52
Просто я погледни в очите и и кажи точно и ясно че не си спирал да я харесваш .. ако сърцето е готово и устните са готови да изрекът тея думи :lol: .. Късмет :)
Олеле много е директно :D
Ама мерси иначе :-)

FlashMX
06-27-2009, 21:54
Когато си в нейната компания и хвърляй погледчета +усмивка и търси същия отговор. 99% работи ако и другата страна има интерес :D Знам го от личен опит.

smileforyou12
06-27-2009, 21:57
еми да кажи и директно това което чувстваш

Kukumqvka
06-27-2009, 22:09
Просто я погледни в очите и и кажи точно и ясно че не си спирал да я харесваш .. ако сърцето е готово и устните са готови да изрекът тея думи :lol: .. Късмет :)
Олеле много е директно :D
Ама мерси иначе :-)

Момичетата обичат да са директни с тях ;) А като ги гледаш в очите се разтапят :D Поне при мене е така :lol:

Hilary_
06-27-2009, 23:07
Рискувай иначе само ще се мъчиш ... дали те харесва? дали не ...
Не ми се вярва да не те погледне повече или ти нея... първите дни ще е неловко и до там ... Успех! 8)

UNITED
06-27-2009, 23:54
Благодаря на всички,мисля,че след съветите ви наистина,мога да и кажа без да ми пука. :) Казвам и пък каквото ще да става :)

NeZaPoznat
06-28-2009, 08:57
Здравейте съфорумци.Аз искам да ви помоля за съвет относно какво да кажа на момичето което харесвам,защото хич ме няма по роматика,изказвания и такива ти работи :( .Значи харесвам едно момиче което всъщност ми е бивше гадже.С нея бяхме гаджета преди година,обаче аз нещо пак си я харесах (всъщност не бях спирал да я харесвам де :-D ).Та как да и кажа,че още я харесвам.Срам ме е :oops: .Пък и разбрах,че от тази година ще сме в един клас,и се страхувам сега ако и кажа,че я харесвам,че няма да мога да я погледна като се видим :?.След някой ден заминавам в Испания,тя също е там и родителите й,и моите са много добри приятели и ще се виждаме :(.Страх ме е да не сгафя :(
Ако наистина ще сте в един клас - по добре ще е ако не сте гаджета. Пък ти ди реши де .... :-P :-P

vali00
06-28-2009, 10:00
аз пък ходих с една от моя клас :) и още сме приятели ... какво като се виждаме всеки ден ? ходихме 2 месеца и аз я зарязах ... така че на мен не ми е кофти де :-D на нея може и да е .. :)
Действай! Тъкмо да се навиеш и може да тръгне с някой друг :)

sladkish_14
06-28-2009, 10:19
Ти сега ще си в 8 клас , нали ?

LittlePrincess
06-28-2009, 10:25
Кажи й го направо..

yambolov
06-28-2009, 11:13
съвсем направо недей ама и не увъртай много,като се видите излезете някаде на кафе туй онуй,малко изтъркано ама дейвства,ако се забавиш много рискуваш да тръгне с някой сруг,а ако прибързаш може да я уплашиш,ама както ти каза вече сте ходили и ако излезете 1/2 пъти някаде нещата ще дойдат от самосебе си,не се залъгвай да говориш през скайп....голяма грешка е.

UNITED
06-28-2009, 11:20
Ти сега ще си в 8 клас , нали ?

:razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz:

"съвсем направо недей ама и не увъртай много,като се видите излезете някаде на кафе туй онуй,малко изтъркано ама дейвства,ако се забавиш много рискуваш да тръгне с някой сруг,а ако прибързаш може да я уплашиш,ама както ти каза вече сте ходили и ако излезете 1/2 пъти някаде нещата ще дойдат от самосебе си,не се залъгвай да говориш през скайп....голяма грешка е"

Мерси,точно мислех да и пиша по скайп но май ще трябва да изчакам поне още седмица до като се видим в Испания.Щото все още съм в България :(

Boot
06-28-2009, 11:34
Харесвам те, хайде пак да се съберем!

Много сложно...

Можеш да й кажеш, че е грозна, тъпа и проста и да очакваш тя да разбере обратното, но по-добре давай смело с директни думи ;)