PDA

View Full Version : Съвет :( ?!



anity0emko
06-27-2009, 23:06
Преди 3 седмици бяхме на рожден ден с гаджето ми на общ приятел , след което и двамата пихме МНОГО .... и на др ден нито единя не помнеше какво е станало (аз спях у тях) ...

Таа проблема : на 15 трябваше да ми дойде ,сега е 28 ... wtf ?! :shock:


Дали е "нормално" да закъснее през някъв период и точно тоя период да е съвпаднал с това "събитие" ...или е станала белята ....

Искам само мнение на сериозни хора ,не ми е до базици изобщо :(
Благодаря .

nPeEbaH
06-28-2009, 00:03
Само не разбрах тъпа ли си или просто не си чувала, че има тестове за бременност?

batkodoki
06-28-2009, 00:08
Само не разбрах тъпа ли си или просто не си чувала, че има тестове за бременност?

SIC!

anity0emko
06-28-2009, 00:09
Само не разбрах тъпа ли си или просто не си чувала, че има тестове за бременност?


Ти май си тъп :-x

След като и двамата не помним нищо предполагам,че имам някакъв друг проблем ,а не ,че съм бременна ...

Или поне така мислия ...

batkodoki
06-28-2009, 00:22
Само не разбрах тъпа ли си или просто не си чувала, че има тестове за бременност?


Ти май си тъп :-x

След като и двамата не помним нищо предполагам,че имам някакъв друг проблем ,а не ,че съм бременна ...

Или поне така мислия ...

е ти си мисли каквото щеш!

когато случайййййййййййно се окажеш забременена - то ще е от Светия Дух! така и кажи на Майка си...

глупава пикла, която се чуди как да оправдае простотията си!

ако наистина не помниш - значи имаш психиатричен проблем - амнезия му казват, ще те затворят в лудница за малко, но за цял живот ще си носиш дамгата .....- шом толкова настояваш да е Това!

xplay
06-28-2009, 05:36
13 дни закъснение малко ли ти се виждат??? Според мен имаш 2 варианта - ВЕДНАГА си вземи тест или ВЕДНАГА тичай при гинеколог! Не е нормално да ти закъснява толкова.. още повече, че не помниш какво е астанало. Не искам да те плаша, но може и да си бременна!

AlaBalaa
06-28-2009, 06:08
абе хора вие не я питахте на колко е и кога и е дошъл не съм много запознат но ако е от скоро може да е нередовен :?

mOBSCENE
06-28-2009, 10:56
Ами аз например имам от 3-4 години.
На мен ми закъсня с 2 месеца :oops: ии сега си ми дойде доста обилно..
Може би няма никакъв проблем..но за всеки случаай си вземи тест за бременност ..самата ти каза ,че не помниш какво е ставало.

Късмет!Дано ти няма нищо!
Знам как се чувстваш! :-)

nPeEbaH
06-28-2009, 12:28
Само не разбрах тъпа ли си или просто не си чувала, че има тестове за бременност?


Ти май си тъп :-x

След като и двамата не помним нищо предполагам,че имам някакъв друг проблем ,а не ,че съм бременна ...

Или поне така мислия ...

Ми нека аз да съм тъпия, пък ти да си тая дето ще ходи на даскало с бебешка количка.

anity0emko
06-28-2009, 13:20
На 15 съм и имам цикъл от 5г , редовен , досега ми е спирал за най-много 5 дни и то 2-3 пъти от както се помния ...

Pamie7o
06-28-2009, 13:29
На 15 съм на 15 да се напиеш дотолкова, че да не помниш какво си правила :shock: Сори ама наистина както са написали по-горе си тъпа пикла...

anity0emko
06-28-2009, 14:23
Според мен съм се напила до толкова ,че да не помния нищо заради причината ,че не пия и тия 3-4 (бира) чаши дето съм ги изпила са ми били достатъчни ... и не това е въпроса ,въпреки това благодаря за мнението :)

lipstik
06-28-2009, 16:48
Мен понякога и ми е прескачал някой месец,ама ти щом нищо не си спомняш си прави теста за най-сигурно.