PDA

View Full Version : ПОМОЩ !



naranqva6ta
06-28-2009, 08:16
Дълго време си харесвах едно момче. Вчера си станахме гаджета (писахме си цял ден съобщения.. и т.н.), но сега едва осъзнавам, че не го харесвам като преди. *да на 12 съм..*

Днес ще го видя и се чудя какво да правя.. Не знам, но винаги става така: харесвам си някого и когато той почне да ме харесва аз спирам него да харесвам.

За първи път приех на някого, но СЕГА вече не съм сигурна дали е правилния...

Моля за съвет !

OnlyForYou
06-28-2009, 08:19
това си е чиста лигавщина според мен

Hilary_
06-28-2009, 08:20
.. :shock: :shock: :lol: :lol:
Добреее значи щом вече не го искаш не си го харесвала толкова ... :? Амм скъсаш ли го рискуваш много най-вече да го загубиш .. внимавай какво правиш и премисли нещата... макар, че ако и той е на твоите години бързо ще го преживее.. :-D

Bellatrix
06-28-2009, 08:24
Еми като не го щеш късай го.

naranqva6ta
06-28-2009, 08:25
Ама как..

Аз съм от хората, които много сложно могат да скъсат.. или да наранят човек.

fatal4o
06-28-2009, 08:27
Намери си някой секси баткУ на 15-16 , присъединявай се към връстничките ти и почвай да се кефиш на гъзарията, време ти е давай бръже ,че скоро ше одъртееш за това 8-)

По темата: Ми виж сега.. както ти казаха явно не си го харесвала толкова силно за да е така, според мен ти не знаеш какво искаш щом днес е едно ,а утре е друго, имах подобен случай миналата година с една 12 годишна дето и тя не знаеше кво иска но все пак избутах с нея 1 месец едвам едвам , трагична беше... просто си помисли какво е на характер момчето и как го възприемаш като е до теб. На кратко изясни си чуствата моме...

NeZaPoznat
06-28-2009, 09:00
Дълго време си харесвах едно момче. Вчера си станахме гаджета (писахме си цял ден съобщения.. и т.н.), но сега едва осъзнавам, че не го харесвам като преди. *да на 12 съм..*

Днес ще го видя и се чудя какво да правя.. Не знам, но винаги става така: харесвам си някого и когато той почне да ме харесва аз спирам него да харесвам.

За първи път приех на някого, но СЕГА вече не съм сигурна дали е правилния...

Моля за съвет !

Мислех да го пусна в МИДАТА но май е сериозно.
Ами как да ти кажа ..... ако искаш да ходиш с някой който ти харесваш а той не те харесва - тръгни с момиче. Само гледай да не те хареса и тя че :-P :-P

kobrichka
06-28-2009, 09:26
Ето за това казвам,че 12 годишните са малки за гаджета, просто защото все още не знаете какво искате. Харесвала си го много , а вече не искаш да си с него. И това "СЕГА вече не съм сигурна дали е правилния... " това ми звучи все едно ще се жените, дали е правилният или не.
По-въпроса ти какво да правиш... еми остави го след, като вече не го харесваш.

mOBSCENE
06-28-2009, 09:57
Амии чуждото или в случея това ,което не е твое е по-сладко :grin:

Така го разбирам аз . .

Ами бъди честна с него и изплюй камъчето. :-)

MarkKnight
06-28-2009, 09:58
Бравоооо на 12 години :shock: и вече за правилни и неправилни мисли :?

3oPuTy
06-28-2009, 10:01
Порасни :-|

LittlePrincess
06-28-2009, 10:04
Остави го. Дали бил правилния :lol: Ти няма да се жениш за него, бе.

sladkish_14
06-28-2009, 10:16
:-# На 12 е , туко що пък прочетох още по - тъпа тема от 13 годишна :-#

За какво да е правилния бе дете ? Да не се ч*каш с него , че да е правилен ? Сега походи малко с него да видиш как ще се развият нещата /ако разбираш/ и после ако все още не го 'харесваш' скъсайте ..

Kukumqvka
06-28-2009, 11:49
Ако скъсаш с него пак ще започнеш да го харесваш :lol: а тогава той ще е загубил интерес :lol: За т'ва си стой с него и като започнеш да разбираш к'во момченце е ще се влюбиш :razz: :razz: .. Ехх приказките винаги завършват хубаво,дано тая не е изключение :D :D :D

lifelesscorpse
06-28-2009, 12:04
Тъкмо и аз преди има-няма 2 минути прочетох темата на 13 годишната :lol: Леле хора изживейте си детството!После цял живот ще съжалявате,че сте си пропилели годинките в това да се правите на големи...Всичко с времето си ебати...Какво толкова бързате :?
Както и да е......

pandelka
06-28-2009, 12:08
Ама как..

Аз съм от хората, които много сложно могат да скъсат.. или да наранят човек.


о да личи си .. за тва ника ти е такъв ама се едно тва не е моя работа хах
след като чувствата ги няма му казваш! 8)

kloely
06-28-2009, 12:21
Кат нямаш чувства по-добре не разигравай момчето. Кое мислиш че повече ще го нарани - ти да му кажеш, че нямаш чувства или да разбере че си си играла с него?

problem4ety
06-28-2009, 12:23
това си е чиста лигавщина според мен
+1 и според мен е така :)

WhyNot
06-28-2009, 20:24
оф ай вси4ки мици матрици мамути джуджета катерици и пикли да си лягат

WhyNot
06-28-2009, 20:25
на 12 и си мисли че цветя сере

GD95
06-28-2009, 22:05
Боже...аз на 14 още не се смятам за толкова голяма..пък ти и правилния търсиш :-D Пхах....Сега като се замисля на 11-12 някъде харесвах около 5 момчета и изведнъж всички спрях да ги харесвам :razz: Амиии кво да ти кажа-Ти и оная 13 годишната с баткУвците сте много зле :lol:

fatal4o
06-28-2009, 22:31
То вие ги отказахте тия човеченца да влизат в тоя форум или поне тая категория не знам какво още им драскате в темите като те няма и малкия да си мръднат за да ви прочетат коментарите , иначе факт е ,че има доста истина във всички коментари, хем още им е рано, хем пък ако почнат от сега ще знаят повече след време.. но пък ако почнат от сега може да се получи лош ефект и да станат като другите кифли...

Kukumqvka
06-28-2009, 22:37
То вие ги отказахте тия човеченца да влизат в тоя форум или поне тая категория не знам какво още им драскате в темите като те няма и малкия да си мръднат за да ви прочетат коментарите , иначе факт е ,че има доста истина във всички коментари, хем още им е рано, хем пък ако почнат от сега ще знаят повече след време.. но пък ако почнат от сега може да се получи лош ефект и да станат като другите кифли...

Така или иначе ще станат като другите ''кифли'' :?

fatal4o
06-28-2009, 22:41
То вие ги отказахте тия човеченца да влизат в тоя форум или поне тая категория не знам какво още им драскате в темите като те няма и малкия да си мръднат за да ви прочетат коментарите , иначе факт е ,че има доста истина във всички коментари, хем още им е рано, хем пък ако почнат от сега ще знаят повече след време.. но пък ако почнат от сега може да се получи лош ефект и да станат като другите кифли...

Така или иначе ще станат като другите ''кифли'' :?

няма лошо да опитаме да спасим 0.00000001% от може би времнно нормалните курабийки преди да са станали кифлета.. :-P

Kukumqvka
06-28-2009, 22:45
То вие ги отказахте тия човеченца да влизат в тоя форум или поне тая категория не знам какво още им драскате в темите като те няма и малкия да си мръднат за да ви прочетат коментарите , иначе факт е ,че има доста истина във всички коментари, хем още им е рано, хем пък ако почнат от сега ще знаят повече след време.. но пък ако почнат от сега може да се получи лош ефект и да станат като другите кифли...

Така или иначе ще станат като другите ''кифли'' :?

няма лошо да опитаме да спасим 0.00000001% от може би времнно нормалните курабийки преди да са станали кифлета.. :-P

Риск печели , риск губи 8-) .. а дано постигнем успех :-D

naranqva6ta
06-29-2009, 08:16
Abe da stavam kifla, kurva .. tochno puk !!!


Ne sum kato oniq gurjavniciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

naranqva6ta
07-17-2009, 12:53
skusah s nego, i stignah do izvoda - stiga s tezi gajeta ! 8-)

buntar90
07-17-2009, 13:17
щом си на 12 - без коментар :-D

smal_girl
07-17-2009, 15:01
моята история е почти същата аз като тръгнах с моя отначало много си го харесвах първите ни срещи минаха много добре но когато тръгнахме имах чуството че съм направила голяма грешка но въпреки това останах с него просто да видя кво ще стане и вече 1 година сме много щастливи заедно :grin:

Slave4You
07-17-2009, 15:08
Ми според мен това е нормално.. малка си и не можеш да разбереш, какво е наистина да харесваш някого. След 3-4 години ще разбереш, спокойно. Сега се забавлявай щом искаш:)

ItalianMafia
07-17-2009, 15:27
Аман от пикли .. :-x

scyLLa
07-17-2009, 15:38
*да на 12 съм..*
Все още си малка и незнаеш какво искаш.

asi_basi
07-17-2009, 16:14
Дълго време си харесвах едно момче. Вчера си станахме гаджета (писахме си цял ден съобщения.. и т.н.), но сега едва осъзнавам, че не го харесвам като преди. *да на 12 съм..*

Днес ще го видя и се чудя какво да правя.. Не знам, но винаги става така: харесвам си някого и когато той почне да ме харесва аз спирам него да харесвам.

За първи път приех на някого, но СЕГА вече не съм сигурна дали е правилния...

Моля за съвет !

Offff na 12 kakvi problemi re6avame a? Misli6 4e na 12g 6te sre6tne6 pravilniq? hahaha ima da 4aka6 ....daje znae6 li koi e pravilniq za teb? Ponqkoga kato sme malki mislim 4e iskame edno, no posle osaznavame 4e ne e taka. Hodi da igrae6 ;)

YourPoison
07-18-2009, 09:35
обаче момичето само си казва още в началото ,че е на 12 .. :lol: :lol: