PDA

View Full Version : Да деля приятеля си с неговата "бест френд" ;Х



Aniiiii
06-28-2009, 11:57
Охх искам и аз да ви кажа нещо... Някакъв съвет? Вие попадали ли сте в такава ситуация?

Та азз уча в един клас с приятеля ми. В класа ни е също и така наречената негова "бест френд". Да ама тя ее .. ;Х Тя е от неговата държава и си говорят на техния език а аз не разбирам. Аз нямам нищо напротив и като ми е скучно му казвам да говори на английски и той така и прави. Ама тя е едно ЗЛО! Говоти половината от изречението на английски а другата половина на техния език - ей така да ме дразни! .. Иначе тя нямаа нищоо лошо към мен, смисал държи се нормално, говорим си сичко точно. Ама просто го ревнува.
Случвали са се много случки като напримерр .. "aww I am gonna miss uu soo muchh in the summer" или пъкк "eyy buyy mee thatt pleasee I love u "
Много ме дразнят тези неща, поне да не ги казва пред мен пък мама му стара :o :-x
Азз многоо пъти сам говорила с него за това, МНОГО. И той винаги ми казваа чее няма нищоо и няма и да има (защото те са ходили преди) и аз му вярвам амаа тя ме дразни супер много!
Ето сега даже в FaceBook му е испратиила някъква картинка и е написала отгоре "for u my lovee"
Е супер гадно ми стана .. :ХХХХХХХХХХ :(

Е кажете вие имали ли сте такава ситуация, някъкви съвети? :?

Hilary_
06-28-2009, 12:10
Пфф много кофти ситуация ... :? :? аз се намирам в нещо подобно ... :?
Освен всичко ме притесни и "И той винаги ми казваа чее няма нищоо и няма и да има (защото те са ходили преди)" .. :? :? Според мен тази негова бест френд все още го харесва .. аз на приятелите си (момчета) не казвам колко ги обичам .. :? :? Пази си го от нея, защото току виж някоя вечер случайно "по приятелски" го е целунала .. :? :? Дай и да разбере, че си е твой ии няма да ти го вземе толкова лесно .. :o :o

sladkalady
06-28-2009, 12:10
Пффф че гадно...
Тази негова бест фр иска да те дразни,защото сега ти си с него...
Те са ходили преди,може би тя още има чувства към него.Пак поговори с него ,защото може да те изненадат "приятно" някой ден...
Но ако му имаш доверие ,просто се прави че не ти пука...все пак ти си на първо място :)

hisy
06-28-2009, 12:17
Пази си момчето , защото може да го загубиш :wink: Отиди при нея и и кажи да спре да му говори така :) Както се казва : Всяка жаба да си знае гъола... такаче нека си знае мястото и да си мери приказките :)

Aniiiii
06-28-2009, 12:17
Ахх .. Азз на него му вярвам ама немога да се правя че не ми пука .. Гадно е така. Немога аз да седя, тя да му каже пред мен че го обича тооооооооооклова много и аз се едно не сам чула :?

А дори оня ден, един час сигурно сме си говорили за това!
Чакайте ще ви разкажа. Та бях на мач (на него) и всички бяха там. Той излезе на полувремето и отиде първо там до нея (където тя седеше) и точно тръгна към мен и тя го хвана за ръката, един вид да остане там. Аз му се расърдих на него ама знаех чее той не е виновен. Той всъшност дойде при мен после разбира се.. амаа незнам :o Ето сега това като го видях в FaceBook направоо ...
Не знам аз с нея не съм говорила ама тя ще отрече, ще каже "ние сме само приятели". А най-лошото е че аз сега си отивам на Бг ии той тук сам .. а бее :Хх :(

Hilary_
06-28-2009, 12:30
Не можеш да го оправдаваш изцяло .. :? Извинявай ама ако му пука, че на тебе ти е неприятно един вид ще се отдръпне ... ако аз бях на твое място до сега отдавна да съм я разкарала тая натрапница .. :? :? Да отиде при нея да ... ама да го задържа .. пффф баси натегачката .. :? :?

Aniiiii
06-28-2009, 12:35
Не можеш да го оправдаваш изцяло .. :? Извинявай ама ако му пука, че на тебе ти е неприятно един вид ще се отдръпне ... ако аз бях на твое място до сега отдавна да съм я разкарала тая натрапница .. :? :? Да отиде при нея да ... ама да го задържа .. пффф баси натегачката .. :? :?

Да ама аз не искам да ги разделям. То всъшност тя е една използвачка де, ама това е др въпрос. Не искам да говоря с нея защото 100% ще ги скарам, а не искам защото не е чесно така аз да му избирам приятелите ... ама тя прекалява. То сега аз немога да я видя, може да си попишем малко ама .. нз спира ме нещо :(

sladkalady
06-28-2009, 12:36
Да ти кажа вината не е само нейна...виновен е и приятелят ти,защото й се оставя и прави всичко,което тя му каже...Винаги трябва да има някаква граница между него и неговата бест фр...Аз поне не виждам такава и явно на него му е приятно тя да му казва I love you ,I miss you и тем подобни.Ако поне малко го беше грижа за теб щеше да й каже да престане понеже на теб не ти е приятно...
А ти като си дойдеш в Бг и той остане сам не ми се мисли какво може да се случи...

Aniiiii
06-28-2009, 12:46
Ама той не може да и каже да престане защото нали знаете малкЪТъЪъ лигличкЪЪ ще се расърди .. :?
А иначе аз ако нещо му се нацупя, тойй преставаа напр. да си говори с неяя.. ама тяя пакк бее, нахална.
Аз от негова старана никога не сам чула нещо подобно на "обичам те, ще ми лиспсваш" и т.н да и казва
Не знам какво да правя вече, аз се уморих да говорим за това... То на нас споровете са ни главно заради нея :o

mOBSCENE
06-28-2009, 14:43
Пази си момчето , защото може да го загубиш :wink: Отиди при нея и и кажи да спре да му говори така :) Както се казва : Всяка жаба да си знае гъола... такаче нека си знае мястото и да си мери приказките :)

Покажи и ,че той е твоето момче,а не нейното и че обича теб ,а не нея!
С няколко думи - разкажи и играта!

Аз бях в същата ситуация..търпях глупавото момиче 3 месеца ..и накрая накарах моя приятел да избира между мен и нея..
Заедно сме вече от 6 месеца :-) сама се досещаш какво се случи!

Take_That
06-28-2009, 15:43
Пази си момчето , защото може да го загубиш :wink: Отиди при нея и и кажи да спре да му говори така :) Както се казва : Всяка жаба да си знае гъола... такаче нека си знае мястото и да си мери приказките :)

Покажи и ,че той е твоето момче,а не нейното и че обича теб ,а не нея!
С няколко думи - разкажи и играта!

++++ Точно така. Тая кифла да си знае мястото и да си мери приказките

Shia
06-28-2009, 16:07
Не дели,а нападни.Тя знае,че си му гадже и трябва да внимава как се държи и какво говори.Ти си му приятелката
не тя.

sladur4etyYy
06-28-2009, 19:09
Не дели,а нападни.Тя знае,че си му гадже и трябва да внимава как се държи и какво говори.Ти си му приятелката
не тя.

ако тръгне да й се нахвърля, оная ще ревне на момчето, че гаджето му не я харесва, какво толкова лошо има да са си 2мата просто приятели, ала- бала.. той ще се хване и нищо чудно да вземе страната на ''приятелката си'', защото в такива ситуации малко момчета могат да погледнат трезво нещата. точно заради това има мноооого случаи на ''най- собри приятелки'', които под носа на гаджетата на момчетата им ги отмъкват. авторке, с оная не трябва да се караш, нито пък с момчето, защото така го отдалечаваш от себе си. сближи се с него, покажи му колко държиш на него, накарай го да иска да е колкото се може повече време с теб. изобщо не я споменавай оная в разговорите ви. просто се прави, че не я забелязваш и толкова. тя определено все още има чувства към него и прилага хитри номерца, за да си го върне, но нека си му повтаря колко го обича... ако той си е загубил ума по теб, гарантирам ти, че няма и да я погледне. гадното в ситуацията е, че ти си идваш и го оставяш сам с нея. тогава вече.. не знам, може и да успее... дори като си дойдеш, не бива да губиш връзка с него, дори и за малко, защото натрапниците само тва чакат.

eminemfenka
06-28-2009, 20:00
Аз мисля,че тя има някакви чувства към него :? То нали,нормално е да кажеш на БФФ-то си,че го обичаш.. ама постоянно натякване.. :? Се едно тя ходи с него,не ти.. Що не го налетиш пред нея и да почнеш страстно да го целуваш и да й видиш изражението.. и да не се отлепваш от него така за около седмица? Мисля,че ще си проличи,и ти сама ще разбереш,какво чувства тя.. Успех!


*Що не го вземеш с тебе в БГ?

Aniiiii
06-28-2009, 20:01
Мерси за съветите! :-)

А иначе аз на него му имам доверие. Много сме близки иии тойй ми каза че ще ме чакаа ии т.н. Аз знамм че той няма да тръгне пак със нея (тя го е наранила много, после той нея... не ме питайте как са станали "бест фр" :? ) амаа много е гадно, ти да си с гаджето си и някъква си да му казва колко ще и липсва .. :-o
Снегоо много сме говорили за неяя и той винаги казва че са само ФР амаа .. незнам.. Днес ми стана мноого криво като видях това, защотоо както каза едно момиче по нагоре, аз не казвам на приятелите си момчета колко много ги обичам и то пред приятелките им .. :Х

Още веднъж мерси на вс писали в темата, ще се радвам на още коментари :)

angeltears
06-28-2009, 20:11
ако тръгне да й се нахвърля, оная ще ревне на момчето, че гаджето му не я харесва, какво толкова лошо има да са си 2мата просто приятели, ала- бала.. той ще се хване и нищо чудно да вземе страната на ''приятелката си'', защото в такива ситуации малко момчета могат да погледнат трезво нещата. точно заради това има мноооого случаи на ''най- собри приятелки'', които под носа на гаджетата на момчетата им ги отмъкват. авторке, с оная не трябва да се караш, нито пък с момчето, защото така го отдалечаваш от себе си. сближи се с него, покажи му колко държиш на него, накарай го да иска да е колкото се може повече време с теб. изобщо не я споменавай оная в разговорите ви. просто се прави, че не я забелязваш и толкова. тя определено все още има чувства към него и прилага хитри номерца, за да си го върне, но нека си му повтаря колко го обича... ако той си е загубил ума по теб, гарантирам ти, че няма и да я погледне. гадното в ситуацията е, че ти си идваш и го оставяш сам с нея. тогава вече.. не знам, може и да успее... дори като си дойдеш, не бива да губиш връзка с него, дори и за малко, защото натрапниците само тва чакат.

Абсолютно!
НЕ го отблъсквай, сближавай се :) Помага ..

vampirekiss
06-28-2009, 20:19
Ммм на мен ми се е случвало нещо подобно.Бившия инай-добрата му приятелка,с която се познаваха от деца бяха суууупер близки.Много ми ставаше тъпо като помчваха да си лафят разни тъпотии за детството.Направо бяс ме избиваше,а когато се прегръщаха пред мен направо ми идеше да я убия и даже и това щеше дай е малко.Няма начин да не ти пука.Лично аз какво ли не опитах,но до последно си ревнумах от тази му приятелка.Накрая бях посвикнала и не ми дремеше много,но пак се случваше да ме хване ревността.Спокойно,ако са израсли заедно няма начин да не съществува силна връзка помежду им,а още повече,че и той е в чужда държава и тн.

Aniiiii
06-28-2009, 20:48
Ммм на мен ми се е случвало нещо подобно.Бившия инай-добрата му приятелка,с която се познаваха от деца бяха суууупер близки.Много ми ставаше тъпо като помчваха да си лафят разни тъпотии за детството.Направо бяс ме избиваше,а когато се прегръщаха пред мен направо ми идеше да я убия и даже и това щеше дай е малко.Няма начин да не ти пука.Лично аз какво ли не опитах,но до последно си ревнумах от тази му приятелка.Накрая бях посвикнала и не ми дремеше много,но пак се случваше да ме хване ревността.Спокойно,ако са израсли заедно няма начин да не съществува силна връзка помежду им,а още повече,че и той е в чужда държава и тн.

Нее не са израсли заедно ама както казваш нали са в др държава .. и те саа отт една и съща ии си се познават от дългоо. ама все пак .... :o товаа не я оправдаваа изобщоо .. :-o :(

Дори сега .. тойй коментира товаа коетоо тя му написа:

Той: Хеуу Thankk u for tthat. I have a beautiful award from a good friend. Take care. Thanks again man.

Tя: хаха thank u man. Love u dega ( dega e na техния език и означава скъпи, мили или нещо от този род) ! :-x

Е кажетее каккккк да не се дразняя .. ;Х Не ми се почват пак скандали с негоо заради нея :(

beb4yy
06-28-2009, 20:51
Абе старата любов ръжда не хваща от мене да знаеш :)

eminemfenka
06-28-2009, 21:26
Само не разбрах,сиг съм яко зле :D ама т'ва техния език те са си измисляли некви думички ли? или? И к'ва националността им? :)

Aniiiii
06-28-2009, 21:35
Само не разбрах,сиг съм яко зле :D ама т'ва техния език те са си измисляли некви думички ли? или? И к'ва националността им? :)

Ненен налии казах чее тяя е ЗЛО .. ии пише една дума на техния език една на английски.. ;Х
Ии "дега" е от техния език .. ии тяя я пишее защото знаее, че аз знам какво означаваа :( :-x

Anyway .. Скарахме се пакк .. била му като сестра .. :? :o

eminemfenka
06-28-2009, 21:49
Иначе те са българи :D аз пак недоразбралата..


*К'ви хора ги имало само..Бъди с него пред нея!!! :? к'вото почукало,такоа се обадило!

Aniiiii
06-28-2009, 21:53
Не, не са Бг .. (не искам да казвам от къде е, защото Българите имат малко странно мнение за тях).

Ама аз като съм с него пред нея .. тяя нищо. Знае че съм му приятелка и това не я притеснява да му говори таква неща :-x :o

Мерсии за отговорите :)

fc
06-29-2009, 02:50
Счупи я от бой :)

Aicken
06-29-2009, 05:16
много , много долна ситуация тук доверието има голяма роля

miss_asi
06-29-2009, 05:28
Просто адски кофти ситуация ... ако той си беше в БГ,щеше да помогне ако се лепнеш за него ама нз,нз ...

vesSynkaa
06-29-2009, 05:47
Гледай да не се караш с него , защото както казаха преди мене , това го
отдалечава от тебе и в такива ситуации идва ролята на добрата приятелка ,
която ще го успокои .. За това че гледай да не се караш с него , не му
говори за тая , а като си с нея се дръж все едно не ти пука за нея , все едно
я одобряваш и така .. Няма друг начин да се справиш с нея , най-накрая
както казаха може и да заеме нейната страна и тогава става лошо .. Щом
вярваш на приятеля си , я заеби нея ..

mirinda1
06-29-2009, 08:20
Гледай да не се караш с него , защото както казаха преди мене , това го
отдалечава от тебе и в такива ситуации идва ролята на добрата приятелка ,
която ще го успокои .. За това че гледай да не се караш с него , не му
говори за тая , а като си с нея се дръж все едно не ти пука за нея , все едно
я одобряваш и така .. Няма друг начин да се справиш с нея , най-накрая
както казаха може и да заеме нейната страна и тогава става лошо .. Щом
вярваш на приятеля си , я заеби нея ..

Ммм Да недей да се караш с приятеля си а напротив ходи при него отвличай го нанякъде .. можеш да отговориш там в коментарите нещо от сорта "и един коментар от твойто гадже и приятел :oops: " ..издразни я че и ти си му фр... колкото повече се усмихваш докато тя е там толкова повече той ще се отпуска ..може случайно те двамата да се скарат и ти ще с иновия приятел :oops: :-D

NeZaPoznat
06-29-2009, 08:29
Ахх .. Азз на него му вярвам ама немога да се правя че не ми пука .. Гадно е така. Немога аз да седя, тя да му каже пред мен че го обича тооооооооооклова много и аз се едно не сам чула :?

А дори оня ден, един час сигурно сме си говорили за това!
Чакайте ще ви разкажа. Та бях на мач (на него) и всички бяха там. Той излезе на полувремето и отиде първо там до нея (където тя седеше) и точно тръгна към мен и тя го хвана за ръката, един вид да остане там. Аз му се расърдих на него ама знаех чее той не е виновен. Той всъшност дойде при мен после разбира се.. амаа незнам :o Ето сега това като го видях в FaceBook направоо ...
Не знам аз с нея не съм говорила ама тя ще отрече, ще каже "ние сме само приятели". А най-лошото е че аз сега си отивам на Бг ии той тук сам .. а бее :Хх :(

Да бее !! Сам !! Хе хе !! :lol: :lol:

awes0mEe
06-29-2009, 09:34
И как не може да и каже да престане щото малкЪТъЪъ лигличкЪЪ щяла да се разсърди..нали те обича и не вижда ли,че на теб никак не ти е приятно..не може или не иска,щото ми се струва,че още има чувства към нея..ама и ти си си виновна от една страна,обичаш го,гадно ти е пък не смееш нищо да и кажеш..на твое място бих я дръпнала леко настрани някой път да разбере,че моето си е мое.Може да звучи егоистично,но не бих допуснала и то пред очите ми някаква да подмята изречения на приятеля ми от рода на "колко мноого те обичам", "i miss you" и т.н

Aniiiii
06-29-2009, 10:41
Ами да ви кажа аз не исках да се карам с нея защотоо и те ще се скарат. Както казах по нагоре аз не искам да му избирам приятелите и да му казвам с този и тази ще си говориш и т.н
Ама скоро май така ще направя. То вече не се издържа. Той продължава да ме убеждава че тя му е като сестра и т.н :?
Не знам нещо ми писна от нея ии или тяя ще го отнесе или идвамата :o

Блаагодаряя вии за съветиите пак :-) :)

lipstik
06-29-2009, 10:42
Тая заслужава един здрав бой за да разбере кой с кого...А ако приятеля ти те обича ще те разбере и няма да застане на нейна страна.Пък и щом вижда,че не ти е приятно и ти е гадно от нея,трябва той да и кажа да престане,ама....

rosencetooo
06-29-2009, 10:45
Пази си момчето , защото може да го загубиш :wink: Отиди при нея и и кажи да спре да му говори така :) Както се казва : Всяка жаба да си знае гъола... такаче нека си знае мястото и да си мери приказките :) \:D/

BloomF
06-29-2009, 11:52
Е дори и тя да му е като сестра на него да не би да му е приятно тя да му се натиска :? :? ? Абе приятеля ти не може ли да се усети, че на тебе не ти е приятно да я слушаш коолко го била обичала... Поне аз не мисля, че той ше и върже при положение, че доколкото разбрах тия номера не са от скоро. Най добре му кажи, че нямаш нищо против нея, но ако обича да престане с това, че го обичала.. Прекалено е!

Бтв, разсъждаваш много добре за това, че не ти трябва да му избираш приятелите :)

Aniiiii
06-29-2009, 12:04
BloomF мерси, дори знаете ли снощи докато си пишехме иии
Аз: кажии на приятелКИТЕ си да не ти казват така, защото изобщо не ми е приятно, както и на теб няма да ти е ако на мен някой приятел така ми каже пред теб!
ии тойй налии не и обращай вниманиее, ще и кажа да спре ама ти знаеш че тя ми е бест фр .. тя е дори и твоя приятелка :shock:
Ии аз много се ядосах и му казах, че моите приятлки не наричат гаджето ми "Love" .. :?

Охх, няма да ви отегчавам повече :-D

got2Bthe1
06-29-2009, 13:26
Скии са най-добре седни и му кажи как се чувстваш вместо да се нервиш.Ако е стабилен нещата ше се подредят ако не майната му!!!

mirinda1
06-29-2009, 14:39
BloomF мерси, дори знаете ли снощи докато си пишехме иии
Аз: кажии на приятелКИТЕ си да не ти казват така, защото изобщо не ми е приятно, както и на теб няма да ти е ако на мен някой приятел така ми каже пред теб!
ии тойй налии не и обращай вниманиее, ще и кажа да спре ама ти знаеш че тя ми е бест фр .. тя е дори и твоя приятелка :shock:
Ии аз много се ядосах и му казах, че моите приятлки не наричат гаджето ми "Love" .. :?

Охх, няма да ви отегчавам повече :-D

1-во не отегчаваш интересно е ..
2-ро що не я издразниш тази... щот така няма да стане :? започни като нея да се държиш с някой твой приятел и той ше види и сиг ше му стане тъпо.. нз

А имам една фр която си има приятел...Обаче отидохме на една екскурзия и нейния "бф момче" я целуна и започнаха да се мляскат... :shock:

А ако се случи нещо такова и тази негова "бф" го целуне или нещо такова .. той няма да я спре !! :( Помисли си ......... :o

Nadelina
06-29-2009, 14:54
Не ми се четяха 3-те страници, признавам си, но исках да си кажа мнението. Имам приятели момчета, имам и гадже. Приятеля ми не е от моя град и следователно сега лятото не можем да се виждаме всеки ден. Излизам само с момчета навънка и не виждам нищо лошо в това.е са си мойте момчета, "best friend". Имаше един случай, когато се бях понапила и правих зулуми и естествено се разплаках, защото ми стана тъжно, че съм била толкова зле, и единия от тези приятели ме изпрати до вкъщи (както прави почти винаги), гушна ме и ми каза, че ме обича, да не се притеснявам. Хората биха казали, че не е нормално и т.н., но ето - нормално е. Имам си приятел от 2 години, имам си най-добър приятел. Не мисля, че е редно, защото си се появила в живота му, да разваляш отношенията му с приятелите му - били те момчета или момичета.

Aniiiii
06-29-2009, 15:47
Аз нямам нищо против да има приятелки, защото и аз имам приятели - момчета.
Но това не е начина по който една (само) приятелка се държи .. :?

smiLe49
06-29-2009, 16:55
Тва "най-добра фр-бивша" е найстина мн кофти ситуация.И аз съм имала такъв проблем,ама вече всичко е ОК.Просто се разбери с него и да не ти пука.А тия неща тя може да ги прави нарочно за да те дразни,и при мен беше така.Важно е твоя човек да не се интересува от нея и ти да си сигурна в него и няма да има проблеми. :)

DevilWish
06-29-2009, 17:03
АТова е гадничко . . но и аз си имам най-добър приятел , с който така си говорим и няма нищо между нас, така че не може да си сигурна, че и тази го харесва . . но все пак си го пази . . опасни сме тези "приятелки" . . в смисъл и моя най-добър приятел е влюбен в мен, но нищо не прави ,тъй като знае ,че си имам приятел.Но просто е гадно, знам го.Поговори с него още един път и му кажи, че наистина не ти е приятно ;)

mirinda1
07-03-2009, 07:37
Не ми се четяха 3-те страници, признавам си, но исках да си кажа мнението. Имам приятели момчета, имам и гадже. Приятеля ми не е от моя град и следователно сега лятото не можем да се виждаме всеки ден. Излизам само с момчета навънка и не виждам нищо лошо в това.е са си мойте момчета, "best friend". Имаше един случай, когато се бях понапила и правих зулуми и естествено се разплаках, защото ми стана тъжно, че съм била толкова зле, и единия от тези приятели ме изпрати до вкъщи (както прави почти винаги), гушна ме и ми каза, че ме обича, да не се притеснявам. Хората биха казали, че не е нормално и т.н., но ето - нормално е. Имам си приятел от 2 години, имам си най-добър приятел. Не мисля, че е редно, защото си се появила в живота му, да разваляш отношенията му с приятелите му - били те момчета или момичета.

даааа ама те освен че са "бест френдс" са били и гаджетаааааа.... :-x
То е нормално тва за "обичам те" ама тая чааак дака да се държии... тя не му е толкова добра фр щом го дърпа настрана и т.н .. ако беше .. щеше да се радва за тях и щеше даже да го кара да излизат по-често те двамата САМИ а не с нея-бест фр .. :-x[/b]