PDA

View Full Version : Когато видиш, че края е дошъл а не искаш..



Fallen`Angel
06-28-2009, 12:24
Всеки някога е имал или ще има голяма любов в живота си. Трудно можеш да повярваш на някого, но когато повярваш започваш да разбираш, че не си сгрешил. Всеки човек допуска грешки в живота си, но трябва да се дава шанс да се поправят, въпреки многократните шансове. Ще дам пример за мен и моята бивша половинка. Тя значеше всичко за мен, давах моето щастие за нейното, исках да бъде тя щастлива. Поставях я пред мен, за да разбере, че наистина значи всичко за мен. Всичко беше перфектно до момента, в който започнаха караниците за най дребни неща. Четох, че когато човек дълго време е бил щастлив и започне да има малки проблеми, то го ядосват до такава степен, че прави неща, които не иска съзнателно, а подсъзнателно. Едва ли някога тея неща ще ги разбере тя от мен, но искам на вас да ви ги кажа. Красиво беше да знаеш, че имаш някого до теб, че имаш половинка до себе си, с който да споделяш моменти на радост и тъга. Едва ли скоро време ще имам желание за приятелка, защото след тази раздяла съм съкрушен. Нямам доверие на никого, нито на приятели, нито на познати, нито на който и да е било. След раздялата то не бяха интриги, то не бе чудо. Бях замесван в какви ли не "хорски" приказки. Останах разочарован от това, което стана. Разбрах, че повече едва ли ще ми се даде шанс да й докажа нещата, така както трябва да бъдат. Защото не малко грешки допуснах като бях с нея. Всеки път обещавах, че повече няма да се повтори, но в напрегнато напрежение се повтаряха нещата.
На този етап разбрах, че когато се довериш на някого на 100%, оставаш разочарован. Самозалъгваш се за неща, които не са така. Иска ти се да не са вярни, но те са и просто трябва да ги приемеш. Трябват много сили за да успееш да преодолееш всичко, но човек се измаря от цялото това нещо и просто си казва ' Край '.

Бъдете търпеливи към половинките си, когато имате проблем споделяйте с него за това и не остаяйте хората да приказват. Каквото има го кажете директно на него..

Kukumqvka
06-28-2009, 13:29
Е така е , но ако ти наистина си обичал и продалжаваш да обичаш половинката си не трябва ли да се бориш за нея,да продължаваш да и доказваш че наистина значи много за теб и тея хорски приказки да не те притесняват а напротив ,да те карат да се замислиш,да те карат да се бориш още повече за изгубените мигове .. щото в живота рядко се дава шанс за наистина хубава любов .. Трябва,трябва да се отърсиш от всичко и да си кажеш ''Аз мога'' , повярвай в себе си и в това което си ..,за да си върнеш любовта на живота щото всичко друго няма смисъл .. :)

FiRe_LaDy
06-28-2009, 13:50
Е така е , но ако ти наистина си обичал и продалжаваш да обичаш половинката си не трябва ли да се бориш за нея,да продължаваш да и доказваш че наистина значи много за теб и тея хорски приказки да не те притесняват а напротив ,да те карат да се замислиш,да те карат да се бориш още повече за изгубените мигове .. щото в живота рядко се дава шанс за наистина хубава любов .. Трябва,трябва да се отърсиш от всичко и да си кажеш ''Аз мога'' , повярвай в себе си и в това което си ..,за да си върнеш любовта на живота щото всичко друго няма смисъл .. :)

напълно подкрепям казаното!Не се отказвай от нея,от вас!Бори се до последно.Дори,когато има съвсем малка искри,малка надежда ... бори се и не се предавай пред нищо и никой!Ако имах възможност - бих се борила за бившия си,но той сега е с друга!Не оставяй и тя да сгреши както моето момче.Не й го позволявай!Действай докато е време.Успех!

Take_That
06-28-2009, 15:48
Е така е , но ако ти наистина си обичал и продалжаваш да обичаш половинката си не трябва ли да се бориш за нея,да продължаваш да и доказваш че наистина значи много за теб и тея хорски приказки да не те притесняват а напротив ,да те карат да се замислиш,да те карат да се бориш още повече за изгубените мигове .. щото в живота рядко се дава шанс за наистина хубава любов .. Трябва,трябва да се отърсиш от всичко и да си кажеш ''Аз мога'' , повярвай в себе си и в това което си ..,за да си върнеш любовта на живота щото всичко друго няма смисъл .. :)

напълно подкрепям казаното!Не се отказвай от нея,от вас!Бори се до последно.Дори,когато има съвсем малка искри,малка надежда ... бори се и не се предавай пред нищо и никой!Ако имах възможност - бих се борила за бившия си,но той сега е с друга!Не оставяй и тя да сгреши както моето момче.Не й го позволявай!Действай докато е време.Успех!


Напълно съм съгласна и с двете мнения :)
П.П - а колко време бяхте заедно? :)

Fallen`Angel
06-28-2009, 15:52
Борих се, достатъчно време. Опитвах се да й докажа нещата така, както трябва да бъдат..но знаете, че когато няма желание се намира оправдание..Изведнъж, от нищото се развиха така нещата..Боли ме и ще продължава, но се надявам да спре скоро..

Faces
06-28-2009, 15:57
Разбирам те баце на 100% и наистина нещата от самосебе си отшумяват стига да не се забиваш някъв във вас и да циклиш над въпроса защо...защо.Отговор няма да намериш по добре не рови няма да стане по леко даже напротив щом за нея нещата са свършили ги приеми не живей с мисълта че ще ги промениш успех в преодоляването на тва ако искаш да поговориш с някои или да питаш нещо насреща съм.

Take_That
06-28-2009, 16:03
Борих се, достатъчно време. Опитвах се да й докажа нещата така, както трябва да бъдат..но знаете, че когато няма желание се намира оправдание..Изведнъж, от нищото се развиха така нещата..Боли ме и ще продължава, но се надявам да спре скоро..

Щом си се борил достатъчно поне според теб, но е имало само "Оправдания" тогава просто спри :) Знам колко ти е трудно, но с времето всичко отшумява, остават ти само хубавите спомени :) Успех и горе главата, не се отчайвай, а смело напред :)

Fallen`Angel
06-28-2009, 16:25
Де да знам и аз. Хем искам да я забравя, хем искам да бъда с нея. В момента съм в един такъв период, където хем това, хем онова. Не искам да имам нищо общо с нея, както тя с мен, но същевременно ми липсва. Липсва ми любовта й, компанията й и всичко, което правехме заедно. Липсва ми да прекарваме двамата по цял ден заедно. Може би цял живот ще съжалявам, че я изпуснах заради моите грешки и че не успях да се поправя. Сега просто искам да я забравя и да не чувам за нея, защото ще е най добре за мен и моето щастие..Не знам и аз вече..толкова много съм объркан и разочарован..

KroGh
06-28-2009, 17:20
брат Знам какво имаш впредвид..и аз съм на същото положение макар,че още не сме скъсали окончателно,а просто сме си дали някакъв период,в който тя да изясни чувствата си.Макар да не сме се разделили засега (надявам се и да не стане!) знам точно За какво говориш..