PDA

View Full Version : "Медицинско"



Asatov
06-28-2009, 14:41
Здравейте,някой може ли да ми каже какво се разбира под "Медицинско" класният ми го поиска...като го попитах какво по-точно е това,той не ми отговори....иска ама и той не знае какво.... :? 8-ми клас съм,но до сега майка ми се разправяше с това,но сега е по чужбина, и ще трябва аз да се оправям :D Мерси Предварително!!!

dark_wings
06-28-2009, 14:54
Мисля,че от личния лекар се издава и пише,че си здрав :D

Asatov
06-28-2009, 14:58
Да де и класният го каза това за личният,аз преди съм си взимал здравен картон,обаче незнам дали е същото...Както и да е предполагам че личната ще ме разбере като и кажа медицинско.Благодаря ти,все пак че се отзова :)

OneGirl
06-28-2009, 14:58
^да това е. Отиваш при личния и му казваш, че искаш медицинско и той ще ти даде :) .

MegabytE
06-28-2009, 15:54
Както винаги съм казвал, учителите са голям бич за образователната система, по- голям от мизерните и долни пишлемета, които са вредни за обществото. Ако работиш, плащаш си осигурошките, била си злобно пребита и т.н.т, тогава- ДА, може да ти иска. Иначе- говорим чисто и просто за извинителна бележка.

XceSS
06-28-2009, 16:37
Последно като си вадих, се купуваха от книжарница и вече отиваш да ти удари подпис и печат личната ти.Сега не знам как е, но предполагам е същата процедура :)