PDA

View Full Version : ами мисля пет минути ама никакво заглавие не ми хрумна



fenasf
06-28-2009, 16:07
предварително се извинявам на който съм обидил с нещо от написаното по надолу защото може да стигна до крайности.


Първо - не съм емо, но съм в трайна депресия.

Съжелявам за хаотичното представяне, но не ми е до старание...


Така - ПРОКЛЕТАТА КУЧКА НЕ МЕ ИСКА ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, КОЕТО ЖЕРТВАХ ЗА НЕЯ !!!

Имам чувството че живея в проклет застой. В класа ми (няма да давам подробности за другите) има само едно момиче, което ме привлича. С нея съм бил и в най-трудните моменти, а тя - никакво внимание...когато й казах че я обичам тя зяпаше с чувствителността на дърво...

ЗАПРЯНА, ОБЪРКАНА, ЗАСПАЛА, ЕГОЦЕНТРИЧНА ДЕБЕЛАНА

Винаги съм бил внимателен с нея, а за отплата - нищо. Бившия й я заряза преди година и сега й се присмива, а тя още страда за него и го зяпа влюбено :-x

А аз се опитвам да се отърва от мисълта за нея, но съм в ЗАСТОЙ - това, че не мога да я имам ме кара да я желая още повече и не намирам друга, с която да я заместя.


Дайте мнение и съвет какво да направя това лято за да оправя мизерния си живот....

LovEsIckk
06-28-2009, 16:39
Прояви малко разбиране,щом още обича бившия си . Не винаги получаваме това което искаме.

Tempest
06-28-2009, 16:48
живота на другите не се върти около тебе... не си ти център на внимание... това, че си направил някакви жертви, нищо не значи... не е виновна тя, че не изпитва нищо към тебе ;)

hooliganka89
06-28-2009, 18:36
Спри да мислиш за това колко си прецакан.
Целият ти живот май се върти около въпросната "дебелана",а не трябва.

Sladurchoo
06-28-2009, 18:50
Може би просто не те заслужава ..
А и не е единствена .. забрави я ..
;-)

Take_That
06-28-2009, 20:01
Спри да мислиш за това колко си прецакан.
Целият ти живот май се върти около въпросната "дебелана",а не трябва.

+++
P.P - ако спреш да се ядосваш и самосъжаляваш ще е много по-добре ;)

WhyNot
06-28-2009, 20:03
насочи се към друга евала за темата последно време малко хора пишат смислени неща успех :)

angeltears
06-28-2009, 20:33
Спри да мислиш за себе си и какво си давал, а се замисли на нея какво й е и тя какво е дала на онзи бившия й и сега как страда :)

moneycomeme
06-28-2009, 20:38
Kaжи и всичко това в лицето и те уверявам,4е това,което ще последва от нейната реакция вероятно ще те отблъсне и дори отврати...и в случай че не стане,не мога да ти дам повече съвети,защото всеки сам избира дали да страда по някой или да заебе работата с несподелената любов.Лесно е да кажеш,4е я обичаш и че не искаш друга,по-трудно е да опознаеш останалите момичета и да намериш очарованието в тях. :)

FuReRa
06-28-2009, 20:52
Прояви малко разбиране,щом още обича бившия си . Не винаги получаваме това което искаме.
нищо лично ,но вие никога не знаете какво губите и винаги се навирате там където не трябва (лично мое мнение) :)

GD95
06-28-2009, 21:00
Ами не винаги живота е розов,а и хората имат много по-големи проблеми.Никога не се знае какво ще ти дойде до главата-истински проблем.Тогава какво-ЩЕ СЕ САМОУБИЕШ ЛИ? :x

miss_asi
06-29-2009, 06:05
Спрете да се самосъжалявате,живота продължава.Това момиче сигурно губи много,но тя така си е избрала,така че кво можеш да направиш?!?! Абсолютно нищоооо.Така че life goes on,брат!

NeZaPoznat
06-29-2009, 06:29
предварително се извинявам на който съм обидил с нещо от написаното по надолу защото може да стигна до крайности.
Първо - не съм емо, но съм в трайна депресия.
Съжелявам за хаотичното представяне, но не ми е до старание...
Така - ПРОКЛЕТАТА КУЧКА НЕ МЕ ИСКА ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, КОЕТО ЖЕРТВАХ ЗА НЕЯ !!!
Имам чувството че живея в проклет застой. В класа ми (няма да давам подробности за другите) има само едно момиче, което ме привлича. С нея съм бил и в най-трудните моменти, а тя - никакво внимание...когато й казах че я обичам тя зяпаше с чувствителността на дърво...
ЗАПРЯНА, ОБЪРКАНА, ЗАСПАЛА, ЕГОЦЕНТРИЧНА ДЕБЕЛАНА
Винаги съм бил внимателен с нея, а за отплата - нищо. Бившия й я заряза преди година и сега й се присмива, а тя още страда за него и го зяпа влюбено :-x
А аз се опитвам да се отърва от мисълта за нея, но съм в ЗАСТОЙ - това, че не мога да я имам ме кара да я желая още повече и не намирам друга, с която да я заместя.
Дайте мнение и съвет какво да направя това лято за да оправя мизерния си живот....

Заглавието може да е:
"Сам си го правя и ми е много зле"

Това е и отговора ми :?

profear
06-29-2009, 07:26
предварително се извинявам на който съм обидил с нещо от написаното по надолу защото може да стигна до крайности.


Първо - не съм емо, но съм в трайна депресия.

Съжелявам за хаотичното представяне, но не ми е до старание...


Така - ПРОКЛЕТАТА КУЧКА НЕ МЕ ИСКА ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, КОЕТО ЖЕРТВАХ ЗА НЕЯ !!!

Имам чувството че живея в проклет застой. В класа ми (няма да давам подробности за другите) има само едно момиче, което ме привлича. С нея съм бил и в най-трудните моменти, а тя - никакво внимание...когато й казах че я обичам тя зяпаше с чувствителността на дърво...

ЗАПРЯНА, ОБЪРКАНА, ЗАСПАЛА, ЕГОЦЕНТРИЧНА ДЕБЕЛАНА

Винаги съм бил внимателен с нея, а за отплата - нищо. Бившия й я заряза преди година и сега й се присмива, а тя още страда за него и го зяпа влюбено :-x

А аз се опитвам да се отърва от мисълта за нея, но съм в ЗАСТОЙ - това, че не мога да я имам ме кара да я желая още повече и не намирам друга, с която да я заместя.


Дайте мнение и съвет какво да направя това лято за да оправя мизерния си живот.... майкаму даиба жените не съ хора просто ... :-x споко пич и аз сам в подобна ситуация ще се оправиш а тея момичета сега направу незнаят какво искат :?

mirinda1
06-29-2009, 08:42
А ако твойто "внимание" я отблъсква?? Имаше едно момче което ме харесваше супер много и праеше вс за мен...Ама го мислех за женчо .. мн досадно понякога !!!! Така чееее по-добре не се занимавай потърси си друга :? ... :-)

XcwetiX
06-29-2009, 09:11
Kaжи и всичко това в лицето и те уверявам,4е това,което ще последва от нейната реакция вероятно ще те отблъсне и дори отврати...и в случай че не стане,не мога да ти дам повече съвети,защото всеки сам избира дали да страда по някой или да заебе работата с несподелената любов.Лесно е да кажеш,4е я обичаш и че не искаш друга,по-трудно е да опознаеш останалите момичета и да намериш очарованието в тях. :)
Напълно съм съгласна :)

YakUZa777
06-29-2009, 19:47
антидепресанти ftw

derbyyy
06-29-2009, 19:58
ако има момичета, които харесват теб.. обърниим ти внимание.. опознай ги.. и на тях не им е лесно 100% ..сигурно са в положение като твоето.. опознай ги.. ще има някое което ще ти допадне 100% съм сиг :?

ifilin4ica
06-29-2009, 20:00
айде пак...депресии...
ако продължаваш да мислиш само за нея и да не забелязваш околните можеш да изтървеш нещо много по-добро...замисли се малко

djuki
06-29-2009, 20:35
ами първи вариант телиш и една дълга и си тръгваш няма да я пасеш до края на живота и или отиваш и и казваш какво чувстваш и гледаш какво ще стане после