PDA

View Full Version : Писна ми...



eHoT4e
06-28-2009, 16:49
Съвсем скоро попаднах на един сайт в който главната тема е "ПИСНА МИ" т.е. всеки просто си излива всичко и никой не е нужно да дава коментари или да упреква. Изникна ми идеята да пусна такава тема - Нека всеки си каже от какво му е писнало. На мен ми олекна.. надявам се и на вас :) 8)

eHoT4e
06-28-2009, 16:52
Това е моето "Писна ми" което писах тогава:
Писна ми от теб и тъпата ти 8 годишна връзка ! Бий си камшиците и си отивай при нея за кво ме занимаваш мене... ще търпя аз 5 месеца да не съм някой урод който не може да си намери друг ? Писна ми от тъпото ти мислене, че аз ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да съм само твоя. Писна ми от тъпите ти лъжи които и хвърляш всяка вечер. Писна ми от тъпите ти сцени на ревност и нощните ти проверки ! В правото на какъв подяволите го правиш ? Писна ми от теб, Писна ми от всички които те заобикалят !!! Еби си м@йката неграмотен селянин такъв !

Ако някой е чел предната ми тема ще разбере за какво говоря.. ;)

fenasf
06-28-2009, 17:02
*обръщение към момичето, което стъжни живота ми*

ПИСНА МИ ОТ ТЕБ ГАДИНО !!!
Една година мина откакто онзи боклук те заряза и сама знаеш че не струва и въпреки това се държиш като пълно дърво :-x

Писна ми от жалките и отчаяни смешници които тичат подир задника ти

Писна ми да знам, че съм 10 пъти по-добър от тях и от бившия ти взети заедно, а ти да продължаваш игричките си

Писна ми от застоя в проклетия ми клас

Писна ми да мисля за теб

ти уби всичко красиво между нас

и вземи отслабни защото в нормална обстановка изглеждаш грозна

Kukumqvka
06-28-2009, 17:20
Просто ми писна да живея с надеждата,че някой ден всичко ще се оправи .. :-k

KroGh
06-28-2009, 17:24
Просто ми писна да живея с надеждата,че някой ден всичко ще се оправи .. :-k
+1

Hilary_
06-28-2009, 17:50
Писна ми в един момент всичко да е перфектно ... а в другия всичк ода рухва и да се надявам с месеци, че всичко ще се оправи ... :?

Bellatrix
06-28-2009, 18:14
Писна ми да крия всичките си чувства и ми писна да ми се ще да изкрещя всичко на глас пред всички, а да знам, че не мога. :( Не мога даже да плача, защото когато някой ме попита "Защо плачеш?" няма да мога да намеря правилната лъжа, за да обясня какво става. Искам да спре всичко, което става, за да може всичко пак да е перфектно и щастливо. Но няма такива изгледи. :( :( :(

YouCantStopMe
06-28-2009, 18:15
Просто ми писна.ОТ ВСИЧКО.Писна ми.

slim__shadygirl
06-28-2009, 18:17
Писна ми от хора,които знаят само да се оплакват.От такива,които не се радват на това което имат,не го ценят,не мислят..
П.П.: Защо веднъж не направите една весела тема бе!Само знаете да се оплаквате.Виждате само лошата страна на живота.. :? ](*,)

hooliganka89
06-28-2009, 18:29
Писна ми да чакам да се промениш,писна ми да ми повтаряш,че всичко е наред,а всъщност не е така.Писна ми да слушам,че ти просто си си такъв.Писна ми да слишам,че един път си си показал чуствата както му е било реда и тя ти го е начукала.

smiirnoff
06-28-2009, 19:02
Писна ми от хора,които знаят само да се оплакват.От такива,които не се радват на това което имат,не го ценят,не мислят..
П.П.: Защо веднъж не направите една весела тема бе!Само знаете да се оплаквате.Виждате само лошата страна на живота.. :? ](*,)


+ :)

cherubic
06-28-2009, 19:03
Писна ми от теб. Признах си, че имам чувства, а ти ми казваш да почакам. 12 месеца загубих по теб, а на всичкото отгове се увеличават ... Какво толкова видях в теб? Защо така внезапно се влюбих? А защо не искаш да отговоиш на чувствата ми. Писна ми от самата себе си, че съм толкова наивна ... Толкова, че да можеш да си играеш с мен...
Писна ми да те обичам! Кога ще се влюбиш и ти ... Поне открий чувствата си ... Виждам в очите ти, че ме искаш, но какво ти пречи ... Писна ми от начина, по който мисля за теб всяка минута ...
Писна ми да се опитвам да те преодолея, писна ми от минутите прекарани в мисли за теб ... Не може ли просто да изчезнеш, да спреш да ми причиняваш тази болка ...

inasne
06-28-2009, 19:06
Хора,стига сте се оплаквали,бе!Вярно,че живота не е цвете за мирисане,ама дайте малко по-весело..

Aniiiii
06-28-2009, 19:08
Писна ми в един момент всичко да е перфектно ... а в другия всичк ода рухва и да се надявам с месеци, че всичко ще се оправи ... :?

Точно! .. Вече ме е страх да съм щастлива защото знам че после идва нещо гадно :?

THeCheRry
06-28-2009, 19:13
Писна ми........

от скапаната ревност

от шибаната любов

и скапания живот

от тъпите навлеци

и надутите курви

taffy
06-28-2009, 19:14
ПИСНА МИ !! ПИСНА МИ, ПИСНА МИ, ПИСНА МИИИИИ !!!!

Щоо аз тряя съм виновна за сичко беее ?? :-x Кфоо съм му напрайла на некой, дето е по-тъп от мен вее.. Или нааа некой детоо му "крада" еди-кой си ???????

Аз ли съм виновна, че нещата се оправят при мен?? Ее, то е голямата управия, деба, ама завист веднага ! Аз ли съм виновна, че някой едва тройка е изкарал на шибания ненужен изпит или, че някой си ми обръщал повече внимание, щото междудругото ми е приятел и комшия, с който съм израснала ??
Не е... честно... по дяволите...
Не е честно тъкмо да се измъкнеш от единия ад и веднага в другия да попаднеш... Писна ми... !

Басиии, тъкмо се бях накефила последните месеци и пак рухвам.. :?

Take_That
06-28-2009, 19:47
ПИСНА МИ ДА ЧАКАМ ДА СЕ ОБАДИ, ДА ПИШЕ ИЛИ ПЪК ДА ПОКАЖЕ НЯКАКВА ЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ! ПИСНА МИ ОТ ЛЪЖИТЕ МУ, ПИСНА МИ ДА МИ КАЗВА, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ИМА ЧУВСТВА КЪМ МЕН, А СЛЕД ТОВА НИЩО, АМА НАПРАВО ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО!!!!!!!!!!!!!! ПИСНА МИ ДА ГО ОБИЧАМ И ДА ТИЧАМ ПОДИР НЕГО И КОГАТО ТОЙ УСЕТИ, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ ИЗПИТВАМ НЕЩО ПРОСТО ДА МЕ ЗАБРАВИ! ............

FiRe_LaDy
06-28-2009, 19:54
Писна ми да трябва да си крия чувствата!Да се правя,че не ми пука вече,че мога сама .... писна ми да се примирявам с това,че съм бившата!Писна ми да се усмихвам,когато най-много ми се плаче и искам да крещя от болка.Защо трябва да съм силна,когато не съм?Защо все трябва да се съобразявам аз с другите?Писна ми да го чакам .... писна ми от скапаната любов!

angeltears
06-28-2009, 20:24
Писна ми да крия всичките си чувства и ми писна да ми се ще да изкрещя всичко на глас пред всички, а да знам, че не мога... писна ми всяка вечер да чакам да ми се обади, да пише, да покаже, че му пука и че му липсвам.. писна ми от цялата тази незаинтересованост..
писна ми да бъда силна и да се държа.. писна ми да мисля за другите, а никога за мен, писна ми от целия този непукизъм и фалш! Писна ми от тъпите филми и заблудените дечица!
Писна ми от лъжи.. писна ми да сдържам цялата болка..
писна ми от всичко..

WhyNot
06-28-2009, 20:38
Писна ми........

от скапаната ревност

от шибаната любов

и скапания живот

от тъпите навлеци

и надутите к**ви :smt023

moneycomeme
06-28-2009, 20:41
Писна ми да не ми писва от нищо! :D :grin: :grin: :grin:

sladur4etyYy
06-28-2009, 20:45
понякога чувствам, че ми е писнало толкова много от всичко и от всички, че искам просто да изчезнат и да си остана само аз.. :D точно в момента не съм в такъв период, но ги е имало, а и сиг ще има и вбъдеще...

иначее.. писна ми да съм сред хора, на които не им пука за мен, които ме дразнят по всевъзможни начини, да ги виждам всеки дееен, да ги търпя... добре, че идва лятото, да си почина от всеки един, който по някакъв начин ми лази по нервите, но обстоятелствата ме карат да го виждам непрекъснато... :? :booooomb:

а вие, дето не искате хората да се оплакват, не се оплаквайте, че ние се оплакваме ;д нека споделят хората, току виж се почувствали по- добре.

TheGirlNextDoor
06-28-2009, 21:06
писна ми да крия чувствата си..писна ми да се правя,че всичко е наред,когато нищо не сие на мястото.Писна ми да се правя на щастлива.Да се самозалъгвам,че сама ми е добре..да тичам след гъза на хората..Писна ми винаги да харесвам точно които не трябва..писна ми да гледам как другите се обичат(колкото и тъпо и егоистично да звучи)..Искам да кажа на глас как се чувствам..ама нямам смелост..нямам сили

totik
06-28-2009, 21:12
Писна ми от самотата....

got2Bthe1
06-28-2009, 21:24
Писна ми в един момент всичко да е перфектно ... а в другия всичк ода рухва и да се надявам с месеци, че всичко ще се оправи ... :?

Писна ми да чакам а остана 1 седмица :-)

miss_asi
06-29-2009, 05:47
Писна ми аз да съм търпеливата,аз да съм тази,чиято е инециетивата.Писна ми да се стремя да не наранявам никого,когато мен ме нараняват.Писна ми да плача за него,като си отиде без да каже даже "Чао!"Писна ми ... от всичко ... най-вече от шибаната любов ...

sladkalady
06-29-2009, 06:14
Писна ми:
да прикривам чувствата си
да се съобразявам със всеки
да помагам на приятелите си когато имат нужда,а когато аз се нуждая от помощ никой не ми помага
от завистливи хора,които очакват дори и най-малкия ми провал
от хората,които са недружелюбни
да се доказвам на всеки
да съм заобиколена от използвачи и предатели
да ме разиграват
да ме подценяват

Напоследък ми е писнало от много неща и все повече се замислям за хората ,които ме заобикалят... и гледам да не ги допускам до себе си :(

Ilikeliljon
06-29-2009, 06:31
Уау тук определено си личи колко са изтормозени повечето момичета. Няколко отговора, не се прави на силна, плачи, не се сдържай, а показвай чувствата си, не ги потискайте, защото така боли и ставате безчувствени. По темата писна ми искам и аз най-накрая да бъда щастлив като другите и да си върна моето момиче :) :)

NeZaPoznat
06-29-2009, 06:35
Писна ми от хора,които знаят само да се оплакват.От такива,които не се радват на това което имат,не го ценят,не мислят..
П.П.: Защо веднъж не направите една весела тема бе!Само знаете да се оплаквате.Виждате само лошата страна на живота.. :? ](*,)
+1

И добавям, че ми е писнало от хора, които си мислят, че светът се върти около тях :-P

balu4ka
06-29-2009, 06:53
Писна ми от това хората да продължават да се надяват,че някога все нещо ще отиде към добро ,но това едва ли става.Затъваш повече и повече :)

niquetamere
06-29-2009, 07:05
ПИСНА МИ да чакам 832948932 минути да се освободи "слот" за Алфа радио :-o