PDA

View Full Version : SMS за Рожден Ден ?



mediterraneo
06-28-2009, 17:23
Видях доста предложения,но мисля че не отркрих такова което подхожда да моята ситуация.Та ..писал съм в тема малко по дадолу какъв е случая но пак нактратко.Хлътнал съм по едно момиче,на което съм на рожден ден скоро.Засега не е нищо сериозно..просто излизаме заедно от време на време.Исках да я поздравя точно в 00:01 за да съм първи (това воабще добра идея ли е?).Иска ми се да е нещо което и показва че не съм безразличен,но не нещо от онези изтръркани пожелания по сайтовете .Може би нещо по семпло с лека закачка :? От 1 час мисля,и съм стигнал само до Честит Рожден Ден :) ...малко помощ ? :razz:

eHoT4e
06-28-2009, 18:22
Пожелавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение. И понеже само късметлиите получават това което искат ти пожелавам да бъдеш най-голямата късметлийка какъвто съм аз защото те имам...

Пожелавам ти едно утро в което да тръгнеш усмихната, едно рамо на което да стихват тревогите, една обич да носиш в сърцето си, един път да те води към хората, една цел да те води в живота - за да бъдеш истински щастлива...

Стига ти от мен :)

Hilary_
06-28-2009, 18:37
Не е тъпа идеята даже е супер яка ..
Колкото до смс-а .. защо ние тярбва да ти го мислим след като ти си я познаваш ..? :D :D Пък и самата идея много ще я зарадва супер много ..

Kukumqvka
06-28-2009, 19:02
Пожелавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение. И понеже само късметлиите получават това което искат ти пожелавам да бъдеш най-голямата късметлийка какъвто съм аз защото те имам...

Пожелавам ти едно утро в което да тръгнеш усмихната, едно рамо на което да стихват тревогите, една обич да носиш в сърцето си, един път да те води към хората, една цел да те води в живота - за да бъдеш истински щастлива...

Стига ти от мен :)

Без да се обиждаш,ама тия са изтъркани леко скучни и нямат закачка ;)

mediterraneo
06-28-2009, 19:25
Пожелавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение. И понеже само късметлиите получават това което искат ти пожелавам да бъдеш най-голямата късметлийка какъвто съм аз защото те имам...

Пожелавам ти едно утро в което да тръгнеш усмихната, едно рамо на което да стихват тревогите, една обич да носиш в сърцето си, един път да те води към хората, една цел да те води в живота - за да бъдеш истински щастлива...

Стига ти от мен :)
Мерси,макар че не беше точно това което трърся.Може би да задам въпроса си така ...00:01 имате рожден ден ...ставате на 18 примерно.Какъв смс би ви зарадвал :) :)

eminemfenka
06-28-2009, 19:32
*Седя в едно кафе и пиша името ти със солети по масата ! И знаеш ли защо го правя ?! Защото днес имаш Рожден Ден и аз искам да те схрускам !!!

*Слънчице прекрасно,
искам те ужасно.
Как до тебе да се гушна,
нежни думи да ти шушна:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

*Честит рожден ден!
Ако си нямаш усмивка,
ще ти подаря една от моите : )

*Нека първите минути от твоя Рожден Ден,
да те прегърнат и целунат вместо мен!

Не са кой знае к'во амаа,нека има :D

mediterraneo
06-28-2009, 19:36
Това със солетите ми хареса :grin: ..макар че сигурно няма да го ползвам точно за този случай. :?

eminemfenka
06-28-2009, 19:45
Ем оправяй се :D

got2Bthe1
06-28-2009, 19:51
брат ти си познаваш мацката ти си го измисли така ше е по-добре

П.П. Внимавай с тоя смс в 00.01 че може да те обеси после на панделката на подаръка ти щото си я събудил :D

rosko_bosko
06-28-2009, 20:04
"eminemfenka"
харесват ми твоите предложения :) и надявам се нямаш нищо против да ги използвам :)

eminemfenka
06-28-2009, 20:58
"eminemfenka"
харесват ми твоите предложения :) и надявам се нямаш нищо против да ги използвам :) Ползвай на воля :) :D

eminemfenka
06-28-2009, 21:17
Нощта преминава, светлината ще освети всичко наоколо… нека моята мисъл като пеперуда да долети до теб и на възглавницата ти да кацне, и да ти честити Рожденият ден от мен…

Забеляза ли, че тази вечер небето е по-красиво, защото най-красивата му звезда има Рожден ден!
Честит Рожден ден, звездичке, моя!

Сигурно вече спиш, след малко и аз ще си легна, но преди това искам да ти кажа нещо:
„Честит Рожден ден и сладки сънища”!


Между завивките ти пожелавам само сладки сънища... и така до сутринта... Честит Рожден Ден, съкровище и много сладки, сладки сънища!


Честит рожден ден на най-сладкото нещо на света... Ч.Р.Д. на най-ярката звезда на небосклона...Ч.Р.Д. на теб мило, което със всеки изминал ден ме караш да се влюбвам все повече и повече... Обичам те!!!


Има образ любовта, Зная, че пред мен е тя, Чувства, че това си ти, Затова - до мене ти бъди! Честит Рд. /Мило/ !


Айде още малко от мен :D

beb4yy
06-28-2009, 21:26
Мен лично най-много ме кефи нека тази година бъде последната на пожелание и първата на сбъднатите мечти