PDA

View Full Version : Проблем с еякулация



zlato
06-28-2009, 20:09
Начи пробглема ми е следният. Не мога да свурша когато масторбирам всмисъл такъв че може и цял ден да си го мачкам и да не свърша, докато не почна да си търкам пениса някаде( всмисъл тъпо звучи) обаче е така. Немога да свърша докато не тръгна да търкам пениса си някаде примерно лягам по корем на дивана и почвам кажетге какво да направя ако имате идеи НЕ Е Базик

WhyNot
06-28-2009, 20:21
тва наситина колкото и да се опитвам немога да го изкоментирам :-o

DesTin3d
06-29-2009, 00:38
yep ... u have a problem :D tva sig e nqkaf vid fetish ^^
eto savet ot men .. fani go tarkai v nqkoq macka ve4e a ? 4e v legloto ne e nogo sexy :D (sorry za latineca .. nqmam instalirana kirelica)

NeZaPoznat
06-29-2009, 06:58
Начи пробглема ми е следният. Не мога да свурша когато масторбирам всмисъл такъв че може и цял ден да си го мачкам и да не свърша, докато не почна да си търкам пениса някаде( всмисъл тъпо звучи) обаче е така. Немога да свърша докато не тръгна да търкам пениса си някаде примерно лягам по корем на дивана и почвам кажетге какво да направя ако имате идеи НЕ Е Базик

Развий си въображението ... А можеш да сложиш и кърпичка на ръката си - така пак ще го търкаш ... :?

zlato
06-29-2009, 21:48
да де ама проблема е че даже и с приятелката ми като сме пак свършвам с търкане всмисъл много кофти тя си мисли че немога да свърша :x