PDA

View Full Version : Дилема



IncHeTy
06-28-2009, 20:14
Чудя се,дали да се променя или да остана такава каквато съм. Аз съм на 12,мъжко момиче, много рядко движа с момичета,просто защото не ги считам за добри приятелки. Винаги има интрига и клюки,а и тези от моят квартал са курви мен ако питате- кафета,деветокласници...- 5 и 6 клас.Обичам и да играя футбол и баскетбол,на което момичетата ми се чуудят и маят. Казват ми, промени се- стани като нас - МОМИЧЕ,такива като теб никое момче няма да хареса,ще си останеш сама. Казвали са ми да отслабвам,защото пък и дебели момичета не харесвали. Е да - не съм слаба - 5 клас а съм 47-8 кила,но това е друг въпрос. Ако е вярно- не ги разбирам тея момчета дето гледат как изглежда момичето,за мен е важно единствено да се обичаме. Е, моля дайте ми съвет дали да се променя или да остана такава,каквато съм. :( :(

got2Bthe1
06-28-2009, 20:21
тая тема сигурно я пускаш за хиляден път....всеки ше ти отговори промени се ест....кои хар нормални момичета????Трябва да си КУРВА - започно с косата килограмите и най-важното - пушенето ако не пушиш от гъзария ... не си момиче...Следва - Фешънски дрешки...не ги носи повече от веднъж обаче .... ще ти се смеят.И най-накрая - наеби се ... време ти е вече да го ева....пуууу аман от неграмотни хора....



-Сърказъм!

Hilary_
06-28-2009, 20:26
.. виж сега .. не е нужно да ставаш като всичк иостанали ама не е нужно и да ставаш мъж ..? :? Аз не казвам спри да играеш баскет ... а просто застани пред огледалото и помисли какво искаш да промениш в себе си!!! Това, което не ти хареса го промени .. другото го запази .. а хорското мнение .. да не ти пука!!! 8)

IncHeTy
06-28-2009, 20:32
got2Bthe1 тема относно този въпрос я пускам за втори път защото момичетата започват да настояват

crazy1
06-28-2009, 20:41
НЕ!!! определено не мисля че трябва да се променяш истинското момиче е това, което не се влияе от леките жени с топирани коси и с маникюри по 50 лева, ако си истиска ще бъдеш такава каквато искаш да си. ако искаш да приличаш на магистрална фея само за да се "наебеш" е добре тогава промени се давай курвите те чакат отвън за да ти дадат цигарка а после да клюкарят зад гърба ти. Ако искаш да съхраниш живота които си създала е тогава отиди поиграй в живота правиш това което исташ защо да ставаш като другите като си по добра всеки човек е уникален и ако едно момче наистина те харесва то значи приема това което си а това е важното. и може да не се въртят момчета около теб но първо че ти е супер рано за истинско момиче и второ че момчетата сега са малоумници и се хвърлят на лесното а не бива да е така нали?? :smt023

Tempest
06-28-2009, 21:21
Чудя се,дали да се променя или да остана такава каквато съм. Аз съм на 12,мъжко момиче, много рядко движа с момичета,просто защото не ги считам за добри приятелки. Винаги има интрига и клюки,а и тези от моят квартал са к**ви мен ако питате- кафета,деветокласници...- 5 и 6 клас.Обичам и да играя футбол и баскетбол,на което момичетата ми се чуудят и маят. Казват ми, промени се- стани като нас - МОМИЧЕ,такива като теб никое момче няма да хареса,ще си останеш сама. Казвали са ми да отслабвам,защото пък и дебели момичета не харесвали. Е да - не съм слаба - 5 клас а съм 47-8 кила,но това е друг въпрос. Ако е вярно- не ги разбирам тея момчета дето гледат как изглежда момичето,за мен е важно единствено да се обичаме. Е, моля дайте ми съвет дали да се променя или да остана такава,каквато съм. :( :(

бъди себе си! Не се влияй от масата хора, ще се промениш дотолкова, че няма да можеш да върнеш нищо назад... а определено няма да ти хареса :) на 12 си - започваш да оформяш характера, който ще имаш и който трудно ще промениш... да не кажа никак ;) помисли след време дали ще ти е от полза това, което ти предлагат тия змии (момичетата) или ще ти е по-добре както си сега :P що се отнася до момчетата - отново шибаната хиперболизация с думите "никое момче..." - давам пример със себе си - аз не гледам външността, тя остава на заден план... ако момичето има супер характер, какво пречи да ходя с нея?! Надявам се има и други момчета с мислене като моето... но пак ти казвам - гледай в перспектива ;)

xoxi
06-28-2009, 22:20
Каквото те влече и каквото на ТЕБ ти харесва, това прави.
Това, което описваш въобще не е "мъжко момиче" ;) .. Ако ти харесва компанията на момчетата, не се лишавай от това за да се докажеш на някоя си там..
Пък и ако някое момче те хареса, ще знаеш, че те харесва заради това което си, а не заради това, което се опитваш да бъдеш. След време, когато почнат да те тресат треските по гаджета ще видиш колко е важно да си себе си.
За това просто бъди...

the_best_f
06-29-2009, 22:21
Евала на Tempest! И аз мисля по същия начин.
Бъди себе си! Не позволявай на другите да ти влияят дотам, че да се промениш. Винаги ще се намери някой, който да те харесва и да държи на теб, а по-нататък - и да те обича. Такава, каквато си. Преструвките, тоновете грим и арогантното поведение не са онова, което наистина е значимо. Ще завърша с изречението, което написах и по-горе, надявайки се да го запомниш добре и да не се притесняваш от същността си, а именно: БЪДИ СЕБЕ СИ! :)

amk933
06-29-2009, 22:44
Първото нещо, което гледа всяко момче е външният вид. Няма какво да се лъжем. Аз също съм момче и за мен това си важи също. Но това е само първото впечатление. Вярно е, че характера има значение, но честно казано предпочитам гаджето ми да е тъпа и не с особен чувство за хумор, но много красива. Не съм съгласен с Tempest и the_best_fr, но това, което got2Bthe1 беше уникално тъпо. Не трябва да се обезличаваш и да губиш истинската си същност за сметка на курварщина и т.н., но не може и да стваш момче. Промени се, но не тотално. И не го прави заради разни приятелки и момичета, а го направи заради човека, с когото ще си, защото на всеки му е кеф човекът го него/нея да се поддържа и да полага някакви грижи за себе си, да изглежда добре. Това не значи, че не трябва да играеш баскетбол, футбол, да гледаш мачове, просто не прекалявай, защото наистина може да изпуснеш границата. Ходи повече а приятелки по кафета, или каквото правите, но винаги помни, че ти си си ТИ и наистина не си губи положителнте качества за сметка на някакви момичешки изгъзици. И какво значи много си грозна. Красотата е субективно осезание и всеки човек я възприема различно. За едни Адриана Лима е страхотна, за други грозна... Разни хора, разни идеали, разни разбирания и виждания. Освен това красотата е много субективна като измерение във различните си форми - физическа, душевна и т.н. Бъди момиче, но не курва и не за сметка на добрите ти качества. ;)

Punisherrr
06-30-2009, 06:45
Ами че и аз на 12 години обожавах да играя футбол :D А моите приятелки не се кефеха хич :Ь Но аз си играееехх,те си ме чааакахаа 8-)
Както и да е мисълта ми в крайна сметка е ,че трябва да правиш каквото ти е приятно. А и това,че се разбираш повече с момчета и че си падаш по футбола не е задължително да те прави мъжкарана. ;)
Може би пък онези приятелки са ти го набили в главата...замисли се дали те не са твърде окифлени на първо място. :D Разбира се не е хубаво да си губиш женствеността..но ако ще променяш нещо в себе си го направи,за да се харесваш ти ;)

iiordanova
06-30-2009, 08:41
важно е ти да се харесваш.. , ако искаш промени нещо в себе си , но не чак толкова , че да се превърнеш в к***а .. :lol:
и .. килограмите не са важни , важно е да си във форма , а не дали си 48 или 50 или 150..
представи си ги тия момичета след време .. :shock:
и според мен промени нещо малко , а не харектера си , защото по-добре мъжко момиче , отколкото наебана курва .. :-D

lipstik
06-30-2009, 09:22
Ако ти се харесваш такава каквато си,остани си такава.Още си малка.Като пораснеш още,ти сама ще видиш как ще е по-добре за теб.

gorska
07-01-2009, 10:23
какво по дяволите???!
в никакъв случай не трябва да се променяш!
това, че играеш фубол е страхотно, аз също обожавам да играя и да гледам футбол, но не съм толкова добра, но това е друг въпрос, така че мога да ти кажа че само ти завиждам в това отношение
2ро - килограмите ти според мен изобщо не са много, осбено ако си по-височка, а и на 12 години в никакъв случай не трябва да правиш никакви диети и да мислиш за отслабване. та ти растеш. А и всяка една жена според мен е по-хубава по-пищна. Не дебела, но не и клечкава, просто да има някаква плът.
това, че имаш приятели момчета според мен е много по-определящо и ако онези момичета не са просто завистници, то аз ще се гръмна... извинявай, ама на теб ще ти е толкова по-лесно да си хванеш гадже отколкото на тях... и то истинско гадже, ане поредното фешънче с поредната кифла....
изобщо не ги слушай и не си и помисляй да се променяш!1 перфектна си. :)

IncHeTy
07-03-2009, 08:16
gorska 1.50 съм,благодаря на всички,ще остана такава каквато съм.