PDA

View Full Version : Радвам се !?!



beb4yy
06-28-2009, 20:48
Това е тема весела, защото не виждам една хубава а и има "писна ми" нека има и такава пък споделяйте за какво сте щастливи и така ! Аз се радвам за малкото което имам и което имах хубавите спомени защотото някой хора и това нямат... :)

Kukumqvka
06-28-2009, 20:54
Радвам се,че живея .. и,че има с кого да се смея :)

moneycomeme
06-28-2009, 20:55
Аз се радвам на всичко живо!Обичам много неща и с гордост мога да кажа че съм щастливо момиче без неразрешими проблеми и заобиколена с хора,които ме обичат и обичАМ.....готино е да знаеш защо си жив!

fatal4o
06-28-2009, 20:59
Радвам се на това което съм, на какво повече да се радвам? :-P

FancyGirl
06-28-2009, 21:01
Радвам се че съм човек
Радвам се че имам прекрасно семейство
Радвам се че имам човек който ме обича
Радвам се че имам приятели
Радвам се че виждам слънцето всеки ден
Радвам се на миговете в хората който обичам
Радвам се че обичам и че ме обичат
Радвам се че има кои да ми помага и на кого да помагам
Радвам се че хора който знаят какво искат и правят всичко възможно за да го постигнат
Радвам се на всичко което ме заобикаля
Радвам се че съм жива ...
Радвам се на това че имам подкрепа
Радвам се че ме уважават
Радвам се на всичко което ме радва...

sladur4etyYy
06-28-2009, 21:03
хаха, аз писах в ''писна ми'', сега ще се отчета и тука ;д

радвам се, защото винаги може да е и по- зле :D това ми дава някакво успокоение. айде дано нещата се наредят за всички и все повече хора от ''писна ми'' да се пренесат тука :-D

beb4yy
06-28-2009, 21:08
хаха, аз писах в ''писна ми'', сега ще се отчета и тука ;д

радвам се, защото винаги може да е и по- зле :D това ми дава някакво успокоение. айде дано нещата се наредят за всички и все повече хора от ''писна ми'' да се пренесат тука :-D Не случайно направих темата защотото и аз съм в трайна депресия и ми писна да се сривам :o

totik
06-28-2009, 21:14
Радвам се на всяка красива подробност в голяма част от живота си :)

Eddie
06-28-2009, 21:18
Радвам се че завърших с 5 по химия (sun)

eminemfenka
06-28-2009, 21:20
Радвам се на това което съм, на какво повече да се радвам? :-P

Me Too.. :smt003

got2Bthe1
06-28-2009, 21:39
радвам се че остана само седмица да чакам...само ако мжоеше времето да се движи по-бързо....

Hilary_
06-28-2009, 21:42
Радвам се за това, което имам .. и това, което предстои ... освен моренцето де .. :wink:

mArMaLaDkA
06-29-2009, 00:42
Кхъм. Да почнем сега:
Радвам се, защото:
- впрегнах адските усилия, за да завърша с успеха, който имам сега, но си струваше. Всичкия стрес, напрежение, нерви, безсънни нощи и безкрайни часове - нищо НЕ беше напразно!
- имам страхотен баща! Той е цялото ми семейство и толкова много го обичам..! Подкрепя ме, изслушва ме, съветва ме..
- имам приятели. Колкото и да се държа като задник на моменти, винаги ми прощават. Винаги мога да поговоря с тях, да ми мине мъката, или пък още по-весело да ми стане. И се радвам, че ги имам!
- ГО срещнах. Въпреки, че не нещата не завършиха така, както очаквах(ме), въпреки, че много думи останаха недоизказани, все пак успяхме да си кажем толкова много неща.. И не знам дали и за НЕГО е било така, но наистина ТОЙ ми стопли сърцето, озари ми деня и т.н. Присъстваше в една част от моя живот и се радвам, че се случи така. Остават ми спомените, както и носталгията към онези чувства, които ме връхлитаха винаги, щом само си помислех за НЕГО.
- станах по-силна с времето.
- умея да намирам големи радости и в малките неща.
- има едно мъничко русоляво момченце, което ме обича и въпреки грешките ми, никога не е и не би ме съдило.
- аз, семейството ми, роднините ми и всичките ми близки същества са живи и здрави!
- познавах невероятен човек като баба ми, която ме подкрепяше във всеки един момент, развеселяваше ме и ме успокояваше, когато имах нужда! Заемаше и още заема голямо значение в живота ми, макар вече да не е с мен. Но аз винаги ще я помня и ще свързвам всеки един спомен от детството си с нея, защото може би, заради това днес съм такъв човек - заради съветите й, заради напътствията й, заради това, че ми показваше нагледно какъв човек трябва да съм, а не говореше само празни приказки.
- животинките ми са с мен(топката а.k.а морското свинче и папагала ми) и са живи и здрави.
- съм свободна.
- срещнах всякакви хора в живота си: лоши, добри; такива, които ме нараняваха и други, които ме подкрепяха. Важни уроци научих от действията им, спрямо мен, от думите им - също.

eHoT4e
06-29-2009, 04:50
радвам се, че явно съм оригинална и за отрицателно време видях поне 2 теми "копиращи" мойта..

как да е .. хубаво е наистина не само да се оплакваме.

П.п. а сега наистина - радвам се защото скоро станах леля, радвам се защото и първа братовчедка ми се роди, радвам се защото все още има хора на които им пука за мен.

Aicken
06-29-2009, 05:01
радвам се че правя страхотен секс всеки ден

xplay
06-29-2009, 05:15
Радвам се за много неща. Радвам се на себе си, на приятелите, на хубавото време... :)

cherubic
06-29-2009, 05:31
Радвам се ...
-че имам страхотно семейство, което винаги би ми подало ръка в лош момент; което винаги ще ме обича и търпи 8-)
-на приятелте си, които никога не ме забравят и във всеки един момент могат да ме накарат да се усмихна и развеселя :-)
-на спомените, които са се запечатали в съзнанието ми - щастливи, а и дори тъжни, защото точно те са ме научили да преодолявам трудности :)
-радвам се на домашния си любимец ... това е уникално гальовно, палаво и изпълнено с любов, която постоянно раздава котенце :smt007
-че съм изпитвала истинска, чиста любов и се надявам, че пак ще я изпитам
-че нито съм боса, нито съм гола; че имам дом; че изобщо съм родена в семейство, което ме е научило да съм амбициозна и внимателна
-на заобикалящия ме свят, радвам се, че съществувам ... радвам се, че животът ми е прекрасен и ЩЕ се радвам, ако и другите започнат да ценят, това което имат, защото ми ПИСНА 8-) от хора, които не могат да го правят ... РАДВАМ СЕ, че написах какво мисля :P

miss_asi
06-29-2009, 05:38
Радвам се защото:
-живея
-имам за кого да искам да живея (приятелите ми)
-имам невероятни приятели,за които всичко бих дала
-въпреки всичко аз още мога да обичам
-въпреки,че той си отиде без да каже "Сбогом",аз успях да продължа напред и да стигна до тук
-съм силна (психически) :)

fenasf
06-29-2009, 06:28
Радвам се, защото:

• имам добри приятели
• отслабнах
• почти изтрезнях (не говорим за алкохол)
• се преборих за прилични оценки
• дойде лятото
• няма да виждам тия смешници цели два месеца и половина

niquetamere
06-29-2009, 07:14
Изключително се радвам ,че вече слушам Алфа радио :grin:

smiirnoff
06-29-2009, 07:40
радвам се , защото днес ще го гушна ;д :smt011

sladkalady
06-29-2009, 08:03
Радвам се ,защото:
-имам до себе си човек,който винаги е на моя страна и винаги ме подкрепя...Моята най-добра приятелка-Мама :)
-доказвам на всички,че съм мн по силна и упорита,отколкото изглеждам
-винаги съм усмихната и ако видя някой без умивка му давам моята :)
-умея да прощавам
-дори най-малките неща ме карат да се усмихвам
-имам мечти,които ме карат да се боря все повече и повече,за да ги постигна
:) :) :) :-P

mirinda1
06-29-2009, 08:33
Радвам се че си създала такава тема ! :-P :-)
Иии Радвам се че дори приятелството ми с един човек изчезва заради завистливи хора имам спомена от случилото се :grin: ..,,

venezia42
04-17-2011, 15:28
ЩАСТИЕТО НЕ ЗАВИСИ ОТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА,А ОТ НАЧИНА,ПО КОЙТО ГИ ВЪЗПРИЕМАШ.

againstyou
04-17-2011, 15:46
Радвам се,че имам най-прекрасното момче на света.

evi4ka93
04-17-2011, 16:17
Радвам се,че имам най-прекрасното момче на света.
съжалявам, че ще те разочаровам, но моето е по-прекрасно :P :D :D

Наскоро разбрах, че независимо че понякога ни се струва, че нищо не е наред, че сме сами на света и че живота е черен, винаги има за какво да се радваш :) слъцето, което винаги е усмихнато, прекрасното ми семейство, добрите ми приятели, най-добрата сред тях, която дори не знам как съм заслужила и Моето момче, което винаги е до мен и ме обича толкова много -> стигат да съм щаслива и да се радвам на живота (:
и за всички изпаднали в дълбока депресия, не съм била на ваше място, но за мен дори само едно от тези 4 неща си заслужава да се радваш на живота (((:

pitfall
04-17-2011, 16:41
Радвам се, защото:
имам баща, за когото бих направила всичко, той за мен също.
имам най-добрата приятелка.
вече втора година оцелявам без него .

Josefinne
04-17-2011, 17:33
Офф т'ва е 'баси сектантската тема :D

againstyou
04-17-2011, 18:32
Радвам се,че имам най-прекрасното момче на света.
съжалявам, че ще те разочаровам, но моето е по-прекрасно :P :D :D


Не е вярно. :D

theonlyone123
04-17-2011, 18:48
Радвам се на приятелите,които имам и знам,че мога да разчитам на тях.
Радвам се , че имам такова страхотно семейство,което винаги се е грижело за мен и ме е подкрепяло .
Радвам се на усмивката , която предизвиквам у хората ;д .
Радвам се за това,че има хора , които ми правят гадно .. защото просто ме учат да бъда по-силна .
Радвам се дори на слънцето изгряло рано сутрин , защото това е началото на един прекрасен , неповторим ден .
Радвам се , че съм аз . 8)

BlueFace
04-17-2011, 20:46
Радвам се на музиката, която слушам.
Радвам се на компанията, която имам.
Радвам се на природата.
Радвам се и на пържените царевички, които в момента ям 8-)

xBadxApple
04-17-2011, 20:58
Офф т'ва е 'баси сектантската тема :D

Абе и такава е нужна, поне нещо позитивно, имайки предвид драмите и негативизма на раздела :)

В момента се радвам, че съм на спокойствие, пуша си фаса, слушам музика и ще поцикля малко дота с моите хора.

fenkaaa
04-17-2011, 21:23
Ами аз си се радвам на живота,поради простата причина,че до мен имам най-прекрасното момче :)

Josefinne
04-18-2011, 12:10
I don't need a reason to be happy, but if I had to have one - I'd rather be ME!

evi4ka93
04-20-2011, 18:33
Радвам се,че имам най-прекрасното момче на света.
съжалявам, че ще те разочаровам, но моето е по-прекрасно :P :D :D


Не е вярно. :D

ще се разберем някак :D :-) :-) :-)

antifashionshit
04-21-2011, 07:15
на хубавия и безгрижен живот, който си живея :Д
блюфейс искам и аз пържена царевица! <3

marin4itu
04-21-2011, 08:19
Радвам се, че имам прекрасно семейство.
Радвам се, че до мен имам човек, който ме обича с цялото си сърце, както и аз него.
Радвам се, че имам приятели.
Радвам се, дори когато слънцето грейне.
Радвам се, когато съм сред природа.
На много неща се радвам.. Аз съм си оптимистка и винаги намирам хубавото, дори в най-лошото..

shmurkam
04-21-2011, 08:26
Радвам се, че съм жива
Радвам се, че имам приятели, които да ме подкрепят в този труден момент в живота
Радвам се, че въпреки, че отвътре съм празна и плача всяка секунда, когато съм сама, никой не го знае
Радвам се, че съм преживяла толкова много хубави спомени с него, макар и да са минало
Радвам се, че скоро си заминавам оттук и няма да се върна до края на лятото
Радвам се, че слънцето изгрява
Радвам се, че все още имам сили да се усмихна на хората
Радвам се, че...дори когато си казвам:О,кого заблуждавам...намирам сили да продължа да се заблуждавам

mee3
04-21-2011, 17:33
Радвам се, че поне за малко бях с него и беше невероятно .. никога няма да спра да го ОБИЧАМ .. ейй т'ва му е лошото като се влюбиш истински в неправилния човек .. но въпреки всичко РАДВАМ СЕ, ЧЕ ГО ИМАХ И МОЖЕ БИ ВСЕ ОЩЕ ГО ИМАМ :-)