PDA

View Full Version : А нима е възможно?!



CyberMaster
06-28-2009, 20:49
Това е 1вата тема,която пускам в форума,поради факта,че не съм била в подобно положение и ми е прекалено трудно да си представя развитието на ситуацията..а тя е следната-
Наскоро бях в съседен град до моя,който не е много далеч,но не е и много близък.... та там видях едно момче,което ми махна и аз не знам защо,но непрекъснато ме гледаше,както и аз него и усетих прословутите пепруди в стомаха.. :oops: И никой от нас 2мата не предприе нищо и никой никого не заговори...просто се гледахме!Тъпото в ситуацията е,че аз си заминах за моя си град,а той дори си имал приятелка :(
Дайте някакво съветче,защото ми е много объркано и не знам какво да правя-дали да подтисна породилото се в мен или има някаква друга алтернатива?

Kukumqvka
06-28-2009, 20:57
Няма друга алтернатива! .. Гадно е,но е така.Живота е несправедлив! Намери си друг =)

beb4yy
06-28-2009, 20:57
Има приятелка,ти дали имаш шанс !?!! Хм не го познаваш как да знаем ние какво да ти кажем като вие само сте се виждали :?

sladur4etyYy
06-28-2009, 20:59
винаги има и друга алтернатива ;] ти откъде разбра, че си има приятелка? щом си се сдобила с тази информация, значи имаш все откъде да разпитваш за него, т.е. има как да се запознаете, нали?

mucinkata93
06-28-2009, 21:35
Любовта му е майката.. Ако си има приятелка, а ти го кефиш ясно.. :-D Ще става тя каквато трябва.. Така че не се отчайвай.. Винаги може да хареса теб повече, да не обича приятелката си или да е скъсал с нея.. Нали ти е махнал, запознайте се.. Давай де..!!! Няма да чакаш 1-2 години я.. :D Успех, мила.. :-P

mirinda1
06-29-2009, 09:18
ММм.. Не си ли чувала че момчета късат с момичета заради други момичета?? :-D
Та Така... Обаче В тоя случай.. :?
1-во ..Вие сте от различни градове
2-ро не знаеш каде живее само някаде сте се срещнали
3-то Може да се е припознал ..ама само едно гледане...

:-) Давай напред с друг град :-D

lipstik
06-29-2009, 10:11
Щом си има приятелка няма смисъл да се занимаваш.

rosko_bosko
06-29-2009, 10:26
не е хубаво да разделяш двама души когато са заедно ,не е правилно просто

RaZzer
06-29-2009, 11:49
не е хубаво да разделяш двама души когато са заедно ,не е правилно просто

... още повече човек, който дори не познаваш и не знаеш дали е за теб :wink: ...

got2Bthe1
06-29-2009, 13:55
Един древногръцки мислител беше казал "Ташаци!" .... това описва твоята ситуация.Не го познаваш от мн дълго че да си лудо влюбена в него така че давай следващия...

RoCkSpOt
06-29-2009, 13:58
Махай се от него щом си има приятелка !!!

xplay
06-29-2009, 13:59
Айде, айде ... и аз имах подобен случай, но бях в по-неизгодно положение, защото той беше МНОГО по-голям от мен и от моя гряд, което адски ме дразнеше. Както и да е .. Зарежи го и се огледай за друг :)

FiRe_LaDy
06-29-2009, 14:03
не е хубаво да разделяш двама души когато са заедно ,не е правилно просто

... още повече човек, който дори не познаваш и не знаеш дали е за теб :wink: ...

+1 !

SuperBadSuperFresh
06-29-2009, 14:12
Ей,как хубаво ме подсети за едно момче така.Той си беше от моя град де и на един празник на града го засекох.Цяла вечер се гледахме,усмихвахме се и накрая всеки по пътя си.Странното е че още го помня...

BleedingSoul
06-29-2009, 14:33
Случи ми се нещо подобно на една олимпяда във Враца се запознах с едно момче от София (аз съм от Пловдив).Бяхме заедно няколко часа но когото ме прегърна когато бяхме в автобуса на връщане от Враца се почувствах уникално и какво?! Тъпата ми глава забрави да го попита за скайп или за телефонен номер :smt021 да знам Това е да си тъп..И какво направих аз.. Няколко седмици.. И мерака ми мина.. :) Ще го забрваиш :) :-)

angeltears
06-29-2009, 15:11
Колко още такива моменти ще имаш не е истина :) Не се захващай за него, давай смело напред :) 8)

mirinda1
06-29-2009, 15:15
Колко още такива моменти ще имаш не е истина :) Не се захващай за него, давай смело напред :) 8)

:grin: ммм Дааа

mim4ety_sara
06-29-2009, 15:21
Нямаш шанс,според мен .Щом сте се видяли,веднъж нито си имате скайповете,нито адресите,как ще се видите пак.Забрави и толкова,след 1-2 месеца няма и да се сещащ за него,от личен опит ти го казвам.. :)

moon_flower
06-29-2009, 15:42
Замисли се над факта,че по някакъв начин се е опитал да флиртува с теб,но си е имал приятелка.Ако ти беше на нейно място как щеше да се чувстваш?
Намери си друг.