PDA

View Full Version : На какво се дьлжи този обрат ?



cmexotepanuq
06-28-2009, 21:04
Значи историята е следната преди 1-2 месеца се запознах с едно моми4е ... писахме си кьм 3-4 седмици и тя предложи да се видим някой пьт на по бира или да пафнем една тревица заедно аз приех предложението но тя имаше проблеми с отценките в у4илище и го отложихме за след 30 юни и такаа ... преди тя не обрьщаше внимание на майтапите които отправях кам нея но днес отправих един и си4ко се обьрна наопаки каза 4е сьм бил като вси4ки други 4е сьм бил позиор и аз не исках да се карам с нея тя за прьв пьт ми говореше така никога не се е даржала така с мен даже тези думи които вьобще не зна4ат нищо мога да ги нарека "груби" от нейна страна защото винаги когато аз сьм се сьрдел за нещо от когато си пишем тя винаги ми е писала по 34234234 сьобщения извинявай или нещо от сорта... Но имам един вьпрос който ме мь4и преди 2-3 дена имаще бийт-бокс батьл и там една нейна приятелка ме е видяла (вьпросното моми4е ми сьобщи за това ) и аз поисках скайпа и тя ми го даде и запо4нахме да си пишем и от бийт-бокс партито до днес сме си писали 2-3 пьти и признах на онова моми4е 4е тя ми харесва много пове4е по характер от нея ... и се питам дали това може да я е накарало днес да ми се расьрди за един изказ който е "Тя даяна се прави на софианка , но живее в 4ирпан и мие 4инии с пенио от биг брадьр " Незнам кой би го помислил това за нещо сериозно като накрая бях написал базикам се и много :D Даже тази даяна каза на нейната приятелка която ме е видяла на концерта 4е не иска да си има нищо общо с мене ве4е и даже и забрани да си пише с мен ??? Така4е моляви дайте хелп за какво може да се сьрди но без да ми казвате да се извина защото няма никаква ама никаква при4ина да се извинявам . Мерси на вси4ки предварително ! :-o

Kukumqvka
06-28-2009, 21:15
Честнооо нищо не разбрах 8-) .. Най-добре им тегли по една майна и на двете и толкоз :lol:

cmexotepanuq
06-28-2009, 21:23
Ок ше го обесня така . Кьм това моми4е за тези 1-2 месеца много се привьрзах постояно си пишехме секи ден е така ебавал сьм се с нея хиляди пьти но сега за нещо толко малко ми се расьрди тя секи ден ми вика искам мн да се видим и аз имам 4увството 4е откогато намерих приятелката и в скайп тя нещо ми се нерви щото и казах 4е френдката и ме кефи пое4е от нея на характер и даже и забрани да си пише с мен ??? Защо стана така не искам да и тегля майната тя просто ми писа 4е сам бил като си4ки други 4е сьм бил позиор и така дано някой разбере сега

GD95
06-28-2009, 21:28
"Тя даяна се прави на софианка , но живее в 4ирпан и мие 4инии с пенио от биг брадьр " :razz: Боже мой...откъде го измисли??? :lol: Ми момичетата лесно могат да се разсърдят за най-малкото.Зависи от настроението,така че не и обръщай внимание... :P

Kukumqvka
06-28-2009, 21:31
Ок ше го обесня така . Кьм това моми4е за тези 1-2 месеца много се привьрзах постояно си пишехме секи ден е така ебавал сьм се с нея хиляди пьти но сега за нещо толко малко ми се расьрди тя секи ден ми вика искам мн да се видим и аз имам 4увството 4е откогато намерих приятелката и в скайп тя нещо ми се нерви щото и казах 4е френдката и ме кефи пое4е от нея на характер и даже и забрани да си пише с мен ??? Защо стана така не искам да и тегля майната тя просто ми писа 4е сам бил като си4ки други 4е сьм бил позиор и така дано някой разбере сега

долавям ревност .. май и момичето бая се е привързало към теб.Трябва да се извиниш,друг начин няма! Така е,момичетата са трудни за разбиране :lol:

cmexotepanuq
06-28-2009, 21:32
Виж сега ... няма за какво да се извиня тя си е 4иста софианка няма нищо 4ирпанско в нея :D така4е не се е расьрдила за това има нещо друго но не ми го побира ума какво може да е тя никога не ми е повишавала тон не ми е говорила на WE нищо гадно не е правила а заради едно сьобщение нещата се обрьщат в нещо необи4айно за нея

got2Bthe1
06-28-2009, 21:37
научи се да пишеш това ще оправи всичко...

cmexotepanuq
06-28-2009, 21:39
абе ей деградирал изтрьпнал пубер я не ми пиши в темата като нямаш отговор сети ли се как става

Kukumqvka
06-28-2009, 21:44
Абе незнам к'ва е тя,нито къф си ти ама преодолей си гордостта и се извини или се примири с факта,че тя ти е сърдита.. ии забрави за нея! :)

cmexotepanuq
06-28-2009, 21:46
Виж сега аз не сьм горд нищо такова ... просто сьм сьгласен да забравя за нея ако полу4а отговор от който и да е освен нея не искам пове4е да я нервирам карали сме се 2-3 пьти и аз сьм бил виновен мисля си 4е ве4е не мога да се карам с нея просто искам отговор от някой на какво може да се дьржи този внезапен обрат

fatal4o
06-28-2009, 21:49
абе ей деградирал изтрьпнал пубер я не ми пиши в темата като нямаш отговор сети ли се как става

Ебати нинджата! :-P Я по-добре се стреляй , научи се да пишеш и си пуши тревицата там да си промиваш мозъка пък после и с 5 се зарибявай и ако можеш на 6тата кажи ,че останалите 5 са по яки и започвай интригите по между им.

По темата: тя просто те ревнува от факта ,че обръщаш повече внимание на приятелката й.

Kukumqvka
06-28-2009, 21:56
Виж сега аз не сьм горд нищо такова ... просто сьм сьгласен да забравя за нея ако полу4а отговор от който и да е освен нея не искам пове4е да я нервирам карали сме се 2-3 пьти и аз сьм бил виновен мисля си 4е ве4е не мога да се карам с нея просто искам отговор от някой на какво може да се дьржи този внезапен обрат

на РЕВНОСТ се дължи обрата!!! .. :grin:

cmexotepanuq
06-28-2009, 21:59
сега разбрах от приятелката и 4е те са си най - добри приятелки ... кой 4овек би ревнувал от най- добрия / добрата си приятелка забога ?

Kukumqvka
06-28-2009, 22:11
Задаваш прекалено много въпроси което леко ме изнервя .. както виждаш може да се ревнува дори от приятелка , все пак ти си казал,че Даяна или там квато беше :D има по-хубав характер .. блабла 8-)

valdesbg
06-28-2009, 22:16
абе ей деградирал изтрьпнал пубер я не ми пиши в темата като нямаш отговор сети ли се как става


Виж сега ... няма за какво да се извиня тя си е 4иста софианка няма нищо 4ирпанско в нея


Виж сега аз не сьм горд нищо такова

И кво викаш, капка гордост няма в тебе.... :? :razz: Човече егото ти върви три метра пред теб. В един кирлив форум си личи, кво остава за на живо.


сега разбрах от приятелката и 4е те са си най - добри приятелки ... кой 4овек би ревнувал от най- добрия / добрата си приятелка забога ?

Ти сериозно ли? :lol:

Та най-голямата ревност най-често е от най-добрите ти приятели.

По темата - ми прекалил си. Това си е повече от брутален бъзик, да не кажа обида. С право се е обидила мадамата.

В отговор на това което ще кажеш за майка ми - вземи си билетче и се нареди на опашката. 3 цифрено е числото, започва с 8.

cmexotepanuq
06-28-2009, 22:23
Пич мойто его ли вьрви 3 метра пред мен бе я се осазнай няма да казвам нищо за майка ти просто оня ми вика да се нау4а да пиша аз просто сьм толко обьркан какво се слу4ва в момента и просто тьрса отговор на вьпрос който сигурно никой не може да намери даже и тя защото тя никога не би се расьрдила за такова нещо за 2 месеца толко много я опознах все едно я познаам от 2 години и не по скайп а лайф ... така4е вьобще не ми говорете 4е това е била гадна шега преди ако и кажа "майка ти да умре " тя ще се смее но тая нощ нещо май се е слу4ило с нея и ....

fatal4o
06-28-2009, 22:28
Като за начало от сърце ти препоръчвам да спреш марихуаната и тогава ще осъзнаеш какво си направил и същност колко лесно можеше да се разминеш с тази ситуация или поне да я оправиш. Филмираш се за едно голямо нищо, в тоя форум има хора дето са били с далеч по големи проблеми (чел съм доста теми) и въобще не са се филмирали колкото тебе защото и не са правили глупости поради простия факт ,че мислят трезво.

Поработи над себе си.

Kukumqvka
06-28-2009, 22:31
Като за начало от сърце ти препоръчвам да спреш марихуаната и тогава ще осъзнаеш какво си направил и същност колко лесно можеше да се разминеш с тази ситуация или поне да я оправиш. Филмираш се за едно голямо нищо, в тоя форум има хора дето са били с далеч по големи проблеми (чел съм доста теми) и въобще не са се филмирали колкото тебе защото и не са правили глупости поради простия факт ,че мислят трезво.

Поработи над себе си.

+1 !!! :)

cmexotepanuq
06-28-2009, 22:48
Марихуаната не е виновна 4е 4овек може да се обьрка толко за една нощ поставете се в мойта ситуация а тя е следната

- Вярваш на един 4овек супер много 4е направо си мислиш 4е ако ти каже нещо необи4айно за него 4е това не е той , 4е толко си се привьрзал кьм него 4е не искаш да го губиш , но не искаш и да се извиниш ти пьрви защото няма за какво а и искаш да провериш дали на нея вьобще и пука за теб ... и си мислиш 4е дори тя да се сети за теб да ти целува краката в знак на извинение никога нищо няма да е както преди ... затова сьм толко обькрна 4е в момента дори да се сдобрите никога няма да сте сьщите ще си пишем с мисьлта 4е до преди няколко дни месеци години сме искали да се разделим завинаги един от друг ето затова сьм толко обьркан и ве4е и аз си мисля 4е при4ината не е в това 4е сьм и казал 4е мие 4инии в 4ирпан а както има една мисьл ... Най - гадно е да разбереш 4е си ненужен , там кьдето си бил незаменим или беше нещо от сорта так4е не намесвайте някакво растение с психоактивно вещество наре4ено thc в един толко сериозен вьпрос моляви ( :

fatal4o
06-28-2009, 22:56
Добре на кратко просто дори и да не си виновен все пак й се извини защото може това което я е засегнало да й е слабото място... ако не поговориш с нея ние тука няма как да ти помогнем и още 10 пъти да ни го обясниш , аз го разбрах още първия път макър и с леки болки в очите от препрочитания... объркан си, окей, няма да живнеш преди да говориш с нея, ние тука не раздаваме елексир на живота.

Приятна вечер човече, дано се оправиш скоро.. (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%85%D1%83%D0%B0%D0%BD%D 0%B0#.D0.94.D0.B5.D0.B9.D1.81.D1.82.D0.B2.D0.B8.D0 .B5)

Някой ден ще пееш друга песен за себе си.

cmexotepanuq
06-28-2009, 23:39
Пи4ага , виж сега мене не ми е проблема да се извина за това нещо .. но просто знам 4е няма смисьл да се извинявам тя не се сьрди затова убеден сьм ве4е за нещо друго е според мен е заради това което казах 4е приятелакта и ме кефи пове4е от нея а сьм си писал 2-3 пьти с нея .... Но какьв е смисьла да се извинявам затова , аз имам правото да споделям мисли .. не мога да крия нещо което се слу4ва реално ако е било за нещо друго няма абсолютно никакьв проблем бих се извинил .. Но тя не е такьв 4овек тя не е като тия кифлите да се праат на ***** заради една шега ... тя не е от тях спокойно тя е 300 пьти по пе4ена от тех но нещо днес беше превьртяла .. ако е заради тва което казах за фр-ката и сьжалявам в момента но не бих се извинил , защото знам 4е няма да промени нещо от вьтре ще знам 4е се извинявам а няма закакво .. от кога хората трябва да се извиняват когато кажат истината ? Всеки знае 4е от нея боли но както се пее в една песен на Йоко и Сенсеи - Думите сьбират , думите разделят , думите щастливи правят хората щом се споделят , думите изграждат и думите сьбарят ( :

Aicken
06-29-2009, 05:11
спри да пушиш трева.нищо не ти се разбира

niquetamere
06-29-2009, 07:21
Зарежи тези рап простотии и обърни малко внимание на правописа ,че освен приятелка може и работа да не си намериш .

cmexotepanuq
06-29-2009, 08:25
Абе ей мизерници скапани писна ми от вас като ви мьрзи да про4етете последния пост който го про4ете ще разбере за какво става вапрос ама вие сте едни мьрзеливи копеленца айде да видим кой нема да си намера работа аз сам на 16 и работа от миналото лято бе изкурубляци по-добре не ми лафете кой нема да си намери работа 4е по този пьт който аз минаам вие ще минете на 20 бе мамини син4енца такива не ми обвинявайте неква трева вие сте толко комплексирани от нея 4е направо незнам какво да кажа ... както и да не ме интересува аз ве4е разбрах що за 4овек е била тя ... и на каква се е правила пред мен .... а на мен ми е викала позиор4е мм добрем айде 4ао и не забравяйте 4е сте най- големите деградета ей тия 2мата с последните постове !

Aicken
06-29-2009, 08:41
:-o 8-)

valdesbg
06-29-2009, 11:06
оня ми вика да се нау4а да пиша аз просто сьм толко обьркан какво се слу4ва в момента....ако и кажа "майка ти да умре " тя ще се смее но тая нощ нещо май се е слу4ило с нея и ....

Ти сериозно ли? Честно иди се прегледай някъде.


Марихуаната не е виновна 4е 4овек може да се обьрка толко за една нощ...но не искаш и да се извиниш ти пьрви защото няма за какво а и искаш да провериш дали на нея вьобще и пука за теб ... и си мислиш 4е дори тя да се сети за теб да ти целува краката в знак на извинение никога нищо няма да е както преди...Най - гадно е да разбереш 4е си ненужен , там кьдето си бил незаменим или беше нещо от сорта так4е не намесвайте някакво растение с психоактивно вещество наре4ено thc в един толко сериозен вьпрос моляви ( :

Именно марихуаната ти прави въпроса сериозен.


Пи4ага , виж сега мене не ми е проблема да се извина за това нещо .. но просто знам 4е няма смисьл да се извинявам...според мен е заради това което казах 4е приятелакта и ме кефи пове4е от нея а сьм си писал 2-3 пьти с нея .......тя не е като тия кифлите да се праат на ***** заради една шега ...но не бих се извинил , защото знам 4е няма да промени нещо от вьтре ще знам 4е се извинявам а няма закакво .. от кога хората трябва да се извиняват когато кажат истината ?

Реално е просто едно нищо. Скайп простотии, чудесии и така нататък. Филма е страшен, трагедията пълна. Викаш няма проблем да се извиниш ама не искаш и не виждаш смисъла. Пък и дай да видим колко и пука за мен. Ако наистина я имаш за такава приятелка, за каквато твърдиш - идеята за проверка дори и в сънищата не би се появила.


мизерници скапани...мьрзеливи копеленца...изкурубляци...ма мини син4енца такива...не ми обвинявайте неква трева...комплексирани от нея...позиор4е...деградета

Ам...все цветисти думички използвани от нормален човек.
И кво викаш егото ти си е наред, правописа и той, агресията е в норма. Да каеш на някого "майка ти да умре" е в реда на нещата?

Бе ти имаш повече комплекси от трикрак мопс на кучешка изложба, когато му се пикае. http://www.mops.ru/netcat_files/Image/mops1(2).jpg

Направо се чудя как се занимавам с теб още.

Номерче, и на опашката.

niquetamere
06-29-2009, 14:17
Общак , ратай ..... може, може :-o Пак казвам.. вместо да пелтечиш тук, вземи един учебник и седни малко да се образоваш.

angeltears
06-29-2009, 15:47
Спри да пушиш :)
Абсолютно нищо не ти се разбира и вземи се образовай малко, некадърник такъв!

profear
06-29-2009, 18:03
оффф пич не разбрах :?