PDA

View Full Version : Моля ви за съвет ;[



monityyy95
06-29-2009, 07:54
Здравейте! Работата е такава... Тръгнах с едно момче, всичко вървеше прекрасно и вчера най-добрият му приятел ми изтърси,че той ходи с две-с мен и още няква. Информацията я потвърдиха още 10-ма човека, защото моя не само не го криел ами даже се бил и хвалил с това :x Първо тръгнал с нея ама впоследствие ме харесал, та тръгнал и с мен... На всики приказвал колко много ме харесвал и наистина аз виждам,че е така-винаги, когато ми е тъжно търси начин да ме развесели или успокои, защитава ме от всички, и не знам какво е това-ревност ли-ама някой само да ми каже нещо и той почва "няма да я закачате..." и т.н.
Аз днес ще поговоря с него, но дори да избере мен няма ли да е тъпо да остана с него въпреки,че той ме е... предал. Какъв е вашият съвет-какво да правя? :(
P.S Момчето наистина показва,че ме харесва и през цялото време сме заедно и много не ми е ясно кога се вижда с другата, защото както казах е постоянно с мен...
Благодаря на всички, които го прочетоха и отговориха! Извинявам се ако има такава тема :)

Aicken
06-29-2009, 08:06
да , наистина показва че те харесва 8-) с две 8-) на по 14 ли сте ?

monityyy95
06-29-2009, 08:08
Ами аз съм на 14, той на 16 :D

sladkalady
06-29-2009, 08:13
Щом не си единствена за него ,какъв е смисала да сте заедно?
И какво от това ,че те харесва,че те защитава...това нищо не означава :(
И на мен ми е казвал,че ме обича,че не може без мен,но в същото време се зарибяваше и с други...Просто не можеше да е само с една...
Не се примирявай със ролята на поредната,с която е...
Имай достойнство и щом той не може да е само с теб му кажи едно Чао и това е...
Има мн други момчета,които ще те оценят и за тях ще бъдеш само ти и никоя друга...Не си заслужава заради някакъв уж плейбой да се принизяваш толкова... :(

False
06-29-2009, 08:15
драмаааааааааааааааа .. :razz:

NeZaPoznat
06-29-2009, 08:20
Здравейте! Работата е такава... Тръгнах с едно момче, всичко вървеше прекрасно и вчера най-добрият му приятел ми изтърси,че той ходи с две-с мен и още няква. Информацията я потвърдиха още 10-ма човека, защото моя не само не го криел ами даже се бил и хвалил с това :x Първо тръгнал с нея ама впоследствие ме харесал, та тръгнал и с мен... На всики приказвал колко много ме харесвал и наистина аз виждам,че е така-винаги, когато ми е тъжно търси начин да ме развесели или успокои, защитава ме от всички, и не знам какво е това-ревност ли-ама някой само да ми каже нещо и той почва "няма да я закачате..." и т.н.
Аз днес ще поговоря с него, но дори да избере мен няма ли да е тъпо да остана с него въпреки,че той ме е... предал. Какъв е вашият съвет-какво да правя? :(
P.S Момчето наистина показва,че ме харесва и през цялото време сме заедно и много не ми е ясно кога се вижда с другата, защото както казах е постоянно с мен...
Благодаря на всички, които го прочетоха и отговориха! Извинявам се ако има такава тема :)

В арабския свят имат хареми с по 20-30 жени и всичко е ОК. Ти за една си седнала да се притесняваш. Така сме момчетата - не ни пречи да има повече от една .... разнообразие. Пък и след като има кой да ни позволява .... защо пък не :-P :-P

p3tinc3t0
06-29-2009, 08:22
драмаааааааааааааааа .. :razz:

голяяяямаааа :D :D :D

soul1199
06-29-2009, 08:25
я намери другата и говори с нея и му залепете един 6амар и изоб6о не ти трябва такъв,това е един вид изневяра,дори и да избере теб,какъв е смисала,6ом 1 път го е направил,на4и и 6е има и 2-ри и 3-ти път,зарязвайте го и тва е

RaZzer
06-29-2009, 11:47
Абе, въпреки че доста хора са потвърдили информацията, говори с него и се убеди, че е истина... Ако все пак ви върти и двете - скъсай с него, а ако толкова много те обича, колкото ти смяташ, той ще осъзнае грешката си и в най-скоро време ще опита да получи 2ри шанс, а ако не го направи - не си е заслужавало да му прощаваш! :)

rosko_bosko
06-29-2009, 12:01
monityyy95
щом е с две и се хвали не ти трябва такъв човек,е ако ти харесва така вземай си го :) ,аз ако бях на твое място отдавна да сам го "изритал" [/b]

Kukumqvka
06-29-2009, 12:40
Лапешка история 8-) Колко добре показва,че те харесва :lol: .. Ари бий му шута и толкоз .. :D

Shalala
06-29-2009, 12:47
Здравейте! Работата е такава... Тръгнах с едно момче, всичко вървеше прекрасно и вчера най-добрият му приятел ми изтърси,че той ходи с две-с мен и още няква. Информацията я потвърдиха още 10-ма човека, защото моя не само не го криел ами даже се бил и хвалил с това :x Първо тръгнал с нея ама впоследствие ме харесал, та тръгнал и с мен... На всики приказвал колко много ме харесвал и наистина аз виждам,че е така-винаги, когато ми е тъжно търси начин да ме развесели или успокои, защитава ме от всички, и не знам какво е това-ревност ли-ама някой само да ми каже нещо и той почва "няма да я закачате..." и т.н.
Аз днес ще поговоря с него, но дори да избере мен няма ли да е тъпо да остана с него въпреки,че той ме е... предал. Какъв е вашият съвет-какво да правя? :(
P.S Момчето наистина показва,че ме харесва и през цялото време сме заедно и много не ми е ясно кога се вижда с другата, защото както казах е постоянно с мен...
Благодаря на всички, които го прочетоха и отговориха! Извинявам се ако има такава тема :)

В арабския свят имат хареми с по 20-30 жени и всичко е ОК. Ти за една си седнала да се притесняваш. Така сме момчетата - не ни пречи да има повече от една .... разнообразие. Пък и след като има кой да ни позволява .... защо пък не :-P :-P

Тука си прав,и аз повечето пъти съм с две :razz: :-P :-P :-P

NeZaPoznat
06-29-2009, 12:49
Тука си прав,и аз повечето пъти съм с две :razz: :-P :-P :-P

Само гледай да не са в цикъл по едно и също време ... че то иначе :-P :-P :-P

Shalala
06-29-2009, 12:55
Тука си прав,и аз повечето пъти съм с две :razz: :-P :-P :-P

Само гледай да не са в цикъл по едно и също време ... че то иначе :-P :-P :-P

хах,че пък си и гавраджия,тря си менкаме скаиповете 8) :-P :-P (нищо ли4но,просто си мои тип :oops: :D :lol: :lol: :lol: )

got2Bthe1
06-29-2009, 13:21
заеби го....

Nadelina
06-29-2009, 13:58
Според мен лъжат, че има и друга. Най-добрия му приятел не му е никакъв приятел, за да говори с теб за това. Пълна пародия.

sladkalady
06-29-2009, 15:53
По-добре поговори с приятеля ти ,да видиш какво ще ти каже и оттам нататък ти си решавай :)

valdesbg
06-29-2009, 15:56
Ми - заебавай го. Ясно е че не искаш такова отношение от него, и не ти понася. за една гола любов ебезсмилсено да жертваш толкоз неща. Отделно нямаш силата да го превъзпиташ(който ще се възпротиви - възможно е).

Take_That
06-29-2009, 16:31
Не се занимавай с него..........

smileforyou12
06-29-2009, 16:36
И аз съм на мнемие да не се занимаваш с него. Няма смисъл.

angeltears
06-29-2009, 17:01
Заебавай го ..

NeZaPoznat
06-30-2009, 07:04
хах,че пък си и гавраджия,тря си менкаме скаиповете 8) :-P :-P (нищо ли4но,просто си мои тип :oops: :D :lol: :lol: :lol: )

Н работа съм онбре ! Тук чат-програмите са забранени. Послушай ги :-P

totik
06-30-2009, 09:32
В днешно време обичайно е някои момчета да ходят с 2 и повече момичета а други да са сами.Ти сама трябва да решиш дали да си с пича който обаче е харесван и има шанс да кривне или с някой мухльо който ще е с теб само защото друга не го иска ;)

THeCheRry
06-30-2009, 10:38
заеби го....
напълно съгласна

sladkoto_imonche
07-01-2009, 19:34
отрежи го като за начало и ако след тва той сам те потърси и твърди,че наистина те харесва, ако имаш и ти останали чуства,пак тръгнете ... :)

golqmumnik
07-01-2009, 19:57
Остави ги да се карат и бият,нека спечели по-добрият :grin:

migancy
07-01-2009, 20:12
И аз бях играч .. ама сега беря ядове .. харесам някое момиче то каже на друго за мен, трето му каже какво съм правил и ето-ебава ми се майката с извинение .. :) за това преодолей го и ела при мен :D бъзикъм съ .. ;д преодолей и си намери някой, с когото наистина ти е забавно .. PS if you want, add me in skype : migancyr