PDA

View Full Version : След раздялата, но за пръв път се чувствам така... щастлив



MetalZone
06-29-2009, 11:52
Значи ходих с едно момиче, и бях страшно ама страшно влюбен. С нея имахме толкоз общи теми и яко ми допадеше и т.н... преди три дни се разделихме (причината друго момче, нейна стара любов...) та тогава бяхме на концерт и тя по едно време почна да страничи от мен, аз се почудих, но си рекох както и да е. После тя дойде и ми каза, ''Искам да приключиме'' заради това момче, (и то беше на концерта) и аз и казах ''Ок, върви при него'' тя ме погледна малко тъжно и аз ''Хайде, бягай'' и се разделихме с добри намерения, останахме мн добри приятели. После си помислих сега за пореден път, ще се смачкам, но мамка му в мен няма нито една мрачна мисъл, нищо просто някакси не ми е тъжно (това не е типично за мен)... а бях адски влюбен... защо става така, не мога да си го обясня... Ъъ, просто исках да ви кажа : ) Надявам се повече хора да преживяват раздялите по този начин : )

ПС: Ако слушате праведната музика поздрав с таз песен: http://www.youtube.com/watch?v=36ceRKu5FKY :smt035

BloomF
06-29-2009, 11:55
Че то това е много хубаво. Честито! И мене като ме отрязаха после ми беше смешно :D

NeZaPoznat
06-29-2009, 12:02
Ще черпиш http://s4.rimg.info/104f439dbef97bad2ee2add4b549c2e1.gif (http://smiles.33b.ru/smile.64042.html)

rosko_bosko
06-29-2009, 12:05
MetalZone
и аз така ги преживявам,може би защото свикваме незнам

Aniiiii
06-29-2009, 12:13
И на мен така ми се случи след раздяла да съм щастлива. Просто си бяхме омръзнали супер много ии само се карахме за най-малкото нещо. А от начало бях мнооого влюбена и щастлива. Чак после когато се мина малко време разбрах, че ми липсва ама беше късно.

При теб може би се е получило нещо подобно, ама знаеш ли това е хубаво, защото запомняш всички хубави моменти и на края не ти се налага да страдаш :) :P

FiRe_LaDy
06-29-2009, 13:17
Браво на теб!Де да можех и аз толквоа лесно да преживявам раздялата с бившия .... ама не мога.Радвам се за теб.Дано наистина повече хора да успяват да преживяват разделите си както ти ...

Aicken
06-29-2009, 13:24
браво :-o макар че не е много добре

smiirnoff
06-29-2009, 13:43
ей де да бяха всички раздели така ;д :)

RoCkSpOt
06-29-2009, 13:56
Никога нема да го направа няма да ме яд ама ще я намраза и ще я напсувам много... тупи курви :)

SuperBadSuperFresh
06-29-2009, 14:08
Не че те плаша,ама ще ти залипсва

mechtaq_za_teb
06-29-2009, 14:23
Де да можех и аз така :)

Faces
06-29-2009, 14:31
Брат не че искам да ти развалям веселото настроение ама просто един ден ще се събудиш напрао смазан от липсата и това че се чувстваш така толкова скоро след раздялата ви може да е нещо подобно на шок неосъзнаваш напълно нещата.

eminemfenka
06-29-2009, 14:38
Радвам се за теб ;-) Иначее СТРАШНА ПЕСНИЧКАА :| :smt001 :-({|=

valdesbg
06-29-2009, 15:01
Айде да не говорите на теория само, а? :)

Авторе - прекрасно схващам как се чувстваш. Последната ми връзка приключи по подобен начин. Даже тя се разплака, аз я гушнах успокоих и казах - айде отивай. А не е да сме ходили 2 дена, изкарахме 2 години и половина. И 6-ти месец вече нито ми е липсвала нито нищо. А бях страшно влюбен. И да - напълно възможно и абсолютно нормално е да преживееш една раздяла по този начин.

Поздравления на автора.

mim4ety_sara
06-29-2009, 15:07
И аз съм се чуствала така,просто не е истинско влюбване,ако си бил наистина влюбен в нея би трябвало да те е боляло (според мойто мислене) .Добре си постъпил,други биха направили адския скандал,а ти върви при него.Евала ! :)

sladkalady
06-29-2009, 15:29
Ехее браво :) Поздравления!
Да ,сега не ти липсва,защото знаеш,че не е в теб вината ...тя така си е решила...но после ще започнеш да се питаш аз ли сбърках някъде,че не остана с мен ,а реши да бъде с друг...и познай-ще ти е гадно 8-)
Дано да не е така :)

GD95
06-29-2009, 22:41
Ами супер ! :) P.S.... ЕВАЛА ЗА ПОЗДРАВА ! :grin: :smt035 :smt041 :smt020

fenastz
12-05-2009, 19:55
Прекрасно :)

moneycomeme
12-05-2009, 20:16
Kkaкво да ти кажа..освен:ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ!Харесва ми начина ти на реакция.Само в този дух! :)

SkiCatA
12-05-2009, 20:22
аз пък бях влюбен в една и най-добрия ми приятел ми я открадна и сега ходат :( :( ама ся ми е смешно :D :D живота продалжава :D

Nepovtorima_93
12-05-2009, 21:12
Аз също бях изоставена преди месец! Беше ми тежко само 1 ден (ревах цял ден , бях като полудяла ) а след това вече и до днес.. въобще не ме боли , нито ми липсва , въпреки това страшно много го обичам , но пък да страдам цял живот..едва ли.. ще се върне все някога! Животът продължава и с него и без него ! Ае със здраве ! :D

umri
12-05-2009, 22:46
Значи ходих с едно момиче, и бях страшно ама страшно влюбен. С нея имахме толкоз общи теми и яко ми допадеше и т.н... преди три дни се разделихме (причината друго момче, нейна стара любов...) та тогава бяхме на концерт и тя по едно време почна да страничи от мен, аз се почудих, но си рекох както и да е. После тя дойде и ми каза, ''Искам да приключиме'' заради това момче, (и то беше на концерта) и аз и казах ''Ок, върви при него'' тя ме погледна малко тъжно и аз ''Хайде, бягай'' и се разделихме с добри намерения, останахме мн добри приятели. После си помислих сега за пореден път, ще се смачкам, но мамка му в мен няма нито една мрачна мисъл, нищо просто някакси не ми е тъжно (това не е типично за мен)... а бях адски влюбен... защо става така, не мога да си го обясня... Ъъ, просто исках да ви кажа : ) Надявам се повече хора да преживяват раздялите по този начин : )

ПС: Ако слушате праведната музика поздрав с таз песен: http://www.youtube.com/watch?v=36ceRKu5FKY :smt035
Евалата.

sottoo
12-05-2009, 22:48
Мисля, че наистина я обичаш, а когато обичаш някого искаш той да е щастлив, независимо с теб или без теб ..

Колко благородно.

Phantom93
12-05-2009, 23:26
Мисля, че наистина я обичаш, а когато обичаш някого искаш той да е щастлив, независимо с теб или без теб ..

Колко благородно.Няма какво повече да се допълни. \:D/

mArMaLaDkA
12-05-2009, 23:42
Фена е егати доУното парче!
Само вади теми отпреди половин година, че и 1-2, но вие не обръщате внимание. 'Ма 'що ли? Важното е да посъветвате автора, нищо че той вече е забравил, че изобщо е правил тема някога. :D

Metatron
12-06-2009, 00:10
Значи ходих с едно момиче, и бях страшно ама страшно влюбен. С нея имахме толкоз общи теми и яко ми допадеше и т.н... преди три дни се разделихме (причината друго момче, нейна стара любов...) та тогава бяхме на концерт и тя по едно време почна да страничи от мен, аз се почудих, но си рекох както и да е. После тя дойде и ми каза, ''Искам да приключиме'' заради това момче, (и то беше на концерта) и аз и казах ''Ок, върви при него'' тя ме погледна малко тъжно и аз ''Хайде, бягай'' и се разделихме с добри намерения, останахме мн добри приятели. После си помислих сега за пореден път, ще се смачкам, но мамка му в мен няма нито една мрачна мисъл, нищо просто някакси не ми е тъжно (това не е типично за мен)... а бях адски влюбен... защо става така, не мога да си го обясня... Ъъ, просто исках да ви кажа : ) Надявам се повече хора да преживяват раздялите по този начин : )

ПС: Ако слушате праведната музика поздрав с таз песен: http://www.youtube.com/watch?v=36ceRKu5FKY :smt035
Поздравления!! ((:
Така и Така сме в Раздела Любов поздрав за всички и от мен с едно Меко казано Уникално парче!:
http://www.youtube.com/watch?v=HfDVY9pK2Oc

Pwnmaster
12-06-2009, 00:22
Рядко се случва такъв край.
Поздравления и успехи в любовта :)

ivcheto0o
12-06-2009, 05:47
Мисля, че наистина я обичаш, а когато обичаш някого искаш той да е щастлив, независимо с теб или без теб ..

Колко благородно.

но вие сте се разделили скоро и няма как да не запо4не да ти липсва :)

balu4ka
12-06-2009, 06:11
Еми явно ,вече всичко е било ясно,и не си се изненадал,може и заради това да е :-o

DevilWish
12-06-2009, 07:03
Знаеш ли защо е така?Пука ти за нея и искаш да е щастлива, явно знаеш, че тя ще е щастлива при него и за това не ти е кофти ;)

antifashionshit
12-06-2009, 08:49
:)

AngerfistX
12-06-2009, 09:29
Спомням си когато скъсах с бифшия бях на седмото небе от щастие :D а уж и аз бях адски влюбена ^^ .. след месец осъзнах че може би ми липсва, но сега всичко е минало и не ми пука =]

aloveyou
12-06-2009, 09:30
Браво на теб!Де да можех и аз толквоа лесно да преживявам раздялата с бившия .... ама не мога.Радвам се за теб.Дано наистина повече хора да успяват да преживяват разделите си както ти ...

Офф и аз не мога да преживея толково лесно раздялата.. :(

Иначе браво на автора. :)

ImmortalForever
12-06-2009, 13:00
То в началото е така..След седмица- две..месец.. ще усетиш липсата й..

DoomShadow
12-06-2009, 17:02
ти си пиЧ :P :P

InloveAgain
12-06-2009, 17:27
Много се радвам за теб!
Дано обаче след време не усетиш,че не си го преживял (;

taffy
12-06-2009, 17:42
И на мен ми е много странно. Просто опитах да си представя как аз бих се почувствала, и не беше хубава гледка. Но аз съм си такава.
Зависи от гледната ти точка. От това как възприемаш любовта - дали е задължително да си с човека, щом си влюбен.
Но някак добре се е получило засега. Възможно е просто да не си осъзнал какво се е случило. Затишие пред буря, нали знаеш. Стискам палци да не е. :) И честито за куража.

buuu
12-06-2009, 18:03
еми супер ..no то така е в началото.. ;// след още малко време щи залипсва .. но не се отчайвай живота продължава :)

sunshinepp
12-06-2009, 18:23
eвала ти правя, аз щях да полудея.. ти си ебати пича! :grin:

divaneee
12-06-2009, 18:41
Знаеш ли защо е така?Пука ти за нея и искаш да е щастлива, явно знаеш, че тя ще е щастлива при него и за това не ти е кофти ;)
Е, т'фа пък е егати простотията ... малее. Ако беше така, то пооне мъничко щеше да му е гадно и да страда. :-o
Иначе, браво пич, само напред! Аз мисля, че щом не ти е станало гадно, няма и да ти стане. : )

Dark_Angel_F
12-06-2009, 19:38
А ти какво оплакваш се ,че не те боли от раздялата ли ?! :D