PDA

View Full Version : Вечният въпрос .. какво да правим довечера ?



ilsi_
06-29-2009, 13:26
С приятела ми живеем в малък и скучен град .. сяка вечер се чудим кво да правим .. вече взе да ми писва и да ми доскочава от всичко .. няма никакво разнообразие в нашата връзка :shock: .. Моля да ми дадете някакви по шантави предложения за това какво да правим .. защото наистина се изчерпахме вече .. всяка вечер или сме зачукани у тях или сме на кръчма .. а на кафе не ходим защото тука има 2 кафета при тва и 2-те не са наред .. от време на време ходим до някой по голям град и вкарваме разнообразие, но през повечето време като сме си тук умираме от скука .. и така чакам някви предложения :)

Aicken
06-29-2009, 13:28
аз ше ебa за вас не знам

valdesbg
06-29-2009, 13:29
Колело, ролери, басейн(в големия град), пикник, планина, екскурзия, секс, еротични масажи?

За 10-те секунди през които прочетох темата измислих толкова.

sexa_na_kompleksa
06-29-2009, 13:35
Нали се сещаш, че не е важно къде си, а с кого си? ; )

Nadelina
06-29-2009, 13:50
А защо изобщо трябва да сте постоянно само двамата?

Иначе може да отидете на плаж, на кино...

YakUZa777
06-29-2009, 19:54
Отидете до някой секс- шоп в по - голям град, вземете си попърс и се насмъркайте :D

ilsi_
06-30-2009, 17:12
Отидете до някой секс- шоп в по - голям град, вземете си попърс и се насмъркайте :D


Твоя отговор най-ми допадна :grin:

WhyNot
06-30-2009, 19:58
еми ако имате средства да отско4ите до близък голям град ако има такъв изоб6то бтв откъде си???

cinderella_gugutka
06-30-2009, 20:01
дискотека,басейн,кино....нап равете си екскурзийка ако можете

mickelangelo
06-30-2009, 20:22
Както съм от голям град ... по някога копнея .. за скуката на малкия .. и както прочетох по горе .. не е важно къде си .. а с кого си .. винаги се намира какво да правиш :)

xXxMixXx
06-30-2009, 20:54
Както съм от голям град ... по някога копнея .. за скуката на малкия .. и както прочетох по горе .. не е важно къде си .. а с кого си .. винаги се намира какво да правиш :)


+1 :)

По-горе са ти дали различни варианти. Просто си избери от тях и ги предложи на любимия!! :)

naia
07-01-2009, 08:09
играйт на не се сърди човече :razz:

selens
07-01-2009, 08:13
Взимате по едно колело и си правите една дълга разходка сред природата .. а после може да си направите пиктник някъде :) или теглиш си еротична музика и му правиш стрийптиз :D Madonna - Justify my love е перфектна за такъв случай :-D :)

elsy
07-01-2009, 08:31
Оф, ние ли да ти казваме кво да правиш с гаджето си? Не ти ли стига, че си с него? Толкова ли нямате никво въображение... идете някъде из природата, разхождайте се, блабла..

lifelesscorpse
07-01-2009, 09:33
Както казаха и по-горе-не е важно къде си,а с кого си.Все пак това е гаджето ти ебати...Ако и с него ти е скучно...вече не знам какво да кажа...Или просто и двамата сте без особено голямо въображение.Вкарайте лигавост малко и стават нещата 8-)

mOBSCENE
07-01-2009, 09:44
Както казаха и по-горе-не е важно къде си,а с кого си.Все пак това е гаджето ти ебати...Ако и с него ти е скучно...вече не знам какво да кажа...Или просто и двамата сте без особено голямо въображение.Вкарайте лигавост малко и стават нещата 8-)


Напълно съм съгласна с теб :)

DekoDenev
07-01-2009, 16:25
Взимате по едно колело и си правите една дълга разходка сред природата .. а после може да си направите пиктник някъде :) или теглиш си еротична музика и му правиш стрийптиз :D Madonna - Justify my love е перфектна за такъв случай :-D :)

lele kato te gledam kakva si sladurana mi se iska i men da me vzemesh na piknik....s teb az shte peq madonna a ti shte se razhvurlqsh

MP
07-01-2009, 16:50
Запишете се на курсове по Български език и се ограмотете малко.

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 16:57
разцъкайте едно баскетче или нещо друго,съберете се шумна компания,една дълга разходка

selens
07-01-2009, 20:18
Взимате по едно колело и си правите една дълга разходка сред природата .. а после може да си направите пиктник някъде :) или теглиш си еротична музика и му правиш стрийптиз :D Madonna - Justify my love е перфектна за такъв случай :-D :)

lele kato te gledam kakva si sladurana mi se iska i men da me vzemesh na piknik....s teb az shte peq madonna a ti shte se razhvurlqsh
Мерси за комплимента :D :)

FiRe_LaDy
07-01-2009, 22:14
И аз съм от малък град и си приятеля ми постоянно мислим какво да правим,че да разнообразяваме.Сега ще ходим в съседния град да прекараме 1 ден и ще отидем на кино.Ще се разхождаме сред природата.Ще си готвим разни неща заедно.организираха с компания да се ходи за няколко дена на една хижа,надявам се да отида с него.И ... стига да искаш ще измислиш какво да правите.А й по-горе ти казаха - не е важно къде,а с кого!