PDA

View Full Version : въпрос за свирките



crazyangel123
06-29-2009, 14:29
dali

shortygr
06-29-2009, 14:34
малък сам и не сам пробвал още ама мисля че задоволяват :) :)

LovEsIckk
06-29-2009, 14:56
При всеки е различно.

djuki
06-29-2009, 15:29
че една хубава свирка може и да е след секс ... не винаги трябва да значи , че има нещо след нея

poolparty
06-29-2009, 15:31
Зависи от много неща. Но ако момичето успее да изкара момчето от началото до края на свирки - защо да не е задоволено. Мен приятелката ми напълно си ме задоволява със свирки.

sexmaniaka
06-29-2009, 15:44
Ако питате мене свирката е по-яко отколкото да еб*ш :);):) 8)

AlMiNaToRa
06-29-2009, 15:45
Ако питате мене свирката е по-яко отколкото да еб*ш :);):) 8)
зависи.
Но ако мацката е опитна съм съгласен,че е така! :grin:

NaNa_SladuRana
06-29-2009, 17:08
не съм момче,но мисля,че една добра свирка би го задоволила,щом свършва къв е проблема

MegabytE
06-29-2009, 18:10
не съм момче,но мисля,че една добра свирка би го задоволила,щом свършва къв е проблема
Право момичето е!

Rinnegan
06-29-2009, 19:09
епа ако е направена както трябва нямаш сили за нищо :)

WhyNot
06-29-2009, 21:10
Ако питате мене свирката е по-яко отколкото да еб*ш :);):) 8) така е по дяволите :grin: :grin:

mOBSCENE
06-29-2009, 21:17
При всеки е различно.


+11

Ilikeliljon
06-29-2009, 21:18
Никога една свирка не може да замести удоволствието от секс и който и каквото и да твърди е глупост :D :D Иначе свирката може да бъде заместител на удоволствие в онези дни, както се каза преди мен, но това не означава, че момчето също не може да не направи нещо за жената през онези дни. При жената голяма част от тялото е ерогенна зона, така че няма проблем дори и през онези дни жената да бъде стимулирана :) :)

Vincent
06-29-2009, 21:31
Никога една свирка не може да замести удоволствието от секс и който и каквото и да твърди е глупост :D :D Иначе свирката може да бъде заместител на удоволствие в онези дни, както се каза преди мен, но това не означава, че момчето също не може да не направи нещо за жената през онези дни. При жената голяма част от тялото е ерогенна зона, така че няма проблем дори и през онези дни жената да бъде стимулирана :) :)

Един добър отговор :)
Свирката може да е нещо като добавка, но не и основно ястие :D :D

BePoHuKa
06-30-2009, 02:36
Ако питате мене свирката е по-яко отколкото да еб*ш :);):) 8) така е по дяволите :grin: :grin:О боже момчета учудвате ме :D стига да мързелувате... :? сте доволни..

got2b
06-30-2009, 02:44
за мен всичко зависи ако след свирката свърша ( без значение къде) съм доволен :grin: ако не свърша е по-добре от нищо :) а ако е последвана от секс е супер :) но не мисля че свирката е по-добре от секс, поне не и за мен. за мен удоволствието на половинката ми също ми допринася много кеф и по време на секс като видя че тя умира от кеф направо полудявам а приятелката ми го показва по невероятен начин :grin: :grin: :grin:

BePoHuKa
06-30-2009, 02:49
за мен всичко зависи ако след свирката свърша ( без значение къде) съм доволен :grin: ако не свърша е по-добре от нищо :) а ако е последвана от секс е супер :) но не мисля че свирката е по-добре от секс, поне не и за мен. за мен удоволствието на половинката ми също ми допринася много кеф и по време на секс като видя че тя умира от кеф направо полудявам а приятелката ми го показва по невероятен начин :grin: :grin: :grin: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :-) 8-)

Ilikeliljon
06-30-2009, 05:47
за мен всичко зависи ако след свирката свърша ( без значение къде) съм доволен :grin: ако не свърша е по-добре от нищо :) а ако е последвана от секс е супер :) но не мисля че свирката е по-добре от секс, поне не и за мен. за мен удоволствието на половинката ми също ми допринася много кеф и по време на секс като видя че тя умира от кеф направо полудявам а приятелката ми го показва по невероятен начин :grin: :grin: :grin: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :-) 8-)

Зарибявките на лично 8-) 8-) 8-)

Exoticc
06-30-2009, 06:08
Да, айде само свирки, да бъде задоволено момчето, а момичето да се оправя, нали?

Първо свирки, после секс.

ladykeisy
06-30-2009, 07:35
Да, айде само свирки, да бъде задоволено момчето, а момичето да се оправя, нали?

Подкрепям те :) Моето гадже докато правим секс понякога не може да свърши и в такъв случай му правя свирка и е готов ....чудила съм се дали е в мен проблема ,но той казва ,че винаги си е бил така.Та според мен за него свирката е по-задоволяваща (защото свършва за 10-тина минути ,иначе в някои случай не е могъл и по час и нещо да свърши :) )
ааааа и да добавя най-редовно иска свирка ,а аз да се оправям ... въпреки ,че много не ми е фактор в повечето случаи

gabi7u
06-30-2009, 07:39
Чудя се дали момчетата ги задоволяват свирките или след това винаги очакват още нещо??

Не знам ,не съм момче,но понякога момичета не може да им предложим друго заради "онези дни".Така че на сушата и градушката помага!

++ :)

nastyangel
06-30-2009, 09:24
Никога една свирка не може да замести удоволствието от секс и който и каквото и да твърди е глупост :D :D Иначе свирката може да бъде заместител на удоволствие в онези дни, както се каза преди мен, но това не означава, че момчето също не може да не направи нещо за жената през онези дни. При жената голяма част от тялото е ерогенна зона, така че няма проблем дори и през онези дни жената да бъде стимулирана :) :)

харесва ми как мислиш :smt080

Wadafok
06-30-2009, 09:31
Ако питате мене свирката е по-яко отколкото да еб*ш :);):) 8)
зависи.
Но ако мацката е опитна съм съгласен,че е така! :grin:+1

THeCheRry
06-30-2009, 11:18
не мисля че го замества но определно помага

niksitorz
06-30-2009, 12:55
Malko mi e neodobno no ne znam kak se pravqt svirki nqkoi moje li da mi obqsni :oops: :oops: :oops: :oops:

anyfany2
06-30-2009, 13:20
http://www.teenproblem.net/s/1485.html Ето! :P

fenasf
06-30-2009, 15:24
Чудя се дали момчетата ги задоволяват свирките или след това винаги очакват още нещо??

Не знам ,не съм момче,но понякога момичета не може да им предложим друго заради "онези дни".Така че на сушата и градушката помага!

;-) това беше мъдро