PDA

View Full Version : Секс без презерватив, прием на противозачатъчни и свършване



Bolt_f
06-29-2009, 15:22
Здравейте!

Имам въпрос, на който, моля, само компетентните по въпроса да отговарят.

С приятеля ми сме заедно от почти година. Правили сме секс с презерватив само. Но един два пъти, веднъж инцидент, втори път малко повече питиета, той проникна в мен без - чувствтото беше уникално. Та, тези два пъти, както и той самия, както и аз самата всъщност, ме накараха много сериозно да обмисля варианта с противозачатъчните - нещо на което и двамата ще се радваме безумно много!

Та, въпросът ми е следния : Какво правите след като той свърши във вас? Зная, че най-голямото удоволствие за него е да свърши в мен по същото време когато и аз. Аз обожавам това също и по никакъв начин не искам да ни лиша от това удоволствие. Попринцип не зная дали момичета имат проблеми (честно казано, нямам кого да питам ), но съм чувала, че е възможно спермата да излезе "постепенно" (зная, звучи зловещо, хаха)... Какво правите след като той свърши във вас?

Мерси много за отговорите ви...!


:)

hottie
06-29-2009, 15:26
След като свърши в теб трябва да отидеш да пишкак и после да се измиеш в банята, тъй като спермата остава в теб. Ако не се измиеш хубава може да потече в последствие, което все пак би било неприятно. Но с този навик се свиква, тъй като все пак удоволствието е наистина голямо преди това :)

ladykeisy
06-30-2009, 14:01
Значи ,когато пиеш противозачатъчни те ти дават 1000% от 1001 гаранция ,че няма да забременееш ,но стига да ги взимаш правилно и стриктно.Та идеята ми е ,че гаджето ти без проблем може да свършва в теб и има начин да не се притесняваш ,че спермата после ще излезе от теб - а именно "Вагинален душ" (продава се в аптеките и струва не повече от 5 лв.) Купуваш си такъв душ и интимен гел ,слагаш няколко капки от него във душа ,слагаш вода с нормална температура за теб и се измиваш - спермата вече я няма ,а ти си идеално чиста отвърте и отвън .Успех :wink:

hottie
06-30-2009, 14:31
Първо това за вагиналния душ е вредно, ако се прави много често. Второ, в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не трябва да се слага интимен сапум в него !!Това може да ти докара доста проблемчета.

kalpazanka
06-30-2009, 14:40
Не прибягвам до дамски душ изобщо. Подмивам се старателно и слагам ежедневна превръзка на бельото.

NeLLi70
06-30-2009, 14:57
вярно е че без презерватив удоволствиетое мн по- голямо, но когато пиеш противозачатъчни те не ти дават гаранция от пълните 100 % а 99&, което означава че все пак остава един малък процент , който мойе да спомогне да ти донесе една неочаквана изненада. Абсолютно грешно е да се смята че като пиеш таблетки той може да сваршва в теб колкото си иска ида не забременееш. Риска е малък но все пак си остава. Така че мислете удоволствието е важно но понякога трябва и малко повече разум да се прояви.

ladykeisy
06-30-2009, 15:02
Първо това за вагиналния душ е вредно, ако се прави много често. Второ, в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не трябва да се слага интимен сапум в него !!Това може да ти докара доста проблемчета.

Знам ,че е вреден ,но хигиената с него е по-сигурна.То и хапчетата са вредни и дишането е вредно ,ако във въздуха има отровни газове....
ааа относно интимния гел - има си такъв специален ,има го и на хапчета ,а пък можеш да ползваш и смрадлика - тя също измива и помага да нямаш разни гадости от сорта на гъбички и т.н.

hottie
06-30-2009, 15:11
Първо това за вагиналния душ е вредно, ако се прави много често. Второ, в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не трябва да се слага интимен сапум в него !!Това може да ти докара доста проблемчета.

Знам ,че е вреден ,но хигиената с него е по-сигурна.То и хапчетата са вредни и дишането е вредно ,ако във въздуха има отровни газове....
ааа относно интимния гел - има си такъв специален ,има го и на хапчета ,а пък можеш да ползваш и смрадлика - тя също измива и помага да нямаш разни гадости от сорта на гъбички и т.н.

Ааа ако говориш за този на лактацид(или подобен) да :) аз мислих, че говориш за обикновен. Но да знаеш, че се пак се променя вагиналната флора и не е много хубаво :)

mmrammstein
07-06-2009, 11:08
Оффф, чувствам се като професор в този форум. :(

Така. Противозачатъчните дават 99% гаранция. Това не прави зачеването невъзможно, но да - доооста рядко срещано явление е. Аз съм на противозачатъчни, приятелят ми свършва в мен 1-2 пъти месечно, от една страна - заради този 1%, от друга - свършва на други места за разнообразието.
Вагиналният душ е ВРЕДЕН, когато нямаш гинекологичен проблем. Ако бъде предписан от гинеколог, то той се пълни с ГИНЕКОЛОГИЧНА течност, а не с интимен гел или сапун. Видях, че се споменава лактацид - е, аз имам интимният гел, той е за външно измиване на половите органи, на рецептата на гинекологичния разтвор си пише, че не трябва да се прилага без лекарско предписание. Вагиналният душ със смадлика може да е полезен, но се прилага главно за профилактика. Дори и само с вода да го пълните, при честото му използване (т.е. няколко пъти седмично) се нарушава миклофлората, даже може напълно да бъде отмита микрофлората на... ъъъ.. Бърмингам ли се казваше, не помня...
Та, въпроса е такъв, че каквото си е вътре, трябва да си е вътре, което е излишно, изтича (нормално около 1 чаена лъжичка секрет на ден).

Ъм.. да отидеш да пишкаш след като е свършил в теб.. О.о че той в пикочния ти мехур ли е свършил, че така ще се оправи? Ако постоиш 10ина минутки права и после отидеш до тоалетната и напънеш малко вагиналните си мускули, да, това може да ти помогне. На мен лично ми върши работа, въпреки че след няколко часа усещам как всъщност се случва това прословуто изтичане - не е кой знае какво, все едно имаш малко усилено течение за 1-2 минути, после може да ти стане неприятно влажно и просто ще отидеш до тоалетната да го избършеш от бельото си или да махнеш ежедневната превръзка.

Това е.

iwancho
07-06-2009, 11:50
Оффф, чувствам се като професор в този форум. :(

Така. Противозачатъчните дават 99% гаранция. Това не прави зачеването невъзможно, но да - доооста рядко срещано явление е. Аз съм на противозачатъчни, приятелят ми свършва в мен 1-2 пъти месечно, от една страна - заради този 1%, от друга - свършва на други места за разнообразието.
Вагиналният душ е ВРЕДЕН, когато нямаш гинекологичен проблем. Ако бъде предписан от гинеколог, то той се пълни с ГИНЕКОЛОГИЧНА течност, а не с интимен гел или сапун. Видях, че се споменава лактацид - е, аз имам интимният гел, той е за външно измиване на половите органи, на рецептата на гинекологичния разтвор си пише, че не трябва да се прилага без лекарско предписание. Вагиналният душ със смадлика може да е полезен, но се прилага главно за профилактика. Дори и само с вода да го пълните, при честото му използване (т.е. няколко пъти седмично) се нарушава миклофлората, даже може напълно да бъде отмита микрофлората на... ъъъ.. Бърмингам ли се казваше, не помня...
Та, въпроса е такъв, че каквото си е вътре, трябва да си е вътре, което е излишно, изтича (нормално около 1 чаена лъжичка секрет на ден).

Ъм.. да отидеш да пишкаш след като е свършил в теб.. О.о че той в пикочния ти мехур ли е свършил, че така ще се оправи? Ако постоиш 10ина минутки права и после отидеш до тоалетната и напънеш малко вагиналните си мускули, да, това може да ти помогне. На мен лично ми върши работа, въпреки че след няколко часа усещам как всъщност се случва това прословуто изтичане - не е кой знае какво, все едно имаш малко усилено течение за 1-2 минути, после може да ти стане неприятно влажно и просто ще отидеш до тоалетната да го избършеш от бельото си или да махнеш ежедневната превръзка.

Това е.

+1000000001 професоре! 8-)