PDA

View Full Version : Защо не мога да разговарям с красиви момичета?



bunishte
06-29-2009, 19:03
Проблема ми е, че все говоря някакви тъпизми и много хора ме смятат за скучен човек. Това е в компанията на красиви момичета. Когато говоря с някое по-грозно или г/д хубаво, обаче да не си има много вземане даване с другите момичета се справям доста добре. С хубавите момичета се опитвам да се държа като кавалер, а с другите малкооо.. по-грубо. Не съм някой грубиянин. Имам впредвид, че на едните не мога да отказвам, ако ме помолят нещо, а на другите направо си ги отрязвам от първия път, без да си търся извинение хах. Даже съм доста забавен в тяхна компания. Поне 3-4 момичета са ме харесвали, ама винаги съм ги отрязвал, защото са по-грознички... ха Как да бъда себе си и в компанията на хубавите, без да се притеснявам?

Deadlock
06-29-2009, 19:06
надявам се, че не си реален. (:

mmKamm
06-29-2009, 19:07
1. Сниши стандартите. Като виждаш, че готините не те искат, намери си нещо по-просто.
2. Според мен... си скучен и в компанията на грозните момичета, но понеже те все пак са грозни и никой не им обръща внимание, се смеят на шегите ти, за да не изгубят единствения човек, който им е проговорил.
3. Недей се спича, ще порастнеш.

bunishte
06-29-2009, 19:11
1. Сниши стандартите. Като виждаш, че готините не те искат, намери си нещо по-просто.
2. Според мен... си скучен и в компанията на грозните момичета, но понеже те все пак са грозни и никой не им обръща внимание, се смеят на шегите ти, за да не изгубят единствения човек, който им е проговорил.
3. Недей се спича, ще порастнеш.
Не, просто в компанията на грозни пускам шеги, а когато съм с по-хубави съм по-мълчалив и се притеснявам.

mmKamm
06-29-2009, 19:23
Веднъж като си с готините момичета си кажи : "Аре бе аз мъж ли съм или не?!?! Ако не пробвам няма да знам дали съм имал шанс!"
И мяташ бъзиците :) Няма от какво да те е срам. Но за по-лесно си пробвай късмета с някои момичета, които са по-малки от теб, защото 80% от женските си падат по батковци :)

gabi_94
06-29-2009, 19:24
малко грубо се изрази за "грозните" момичета, но както и да е.
Аз се държа по същия начин с момчетата които харесвам и тези които не харесвам. Например на едно момче, което ми е само приятел мога да кажа почти всичко, но на някой който харесвам две думи не мога да кажа, просто нещо ми става. Според мен няма как да го преодолееш това, с времето може би...

Rinnegan
06-29-2009, 19:25
Не винаги ти се получават шегите защото се притесняваш или другите просто са по-добре възпитани и се смеят от уважение :D Не снижавай стандартите, просто подчертай хубавите си страни и гледай да пускаш изпитани вицове, дръж се по-агресивно а не като агънце, ама не да ги пребиваш, демонстрирай самочувствие и че не ти пука че са мазни :) не говори много щом ръсиш тъпотий :) Не забравяй ти си мъж и си по-добър :) не почвай от самото начало да ръсиш 1000 комплимента затова колко била хубава, още по-малко ако не ги мислиш. Намери начин като говореш да демонстрираш познание и че умственият ти потенциал е доста най-нейния :) Моят съвет е такива които слушат чалга ги избягвай :)

mmKamm
06-29-2009, 19:27
малко грубо се изрази за "грозните" момичета, но както и да е.
Аз се държа по същия начин с момчетата които харесвам и тези които не харесвам. Например на едно момче, което ми е само приятел мога да кажа почти всичко, но на някой който харесвам две думи не мога да кажа, просто нещо ми става. Според мен няма как да го преодолееш това, с времето може би... Aз съм нещо подобно. Говоря си спокойно пред момчето, което харесвам. Но ако го харесвам наистина много...с него ми е малко трудно да говоря. Просто ако достатъчно го харесвам...ми е трудно да си събера мислите и правя нещо различно от това да го гледам :) Пък и съм доста разсеяна в допълнение...

bunishte
06-29-2009, 19:32
малко грубо се изрази за "грозните" момичета, но както и да е.

Грозните може би не е най-точния израз, но не можах да се сетя за друг.

Нечалгослушащите в моето обкръжение са достаа малко.

Пък и по-принцип се притеснявам да направя първата крачка във каквото и да е отношение с момиче :-o
И ми е много трудно да ги гледам в очите, когато разговаряме 8-)

Decu
06-29-2009, 19:33
И мен красивите ме отбягват..траджеди. :cry:

mmKamm
06-29-2009, 19:39
аз съм така като вида усмивката..спичам :D
Oсобено онази усмивка, която ти показаааах !!!!!!! http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gifhttp://www.pic4ever.com/images/loveshower.gifhttp://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif

mmKamm
06-29-2009, 19:48
още ги пазя ;д
ама и усмивката къде аз ти пооказааах :smt007
утре сиг ше го вида на плажаааа ;д
E то как да ги изтриеш :oops:
Аз пък тоя батал няма да го видя сигурно вече :o Преебах нещата яко :D С моя невероятен късмет

Rinnegan
06-29-2009, 19:49
Значи ако говориш с 4ка или 5ца не ти е толкова трудно но ако е 6 или 6+ вече ти е трудно :? Да разбирам че ти е трудно да се фокусираш в 1 точка , но това е нормално все пак имаме 2 процесора ако се включи 2рият почват 1 желания :oops: пък имаш рам само за единият процесор. И аз се притеснявам, и гледам тези устни и т.н. ама уловката е да се контрулираш и да не даваш на 2рият процесор да те командва че тогава вече ще стане много лошо :( Хумор, самоувереност и да имате поне малко общо. И пак препоръчвам да избягваш чалгарките :)

Canis_Dirus
06-29-2009, 20:17
Стани гей. Тогава външността на момичето ще е без значение.

machoka
06-29-2009, 20:21
Защото още не съм те научил как точно се прави. 8)
Има време, ще пораснеш.

padnaloblak
06-29-2009, 20:59
вс ти е наред споко ... ако не се притесняваше значи не ти пука какво мислят за тебе хубавите .. а ако не ти пука или си на 10 или си гей ...

mmKamm
06-29-2009, 21:07
вс ти е наред споко ... ако не се притесняваше значи не ти пука какво мислят за тебе хубавите .. а ако не ти пука или си на 10 или си гей ...Оо я стига :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Защо пък трябва да ти пука :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ЗАЩО??? Супер тъпото изказване :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

mmKamm
06-29-2009, 21:27
красотата на първо място а? ... това е супер тъпо... един тон грим, някфа си изправена коса, която е изтощена и някфи токчета прави момичето красиво и надуто, наконтени, но без грам мозък .... продължавай да се държиш така с НЕкрасивите ще стигнеш далеч... ама че тъпо! :o

Айде айде....той да е споменал нещо за токчета, тонове грин, изгоряла коса и т.н
от къде знаеш какво според него е красиво??????? Пак тъпо изказване.
Представи си, че за него красиво момиче означава точно обратното на това, което си описала ти? Кво правим тогава...?
За кво се изказвате така неподготвени бе деа скапаняци.

Дръж се момко.

bunishte
06-29-2009, 21:29
красотата на първо място а? ... това е супер тъпо... един тон грим, някфа си изправена коса, която е изтощена и някфи токчета прави момичето красиво и надуто, наконтени, но без грам мозък .... продължавай да се държиш така с НЕкрасивите ще стигнеш далеч... ама че тъпо! :o
Грима и токчетата не правят едно момиче красиво. Пък и не виждам никъде проблем външността да е в едно от челните места за критериите ми. А и НЕкрасивите момичета, за които говоря също ползват гореспоманатите атрибути, телефоните им са пълни с чалга за душата и описанието им по разни страници, форуми, скайпове и т.н. често е от тОзИ сОрТ. Това, че едно момиче е по-хубаво от друго, не го прави автоматично по-глупаво, с по ниска култура и ограничена ценностна система. ;) :?

oasis
06-29-2009, 21:48
Защото си грозен тъпанар, на който никое хубаво момиче няма да върже!
:P

lsd43
06-29-2009, 22:00
Купи си наръчник "Как да съм забавен с мадами дето в главата ми минава само как да ги е** " .Сниши стандарта пич ,като виждаш ,че не ти минава номера , се откажи ,преди да станеш за смях на всички,изградят ли си мнение ,че си смотльо ,после много трудно ,ще го поправиш.

SWASTIKA
06-29-2009, 22:22
Няма такива които са красиви и такива, които са грозни.

Всичко е според твоите разбирания, все още твърда дефиниция на думите не е постигната.

Психически разграничаваме хората като си изграждаме един примерен модел за нормален човек. Под този модел стават грозни, а над него красиви.

Виждам, че детския ти акъл те е принудил да мислиш, че след като си в компания трябва да ръсиш бъзици като шибан клоун и бивш шут, но това ще се оправи след време.

Хората не обичат клоуните, нито шутовете, нито пък смешниците.

Няма как да те харесат, осъзнай го и това е.

Като не можеш да разговаряш - тук не е мястото от което да получиш листа с думите, които трябва да казваш.

Съветите са просто другата форма на подкрепата.

Не се приемат, не се променят.

Вместо да стоиш като див заек пред компютъра и след всеки пост да си казваш: "Да, така е, прави са, защо ли не действам", стани отиди до леглото, легни и си кажи: "Защо трябва да живея в измислен свят? Не мога да говоря и не е необходимо да го правя, защото ще оплескам нещата като кафява мечка зряла череша"...

Не се самозалъгвай, утре пак ще спечеш или ще се изложиш.

Това е живота. Най - важното е да не ти пука. :)

ZipFail
06-29-2009, 22:29
+1 за последния ред на свастика..
да не ти пука, обръщай внимание на победите и си питай оная работа за другото, нещата постепенно се нареждат..

TheNewReligion
06-29-2009, 22:49
Понеже за красивите момичета ти си грозен, те те отрязват, както ти отрязваш грозните момичета. Та изводът е, че ти си грозен.

П.П.: Така е по твоята логика. :wink:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-30-2009, 03:32
ще свикнеш ... в началото се притесняваш поради факта че са много яки ... после като видиш колко са прости :Д няма да искаш да говориш с тях ...

Joc
06-30-2009, 04:56
looser

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-30-2009, 04:58
i'm a loser baby ... why dont u kill me :D

b0Nb0n
06-30-2009, 05:40
защото си спекал тинейдзер и май от нещо те е страх ми са струва

asdddddddddddd
07-17-2009, 19:30
хах щом ти казват че си тъп не си казвай ''абе те не са в моето положение еди кво си'' ами посли ''наистина ли съм тъп?'' и си отговори ''да'' хах бзк ама просто наистина въри подир тея дето били ''грознички'' щот другите явно..не ти вържат 8)

SuNsEt
07-17-2009, 21:29
Порасни :)

Ти пък да не би да си страшно чаровен,та казваш кои са грозни и кои красиви?Брей какво самочувствие...

plmn
07-17-2009, 21:32
Аз пък въобще на разгоравям с момичета, дори и 'грозни'.Какво да направя за да подобря комуникативните си умения спрямо жените? :shock:

izrodee
07-17-2009, 22:04
ае брат ... ти си доста отчаян за да пишеш такова нещо ... напрао ума не ми го побира... глей си живота и се забавлявай.... the show must go on :smt011 :smt066

darina2612
07-24-2009, 18:32
Абе,човеко, защо просто не пестанеш да си толкова повърхностен и не спреш да делиш момичетата, а и хората въобще, на красиви и грозни.Най-същественото е в душата на човека и не е свързано с външността.Ако не си разбрал тази истина , значи нещо не ти е наред, не се обиждай.....

psychopath
07-24-2009, 19:19
Проблема ми е, че все говоря някакви тъпизми и много хора ме смятат за скучен човек. Това е в компанията на красиви момичета. Когато говоря с някое по-грозно или г/д хубаво, обаче да не си има много вземане даване с другите момичета се справям доста добре. С хубавите момичета се опитвам да се държа като кавалер, а с другите малкооо.. по-грубо. Не съм някой грубиянин. Имам впредвид, че на едните не мога да отказвам, ако ме помолят нещо, а на другите направо си ги отрязвам от първия път, без да си търся извинение хах. Даже съм доста забавен в тяхна компания. Поне 3-4 момичета са ме харесвали, ама винаги съм ги отрязвал, защото са по-грознички... ха Как да бъда себе си и в компанията на хубавите, без да се притеснявам?

красотата на първо място а? ... това е супер тъпо... един тон грим, някфа си изправена коса, която е изтощена и някфи токчета прави момичето красиво и надуто, наконтени, но без грам мозък .... продължавай да се държиш така с НЕкрасивите ще стигнеш далеч... ама че тъпо! :oКакво против пичетата имаш? 8-)

gracu
07-26-2009, 17:22
знаеш ли.. или се държиш н0рмалн0 с хубавелките или забравяш :)

а ак0 кажеш на м0миче, че г0 харесваш нищ0 не губиш:

- ак0 те 0треже я забравяш
- ак0 иска да х0дите.. ти си :P :P :P

Pedigree
07-26-2009, 17:39
На мен пък са ми много забавни такива като теб, като се опитат да ме заговарят/занимават.
Проблемът ти е, че се държиш като путка, но след някоя друга година има възможност да се оправиш.

RAWRRR
07-26-2009, 17:48
Спомням си една случка преди година-двее..

Харесвах едно момче и отивам към 12 у някви негови приятели,но той е идиот и отиде да си легне към 2.

Приятелят му ми сипва пиене и седим вече до 5 и си говорим за нещата от живота,докато изведнъж ми споделя..

"Ти си пич,много е приятно да се говори с теб" и след 5 мин. "Аз не мога да говоря с хубави момичета,супер много се спичам" 8-)

PainMonopoly
07-26-2009, 18:58
Проблема ми е, че все говоря някакви тъпизми и много хора ме смятат за скучен човек.

Тогава не говори.




С хубавите момичета се опитвам да се държа като кавалер, а с другите малкооо.. по-грубо.Хубави, грозни, все са кокошки. Дръж се със всички еднакво. Не грубо, но кораво.


Имам впредвид, че на едните не мога да отказвам, ако ме помолят нещо, а на другите направо си ги отрязвам от първия път, без да си търся извинение хах. Нарекоха те путкопоклонник, и то с право. Нищо няма да постигнеш като се поставяш в ролята на лизач на ботушите на хубавите.

PainMonopoly
07-26-2009, 19:00
Проблема ми е, че все говоря някакви тъпизми и много хора ме смятат за скучен човек. Това е в компанията на красиви момичета. Когато говоря с някое по-грозно или г/д хубаво, обаче да не си има много вземане даване с другите момичета се справям доста добре. С хубавите момичета се опитвам да се държа като кавалер, а с другите малкооо.. по-грубо. Не съм някой грубиянин. Имам впредвид, че на едните не мога да отказвам, ако ме помолят нещо, а на другите направо си ги отрязвам от първия път, без да си търся извинение хах. Даже съм доста забавен в тяхна компания. Поне 3-4 момичета са ме харесвали, ама винаги съм ги отрязвал, защото са по-грознички... ха Как да бъда себе си и в компанията на хубавите, без да се притеснявам?

красотата на първо място а? ... това е супер тъпо... един тон грим, някфа си изправена коса, която е изтощена и някфи токчета прави момичето красиво и надуто, наконтени, но без грам мозък .... продължавай да се държиш така с НЕкрасивите ще стигнеш далеч... ама че тъпо! :oКрасотата е на първо място при жените и това е факт. Ако си поставена в неизгодна позиция от това, еми сори. Животът е гаден.

Ilikeliljon
07-26-2009, 19:05
Абе,човеко, защо просто не пестанеш да си толкова повърхностен и не спреш да делиш момичетата, а и хората въобще, на красиви и грозни.Най-същественото е в душата на човека и не е свързано с външността.Ако не си разбрал тази истина , значи нещо не ти е наред, не се обиждай.....

+1

OtherDimension
07-26-2009, 20:04
Спомням си една случка преди година-двее..

Харесвах едно момче и отивам към 12 у някви негови приятели,но той е идиот и отиде да си легне към 2.

Приятелят му ми сипва пиене и седим вече до 5 и си говорим за нещата от живота,докато изведнъж ми споделя..

"Ти си пич,много е приятно да се говори с теб" и след 5 мин. "Аз не мога да говоря с хубави момичета,супер много се спичам" 8-)
:lol:

EarthShaker
07-26-2009, 20:29
"Ти си пич,много е приятно да се говори с теб" и след 5 мин. "Аз не мога да говоря с хубави момичета,супер много се спичам" 8-)

Надявам се да не е намекнал, че не си хубава 8-)

fenkaaa
07-27-2009, 21:19
Много сте интересни вие момчетата .. в компанията на "грозни" ? Грозни или хубави всеки си е хубав за него си .. ;]] Аз кфо да кажа като "грозни" момчета постоянно ме викат да излизам с тях .. поне 1 път им давам тая чест .. Така че спри да разграничаваш хората,разбери с кои искаш да си и какво търсиш и държанието ще ти дойде от само себе си .. ние ся тука мой да ти кажем кви ли не неща но когато отидеш при тях ще си същия глупак ( с извинение) просто по думите ти такъв излизаш

PainMonopoly
07-27-2009, 22:30
"Ти си пич,много е приятно да се говори с теб" и след 5 мин. "Аз не мога да говоря с хубави момичета,супер много се спичам" 8-)

Надявам се да не е намекнал, че не си хубава 8-)Май май нещо такова се е получило. :D

RAWRRR
07-28-2009, 05:52
Не е намеквал, изпусна се. 8-)

DimovB
07-28-2009, 06:17
повече спокойствие и самоконтрол. стискаш зъби и се държиш сериозно. може и да си представиш, че момичето не е чак толкова красиво, ако това те успокоява.

sladkotykate
08-03-2009, 11:48
промени тъпото си поведение и така няма да отблъскващ момичетата

RichKidsOnLSD
08-03-2009, 17:44
Ауу, какъв страшен хулиган, не може да говори с хубави момичета :razz:

Просто каквото не би направил за грозна, не го правиш и за красивата... поне в началото.