PDA

View Full Version : Кандидатствне във ВУЗ?



Sousa
06-29-2009, 19:21
Предстои ми кандидатстване във университет. И не съм наясно с някои неща. ще помоля някой ако знае да ме светне.
Първо, ВУЗ-а в който ще кандидатствам не е в моя град, и ще ходя в регионалното място за подаване на документи. Ще кандидатствам не с изпит а с оценка от матура. Може ли да ми обясните как става процедурата? В смисъл, като отида да си подам документите, тогава ли трябва да кажа, че ще е с матура, и трябва ли да плащам таксите за изпит, или трябва да ходя до ВУЗ-а в деня на изпита?

Моля някой който е вещ по този въпрос да ми обясни.
:? :?

BeboP
06-29-2009, 19:36
Ако не е прекалено нахално, може ли да знам къде ще кандидатстваш?
Иначе предлагам да попиташ жената за по-точна информация относно кандидатстването с оценка от матура. А пък в деня на изпита няма защо да ходиш, тогава ще се явят само онези, записали се за него. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-30-2009, 02:42
Вузове много ... пожелавам ти да не бъдеш приета , което е малко вероятно ... защото: НЯМАШ ГРАМ ПРЕДСТАВА ... В МОМЕНТ КОГАТО ОТВСЯКЪДЕ СЕ ТРЪБИ КЪДЕ, КАК, КОГА И КАКВО!! .... пфф

XceSS
06-30-2009, 09:54
Отиваш си в регионалния център, купуваш си състезателен картон и молбадо ректора, на състезателния картон ти пише "Ще ползвам оценката от ДЗИ по.............................".Плащаш си таксата за кандидастване и чакаш класирания :)