PDA

View Full Version : Еми вече няма заглавие!



beb4yy
06-29-2009, 21:43
Леле вечееее направооо незнам сериозно незнам дали ви се е случвало да сте в застой не излизам :( по цял ден седа сдухвам се мойта най-добра фр си има ангажименти неможе да тича по мен, но дори не се обажда да ме пита как съм все аз звъня да я питам ше се виждаме лиииии !?! Абе учудвам се наистина като се замисля всички аз ги търся и всички се са заети много ми е гадно наистина :( .Сега на 30ти когато завършваме гледам всички с класовете си а а с моя 30 момчета клас едниствено момиче и да им кажа да ходим некъде всеки ше каже а аз с тоя тъп клас никъде не отивам, а за любов да не говорим просто човека който обичам от доста дълго време вчера му писах е да отг ми писахме си 10 мин беше му гадно сподели ми бях така добра да го изслушам и успокоя.Днес когато пак реших да му пиша гледам весели човечета на профила и отг не получих и общо взето утрешния ден се очертава пак да съм сама ! ОПитвам се да се радвам на малкото, което имам, но какво имам аз всички ме използват и сега всеки е зает когато имам нужда! Исках да си излея душата и да покажа че в някой моменти неможеш да се усмихнеш колкото и да го искаш :-# :cry: :-# :cry: :-# :cry: :-#

valdesbg
06-29-2009, 21:47
Хакуна Матата :)

И си виж ЛС-тата :)

beb4yy
06-29-2009, 21:50
Хакуна Матата :)

И си виж ЛС-тата :) Абе мани не съм в настроение незнам къде се намирам :(

valdesbg
06-29-2009, 22:03
Е и утре е ден :)

Поспи, почини и така.. :) И на мен не ми е ден, ама не се оплаквам.

Tempest
06-29-2009, 22:03
ако има желание, се намира и начин... не се предавай, колкото и да е трудно, не се оставяй на самотата да те обземе... бори се! Усмихвай се, има ефект... гледай забавни клипчета ако щеш, просто не мисли само как да се сдухаш :?

beb4yy
06-29-2009, 22:05
ако има желание, се намира и начин... не се предавай, колкото и да е трудно, не се оставяй на самотата да те обземе... бори се! Усмихвай се, има ефект... гледай забавни клипчета ако щеш, просто не мисли само как да се сдухаш :? Прочете ли внимателно историята ми сигурно си ме разбрал немога да заспя :( толкова ми е шит само тъпи кошмари сънувам :(

Tempest
06-29-2009, 22:07
ем аз ти показвам, че не всеки те използва и не всеки е зает, когато имаш нужда... опитвам се да ти помогна, не знам какво друго да те посъветвам... :-o

Madn3s5
06-29-2009, 22:12
Абе, ствгни се. Всичко е до психика. Шш видиш, че ако започнеш да мислиш позитивно ще се оправи всичко. Don't be emo .

beb4yy
06-29-2009, 22:16
Човек дай еднааа хубава причина за който да мисля позитивно за тва че съм жива ли ще отг хаха е ми то без любов приятелство няма сми :(

Madn3s5
06-29-2009, 22:23
Като се настройваш да гледаш песимистично естесвено, че шш ти е кофти през цялото време.. Тегли майната на всички и всичко и гледай ти да си добре :)

teenmenie
06-29-2009, 22:26
Тц тц тц .... кофти. Наистина кофти. :? . Виж сега (тека де прочети сега) начии преди няколко седмици сичко беше супер хубаво (една моя тема) но след това всичко се срина (заради същатат тая тема) И аз бях като теб, не излизах, не се виждах с нико, почти същата ситуация, НО знаеш ли какво си казах: Няма невъзможни неща. Включих си компа и прочетох всички картински с надписи който съществуваха (може би за мен) И си помислих : Неможе да е чак толкова зле. След това отидох до магазина и срещнах приятели ; ПРИЯТЕЛИ ; те бяха с няколко години по малки от мене, но въпреки всичко ми помогнаха да си оправя настроението. По едно време се сетих че имам проблеми който не се решават толкова лесно и ревнах, представи си ревнах пред малки деца и тогава дойде една стара, добра , притялка която явно се беше сетила за мен и ми даде няколко съвета. Тека че по-добре потърси някой който да т еислуша и да ти помогне, поразходи се, подреди си мислите в главата и след това мисли какво да правиш по-нататъка.

rosko_bosko
06-29-2009, 22:26
Човек дай еднааа хубава причина за който да мисля позитивно за тва че съм жива ли ще отг хаха е ми то без любов приятелство няма сми :(
щом сме тук и те изслушваме и ти даваме съвети значи малко или много държим на теб,и не те използваме,понякога се чувстваме самотни но трябва сама да си помогнеш,за да можем да ти помогнем и ние :),
кажи ако не ти се спи и не те затруднява какво харесваш и какво обичаш да правиш :) другото остави на нас :)

5StaR
06-29-2009, 22:27
Rise and Fall - има хубави и лоши моменти, всеки ги има... Ще се оправиш, разбира се няма да ти падне от небето, среми се към по-доброто. Както каза Маднес-а гледай по-позитивно, не бъде емо..

GD95
06-29-2009, 22:28
Мдаа и при мен е така.Постоянно аз трябва да звъня иначе никой няма да ме потърси,щото всички са злета! :booooomb:

tikvi4kataaaaa
06-29-2009, 22:35
и на мен ми е такова настроението ако искаш си дай скайпа може да си попишем :(

beb4yy
06-29-2009, 22:37
Човек дай еднааа хубава причина за който да мисля позитивно за тва че съм жива ли ще отг хаха е ми то без любов приятелство няма сми :(
щом сме тук и те изслушваме и ти даваме съвети значи малко или много държим на теб,и не те използваме,понякога се чувстваме самотни но трябва сама да си помогнеш,за да можем да ти помогнем и ние :),
кажи ако не ти се спи и не те затруднява какво харесваш и какво обичаш да правиш :) другото остави на нас :) доста мило нещо каза а дори не те познавам за миг ме накара да спра да плача ... Благодаря ти !!!

rosko_bosko
06-29-2009, 22:46
beb4yy
:) няма за какво :) ,радвам се, че съм ти помогнал ,ако не е нахално ще чакам с нетърпение да се усмихнеш :) ,и било то днес,утре или вдругиден :) "Усмивката е подарък,който дава малко парченце щастие и огрява нечий ден"

beb4yy
06-29-2009, 22:50
beb4yy
:) няма за какво :) ,радвам се, че съм ти помогнал ,ако не е нахално ще чакам с нетърпение да се усмихнеш :) ,и било то днес,утре или вдругиден :) "Усмивката е подарък,който дава малко парченце щастие и огрява нечий ден" Помогна ми повече отколкото аз самата мога да си помогна седях в нас и се чудех какво да правя :(

Tempest
06-29-2009, 22:53
тегли CS и няма да скучаеш... зарибявка е

beb4yy
06-29-2009, 22:54
тегли CS и няма да скучаеш... зарибявка е хаха БЛАГОДАРЯ ВИ че се опитвате да помогнете наистина но cs играх много ме убиват

rosko_bosko
06-29-2009, 22:57
beb4yy
ще отмине тъжното ти настроение както дъждовният облак :),
аз да питам все още ли не ти се спи :) ,не че те гоня ,но не е хубаво да не се спи :)

beb4yy
06-29-2009, 22:59
спах на обяд нямаше какво да правя :? но мерси че попита ще вида кога да си легна този форум наистина ме успокои който иска да дава още съвети :)

rosko_bosko
06-29-2009, 23:11
спах на обяд нямаше какво да правя :? но мерси че попита ще вида кога да си легна този форум наистина ме успокои който иска да дава още съвети :)
аа усмихна се :) браво на теб :) ,Усмихвай се ,това кара хората да се чудят за какво си мислиш.Ако срещнеш приятел,на който липсват усмивки,дай му една от твоите :) :) :)

malka_sladkka
06-30-2009, 06:32
Всичко ще се оправи ;) Споко ;) И аз често имам такива моменти и на всичкото отгоре винаги всички са заети, ама всичко минава :)

taffy
06-30-2009, 06:49
И аз понякога съм така.. Не, че не ме търсят от време на време, ами просто съм такъв човек, че по някакъв начин все се изолирам от другите.. Понякога ми е по-добре сама.. И като остана сама... Виждам, че не е толкова приятно..
Лятото ми се очертава да е много глупаво.. Едва ли ще излизам много много, така че ще седя вкъщи или на село.. :?
Ти не се притеснявай.. Дори да няма с кого да излезеш, излез! Все ще срещнеш някой познат, с който можеш да побъбриш малко.
Можеш и някакво хоби да си намериш.. Да ходиш на някакви тренировки например.. И там можеш да намериш приятели.. Само че незнам дали има през лятото..
Горе главата, сигурна съм, че всичко ще се подобри скоро! :) :-)

beb4yy
06-30-2009, 09:03
Прави сте но просто се отчаях и кво ходих до дс и се върнах никъде не ходихме а всички някъде отиват иска ми се и аз да имам такъв клас :? :(

TheDarknessAngel
06-30-2009, 09:14
" Когато цъФнат карамФилите и нещата тръгнат зле, е*и им майката на другите и гледай ти да си добре" 8-)

Та по темата ... излез , поразходи се и тогава,когато си си себедостатъчна , някой ще пристигне в живота ти :) :-D

gabi_94
06-30-2009, 10:40
спокс аз също съм толкова зле. Нямам приятелка на която да се обадя - всички са заети, щом ги помоля, но те като искат нещо аз веднага се съгласявам. В класа ми има много хора които не ме харесват по една или друга причина, например имам най-добрите оценки и ме обиждат че съм зубър, друга причина е и че защитавам учителите и някои съученици(обекти на подигравки). С момчетата никак не ми върви, един например ми вика: "твърде добра си за мен" :x Родителите ми се карат постоянно, сестра ми е ужасна. Няма с кой да поговоря, с кой да изляза, стоя си по цял ден в нас и ми е мн скучно. Опитвам се да се усмихвам и всички си мислят че живота ми е перфектен, понеже никога не показвам чувствата си. Еми не е така. Съжалявам че ти спамих в темата, но исках просто да си излея гнева някъде.

П.П. От къде си? и на колко си години?

got2Bthe1
06-30-2009, 10:43
Давай малко повече ентусиазъм де неможе да нямаш свободни приятели.Карай ги да излизате утре други ден днеска не свършва света :) И аз съм сам днеска ше ми четат конско и нема да излизам 1 седмица ма не рева нали :D Дай малко по живичко.... 8)

Sisito941
06-30-2009, 10:49
спокс аз също съм толкова зле. Нямам приятелка на която да се обадя - всички са заети, щом ги помоля, но те като искат нещо аз веднага се съгласявам. В класа ми има много хора които не ме харесват по една или друга причина, например имам най-добрите оценки и ме обиждат че съм зубър, друга причина е и че защитавам учителите и някои съученици(обекти на подигравки). С момчетата никак не ми върви, един например ми вика: "твърде добра си за мен" :x Родителите ми се карат постоянно, сестра ми е ужасна. Няма с кой да поговоря, с кой да изляза, стоя си по цял ден в нас и ми е мн скучно. Опитвам се да се усмихвам и всички си мислят че живота ми е перфектен, понеже никога не показвам чувствата си. Еми не е така. Съжалявам че ти спамих в темата, но исках просто да си излея гнева някъде.

П.П. От къде си? и на колко си години?

Докато четях темата,попаднах на цитираното от мен.Ми при мен е същото положението-нито в даскало ми върви,момчетата пък абсурд.Приятелките ми ме използват(правя си извод колко са ми приятелки :( ).Ако искаш дай скайп ще ми е приятно да си пишем(това към авторката,Габито също може да си даде скайпа. :)

beb4yy
06-30-2009, 10:49
спокс аз също съм толкова зле. Нямам приятелка на която да се обадя - всички са заети, щом ги помоля, но те като искат нещо аз веднага се съгласявам. В класа ми има много хора които не ме харесват по една или друга причина, например имам най-добрите оценки и ме обиждат че съм зубър, друга причина е и че защитавам учителите и някои съученици(обекти на подигравки). С момчетата никак не ми върви, един например ми вика: "твърде добра си за мен" :x Родителите ми се карат постоянно, сестра ми е ужасна. Няма с кой да поговоря, с кой да изляза, стоя си по цял ден в нас и ми е мн скучно. Опитвам се да се усмихвам и всички си мислят че живота ми е перфектен, понеже никога не показвам чувствата си. Еми не е така. Съжалявам че ти спамих в темата, но исках просто да си излея гнева някъде.

П.П. От къде си? и на колко си години? от София съм на 16 :) абе най-добрата ми фр пък супер безралично се държа по скайп да не говорим че не сме се виждали от дни :) и тя ми отг само с емотикони най-често смеещи се и с да или не тези дни имах толкова силна нужда от фр а тя беше заета да седи в една фр и да си говорят и да се забавлаяват аз за нея всички заебвам мани нямам думи :smt089

totik
06-30-2009, 11:17
Трябва да спрете с тва най добра фр в крайна сметка всеки човек който те кара да се усмихваш е не по-лош твой фр :)

vagarious
06-30-2009, 12:44
Ем и аз съм от мн време така,но го преживявам някак си.Ще го преживееш и ти.Горе главата. :P :wink:

GotTheLife
06-30-2009, 12:56
сама го правиш на проблем, всичко зависи от теб http://www.funikoni.hit.bg/470.gif

djuki
06-30-2009, 14:00
аз съм в абсолютно същата история ... без приятел , без другарчета , в къщи дори брат ми го няма да ме ядосва... рева вече 3ти ден , не мога да спя по цяла нощ едни терзания.Единственото което помага е намери някаква компания просто да си сред хора само това може да те разтовари и да си използваш времето . Защото като седим в къщи по 24 не хабим и много енергия и трудно се заспива нощем !

djuki
06-30-2009, 14:55
аз съм в абсолютно същата история ... без приятел , без другарчета , в къщи дори брат ми го няма да ме ядосва... рева вече 3ти ден , не мога да спя по цяла нощ едни терзания.Единственото което помага е намери някаква компания просто да си сред хора само това може да те разтовари и да си използваш времето . Защото като седим в къщи по 24 не хабим и много енергия и трудно се заспива нощем !

И аз съм такааа .. Само събота и неделя живеяяя..
Не мога да си намеря работа.. Поц ден у дома откачам.. Всички си имат занимавки.. кой с гадже, кой на работа.. http://emoticonforum.altervista.org/_altervista_ht/faccine/tristi/102.gifабсолютно миналато лято имах и работа и приятел и беше супер това още от началото не е хубаво какво остава за нататък .Но надеждата да се оправи умира последна :)

totik
06-30-2009, 15:01
Абе толкова самотни романтици сме се събрали тука-аз предлагам да не киснем пред пс-тата-ми вместо тва да вземем да си чукнем една среща на форумните мишки :D .Какво ще кажете?

Faces
06-30-2009, 15:03
Тука кво ще се додепресирате ли ? Никой не ме обича никой няма ми циклете още пред монитора и да знаете всичко ще се промени.С думи и рев нищо не стаа трябва действие а тъй като гледам 90% от тия дето са писали тука така са се отчаяли и депресирали сякаш ей ся ще легнат да мрат.По цял ден ревяли и кво пука ли му на някой става ли нещо?Правите си го сами после хората ви били криви начина за оправяне е някъде там навънка не е в къщите ви нито пък ще почука на вратите ви.Тука някой ви казал 5-6 свестни приказки и вече цъфтите а нали се сещате че след max 30 мин тоя същия човек не помни дори кои сте и кво е писал докато не влезе пак на това ли разчитате на хора без лице и самоличност от някъв форум да ви спасяват от това че вие сте някви слабаци дето циврят.
Дано тая ми "реч" малко ви е мотивирала сякаш от това имате нужда :)

beb4yy
06-30-2009, 15:13
айде форумна среща всички който са от сф и искат ... сериозно говря всички който се оплаквахме до сега да си опревим настр

Faces
06-30-2009, 15:44
Ще поплачете групово ? :lol:

vampirekiss
06-30-2009, 15:54
Мацка,давай го по-позитивно.Ваканция е все пак.Що не се запишеш на някакъв спорт.Да,тъпо звучи,но поне ще имаш какво да правиш и ще се разведриш(леко само да не е бокс,че аз направих грешката преди година и там доста бой ядох)И аз се сдъхвам като сега в момента кисна в този форум,а не съм с гаджето,но какво да се прави-трябва и той да подиша от мен човека.Намери си все някак с кого да излезеш.Повярвай винаги може да се намери с кого. :wink: Не се депресирай точно лятото.Не си заслужава също да се косиш покрай разни проблеми и да си тровиш живота заради глупаци.

bog4eto
06-30-2009, 20:22
1во-Всички имаме кофти дни,пореви си,релакс... :P
2ро-Ако гаджето ти пише само,когато има нужда да бъде изслушан..зарежи го и си намери нов :?
3то-Хората са лицемерни и на малко от тях можеш да разчиташ и точно в такива моменти се вижда кой ти е приятел..прави си изводите.
4то-Хора има най-различни,много и достатъчно,излез на дискотека или се поразходи,запознай се с някой.. :-P

valdesbg
06-30-2009, 20:50
Абе за срещата съм навит, аз обаче не можахд а събера никой.... Ако успееш шапка ти свалям :)

rosko_bosko
06-30-2009, 21:52
много сте далеко иначе без проблем :)

beb4yy
07-01-2009, 07:03
абЕ хора не е толко трудно за да ни е по равно разстоянието да се видим на ндк примерно неискате ли да се забавлялваме нещо ?

valdesbg
07-01-2009, 07:07
Искаме, ама не е толкова лесно коклото изглежда. ЩОто един ще каже чен е може днес, другия пък не може утре, третия имал друга уговорка и не е много сигурно длаи ще дойде, четвъртия само в неделя може и разни подобни.

Искам да направим среща и съм За!

Добре ще е да се пусне една тема в съответния раздел и да си обсъждаме там.

beb4yy
07-01-2009, 07:38
Кажи в кой раздел и пускам стига сме спамили?

valdesbg
07-01-2009, 08:03
Всичко тийн накуп би трябвало да е правилния раздел.

totik
07-01-2009, 11:52
Е ще я правим ли тая среща на софийските форумни кретени :D или не

valdesbg
07-01-2009, 12:04
Бебчето е организатор, аз се кандидатирам за съорганизатор :)

Нека като види да пусне една тема, аз ще помагам.

mechtaq_za_teb
07-01-2009, 12:09
Когато приятелите ти не са ти такива се запознай с нови хора... намери си нови приятели. Не можех вечно да се затваряш у вас и да се депресираш за такива неща. Онова момче не е единствено, но за да откриеш ново трябва да излезеш от вас. Оправи си настроението, защото си губиш времето.

lonely_girl92
07-01-2009, 12:43
и аз съм навита за форумната среща :grin: :)

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:15
съгласна съм с Хакуна Матата :grin:

Whyniser
07-01-2009, 17:51
Не се притеснявай толкоз.Да не са незаменими тея приятелки.Излизаш с някои стари познати хора,запознавате се и ето ти компания и така.Знам,че е лесно на думи,ама от опит глава не боли.Айде и по-весело гледай на живота :-)

Faces
07-01-2009, 18:19
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Тая тема винаги ми оправя настроението :D :D :D

Wrathchild
07-01-2009, 18:34
Време е да си смениш обкръжението, не разбра ли, че хората около теб в по-голямата си част не струват?
Излез някъде сама - я на клуб, я в кафене, в парка ако щеш. Запиши се някъде - уроци по предмет, който не ти върви в училище, на танци... където ти душа иска. Нямаш представа колко възможности има да се запознаеш с хората, особено в град като София. Ако имаш възможност отиди на море. Пак сама. Ще се изненадаш.

beb4yy
07-01-2009, 18:44
Сега ще пусна тема за срещата в раздела тиийн а ти Нел пишеш в темата ми сеедно не се познаваме извинявай може ли да се запознаем :)

AnzaRe
07-01-2009, 18:59
Отиди на психолог,че може да полудееш!

Wrathchild
07-01-2009, 19:07
Сега ще пусна тема за срещата в раздела тиийн а ти Нел пишеш в темата ми сеедно не се познаваме извинявай може ли да се запознаем :)Е как ще пиша все едно не те познавам? :shock: Аз това първото изречение ти го повтарям от... поне година.

beb4yy
07-01-2009, 21:27
:) преди имаше обръщение Асе ала бала сега дори не ме питаш как съм хаха видехме се веднъж без никфа причина пали

DevilWish
07-02-2009, 09:27
И аз бях така. . без приятели, без нищо ,чувствах се супер шибано, но идва в ден, в който слънцето изгравя отново и пред твоята врата :) Не се отчайвай.Надеждата умира последна ;)

Converse333
07-02-2009, 11:06
И аз съм в такъв период от 3 дена някъде.Едната ми добра "приятелка" не искам да я виждам,понеже е голяма лицемерка.Другата е на море,говорим си по телефона,но не е като да се видим.И тя е зле,много й е скучно...Аз се чудя да не би да ми е така тъпо заради времето.В момента при нас вали и гърмиии абе ужас ! :(

beb4yy
07-03-2009, 11:08
Знаете ли нищо не се оправя неска съм с един фр и мисля кво да права на другия :? а преди дори не го мислех само си идваше :(