PDA

View Full Version : Зодия водолей ...



isthislove
06-30-2009, 12:54
Искам да ви попитам с какво впечетление сте останали към тая зодия.. и ако има някое момиче от зодия водолей моля да сподели.. обича ли да лаже смисал вярна ли е на половинката си и сичко.. би ли излагала някога би ли го допуснала моля ви :( :( :( :(

LeDa
06-30-2009, 13:01
Аз съм водолей.. :D ..е па не лъжа,ама повече от две седмици с един и същ не издържам. . :grin: :D

Zaharinka
06-30-2009, 13:02
Дават много напразни обещания и се кълнат,че ще ги спазят.В последствие не правят нищо. 8-)

myHeartIsOnlyForYou
06-30-2009, 13:16
Лъжат.Несериозни са.Гледат да те използват като дават напразни обещания и ти свалят звезди...но това не важи за абсолютно всички даже това са мои наблюдения при един отделен индивид(мъжки при това),така че ...Всички хора на земята не могат да се разграничат само на 12 вида...това е твърде обща класификация и не могат да се научат конкретни неща за характера на отделни личности...това се разбира с течение на времето,като опознаеш човека...

nicolepcd
06-30-2009, 13:18
Водолей съм, ама съм почти козирог 8-) Иначе съм сериозна 8-)

kuklichka_bg
06-30-2009, 13:22
Дават много напразни обещания и се кълнат,че ще ги спазят.В последствие не правят нищо. 8-)
+111111111111 :? :? :? :?

THeCheRry
06-30-2009, 13:34
общо взето от познатите ми водолей съм останала с впечатлението че са като фурнажиска лопата

smileforyou12
06-30-2009, 13:44
Според мен могат да са верни.
Приятелката ми е водолей,както и аз.

THeCheRry
06-30-2009, 13:46
абе то не е толкова от зодията колкото от човека :)

VerryBerry
06-30-2009, 13:47
зависи на какъв водолей ще попаднеш.Познавам момче и момиче водолеи(не са гаджета),но са коренно различни.Всичко е много относително според мен

vampirekiss
06-30-2009, 13:55
Ами въздухари са.Леко несериозни,но пък са купонджии.Честни до болка(проучването е направено сред четирима мой познати водолей!не гарантирам,че други водолей ще са същите!) 8-)

FiRe_LaDy
06-30-2009, 13:55
От водолей до водолей има голяма разлика.Аз съм водолей,гаджето ми също .... и момичето,което до скоро наричах най-добра приятелка също е водолей ... имам и още много приятели и познати,които са водолеи,но са коренно различни един от друг ...

isthislove
06-30-2009, 14:10
:) мс

devi
06-30-2009, 14:12
Страшне несериозни, много кръшкат, лъжат, тихи са-абе общо взето плитките води са най-дълбоки. И все пак винаги нещо ме влече към тази зодия. :D

isthislove
06-30-2009, 14:20
Страшне несериозни, много кръшкат, лъжат, тихи са-абе общо взето плитките води са най-дълбоки. И все пак винаги нещо ме влече към тази зодия. :D

а ти каква зодиа си :P

mechtaq_za_teb
06-30-2009, 14:23
Ходих с един такъв... и голям гадняр се оказа. Но не смятам, че зодията е определяща.

fc
06-30-2009, 14:56
Хах как приказвате зад гърба ми 8-) Шшшшш ей това е най-голяма зодия и сме най-умни :)

ghetto_superstar
06-30-2009, 15:10
Големи егоисти,надуфки,а също и горделивци.Но наблюденията ми върху 4-5 човека не са определящи... :)

isthislove
06-30-2009, 15:19
Еми какво ще кажете за овните :grin: :grin: :grin:

WhyNot
06-30-2009, 15:28
не познавам мн хора с такава зодия но имам приятни впечатления от тях за разлика от телеца например :?

girlstar96
06-30-2009, 15:59
Хах как приказвате зад гърба ми 8-) Шшшшш ей това е най-голяма зодия и сме най-умни :)
ми най-уми сме разбира се :D има много голямо значение и какъв е асцедентът на един човек :) аз наример пълен парадокс зодия водолей асцедент-телец :-D не знам да лъжа 8-) но ако си се спрял на момиче от мойта зодия е добре да знаеш че най-важното е тя да се чуства свободна и не я ревнувай това е много важно ;)

isthislove
06-30-2009, 17:23
еми аз си я ревнувам .. тя няма нищо притиф.. както и тя ревнува мен :)

NaNa_SladuRana
06-30-2009, 17:33
на първо място слагат приятилите си,отвеяни са,до известна степен егоисти,не спазват обещанията си.Баша ми е водолей :?

LeDa
06-30-2009, 18:51
Въобще не сме егоисти..5 човека от класа ми /вкл. и аз/ сме водолеи и не се караме с никого,нито пък мислим само за себе си.. :)

bog4eto
06-30-2009, 21:21
Цитирам:


"Водолей: фантазьор и мечтател, изцяло откъснат от реалния живот.
Никога не връща парите, които дължи, защото веднага ги губи и забравя за тях. Постоянно нарушава обещанията си, не обича да работи. Заговорничи и хвърля кал върху близките си, винаги зад гърба им. Има влечение към грубата гастрономия и вулгарната фантастика, която купува в огромни количества. Прекарва отпуската си в някава дупка, тъй като всичките си пари е похарчил за един от проектите по спасяване на света, които той има в изобилие." 8-)

taffy
06-30-2009, 21:37
И определяте хората по зодията? Yeah, right.. Аз съм водолей и не съм описания от вас пустиняк ! [-(

mimichi
06-30-2009, 21:41
Хах как приказвате зад гърба ми 8-) Шшшшш ей това е най-голяма зодия и сме най-умни :)


Най - големите сме бееееееее! :grin:

dragonfly92
06-30-2009, 22:03
И аз съм водолей :) Това че поставяме приятелите на 1во място си е вярно ,но за лъжите и несериозността не е така :?

ВОДОЛЕЙ

- За кво говорехме ? . . . - извинявай

Водолея е много добродушен, оригинален, отвеян и общителен знак. Новатор. Притежава разум в излишък и бързо схваща много неща особено ако са грандиозни щуротии. Ексцентричен. Необикновен и странен. Винаги е готов за приключения и веселби. Хубаво тяло и уникално излъчване. Шемет. Демократ и либерал. Кефи го всичко ново и авангардно. Страхотен инат. Чувството за хумор е много над средното ниво и е доста чудато понякога. Чувства се много приятно сред тълпата. Лесно завързва приятелства, а също така - големи каши ...


ЖЕНА - ( Лейка )
Водолейките са много честни, искрени и говорят без излишни заобикалки. Не се срамуват от нищо и са много смели. Може да се оригне и дори да се изпърди много шумно само и само да стане повод за смях. Някои се съревновават наравно с мъжете и често може да ги видиш да се занимават с чисто мъжки и екстремни професии или спорт. В леглото са големи резачки. Имат особен подход и в тази област. Може да те изкриви от секс, да те понесе из цялата стая и да пробвате навсякъде където е възможно. Следващия път може да се прави на света вода ненапита. Ще лежи като талпа, а ти си ръгай там прави си квото ти скимне - тя ъ - ъ, изведнъж обаче скача взима си вибратора и ти заявява, колко интересно и забавно ще е само - ако ти го завре отзад.......

anito0
07-01-2009, 05:52
мм и аз съм водолеѝ...много съм вярна на половинката ми иии не го лъжа.ноо според мен зодията няма нищо общо с тези неща :)

mechtaq_za_teb
07-01-2009, 06:12
мм и аз съм водолеѝ...много съм вярна на половинката ми иии не го лъжа.ноо според мен зодията няма нищо общо с тези неща :)И аз съм на това мнение, защото познавам няколко човека от една и съща зодия... и те нямат нищо общо. Всеки си е уникален.

balu4ka
07-01-2009, 06:41
Страшне несериозни, много кръшкат, лъжат, тихи са-абе общо взето плитките води са най-дълбоки. И все пак винаги нещо ме влече към тази зодия. :D

Аз съм водолей ?! ..не мога да кажа ,че съм тиха ,че съм от плитките води :) ,но не лъжа нито кръшкам.
Какво стана сега?...
Това зависи от човека ,не от зодията ;)

selens
07-01-2009, 08:17
Дават много напразни обещания и се кълнат,че ще ги спазят.В последствие не правят нищо. 8-)
Напълно вярно,ще ти обещават многооооо но накрая ще получиш шут в гъза 8-) Ходила съм с два водолея и имам около 10-тина приятели водолеи и всички са еднакви - обещават но нищо не изпълняват :-D

silky92
07-01-2009, 09:48
И аз съм водолей.Аз не мисля,че зодията определя какъв тип и какъв характер има човек. Да трудно си изпълнявам обещанията,и много бързо ми омръзват нещата и искам промяна,плюс това съм голямо инатче ,но иначе всичко друго на зодията си е супер. 8-) :-D

taffy
07-01-2009, 10:03
^ И аз съм голям инат.. Квото и да става, държа си на моето.. Даже когато знам, че не съм права.. Но не лъжа.. и съм човек на вярата. 8-) Зодията НЕ определя човека !

exclusive__16
07-01-2009, 10:09
не всичко зависи от зодията ...до човека си е и до характера му ... :)