PDA

View Full Version : Нещо се обърка !



djuki
06-30-2009, 13:47
Скъсах с приятеля ми преди 2 месеца ходихме 1одина и 2 месеца , доста одавна го преживях поради скандалите и глупостите , които станаха. Малко след като скъсахме една приятелка ми даде скайпа на неин приятел адския сладур . От тогава си пишем честичко и се оговаряхме да излезем много тъпи ... но той или не идваше , или отменяше срещата ... причината беше бившия ми защото ме видя два пъти с него в кофти ситуация гушнати или на кафе заедно.След много разговори в скайп мисля че му казах че ме обичам бившия ми , той се държа толкова мило получавах милиони смс-и на ден всеки по хубав и по хубав , но от 1-2 седмици спря да се държи така може би защото няма телефон но дори в скайп не ми обръща много внимание а ние все още не сме излезли или се разминаваме за малко или един от двамата просто не идва . Много го харесвам и много искам поне да излезна с него , но не се получава а по това което е направил този месец опеделено мисля че има някакви мънички чувства към мен :?

VerryBerry
06-30-2009, 13:49
щом той не ти пише в скаип-пиши му ти,но ако след това нищо не стане,не се хаби да го преследваш ;)

djuki
06-30-2009, 13:53
но той ми пише и аз на него ... но до онзи ден получавах адски милите смс -и в който много ме харесваше и тн. а сега няма много какво да си пишем и той си зяпа нещо не че е нещо фатално но ... минаха почни 2 месеца а ние не сме излезнали :o

Nadelina
06-30-2009, 13:56
Изненадай го у тях. Иначе е съвсем нормално да си мисли, че няма да се получи между вас, ако те вижда с бившия ти гушнати и на кафе, като се има предвид, че сте били заедно повече от година. Може даже да си внуши, че го правиш, за да ревнува. Направи нещо, с което да му покажеш, че наистина те интересува.

NeZaPoznat
06-30-2009, 13:58
Скъсах с приятеля ми преди 2 месеца ходихме 1одина и 2 месеца , доста одавна го преживях поради скандалите и глупостите , които станаха. Малко след като скъсахме една приятелка ми даде скайпа на неин приятел адския сладур . От тогава си пишем честичко и се оговаряхме да излезем много тъпи ... но той или не идваше , или отменяше срещата ... причината беше бившия ми защото ме видя два пъти с него в кофти ситуация гушнати или на кафе заедно.След много разговори в скайп мисля че му казах че ме обичам бившия ми , той се държа толкова мило получавах милиони смс-и на ден всеки по хубав и по хубав , но от 1-2 седмици спря да се държи така може би защото няма телефон но дори в скайп не ми обръща много внимание а ние все още не сме излезли или се разминаваме за малко или един от двамата просто не идва . Много го харесвам и много искам поне да излезна с него , но не се получава а по това което е направил този месец опеделено мисля че има някакви мънички чувства към мен :?

Ами какво искаш - да те вижда с друг и пак да ти праща СМС-и ... Да не си единствената :?

LittlePrincess
06-30-2009, 14:01
Еми няма да се занимава само с тебе.

djuki
06-30-2009, 14:09
станах в 6 сутринта защото щяхме да ходим на тичаме заедно както се бяхме разбрали в 7 бях пред нас а него го нямаше разходих се до тях реших че още не е излезнал и до 8 никакъв го нямаше стана ми много кофти прибрах се а бившия ми ми се обади и ревяща се съгласих да излезна с него той разбра и ме чакаше пред даскало , но се беше скри и слушаше какво говоря , и то бяха неща които всяко момче би му било хубаво да чуе особенно в такава ситуация. В събота трябва да излезем чаках го 15 мин и си тръгнах а той е дошъл след това и само някакво се разминаваме

djuki
06-30-2009, 17:46
ами много тъпи му казвам , че много ми харесва че искам много да се видим да го гушна , но уви май ще остана без него нз какво да правя вече

djuki
06-30-2009, 18:09
че чувствал същото беше казал че съм най- хубавото което му се е случвало в последно време , че съм различна от останалите с който е бил за по една нощ и че никога не е имал някаква по сериозна връзка и вече е порастнал ... когато ми пишеше смс каза че ме обича и по цял ден не ме оставяше на мира сега вече като му каза че върти някакви глупости той каза "не се филмирай , мечо ... просто така се случва " но това беше преди 1-2 седмици онзи ден се качахме чаках го 15 мин и си тръгнах а той е дошъл след това мисля че и на него му писна да се разминаваме или че го е страх да започне сериозна връзка или още го е страх да не го заеба и аз и да се върна при бившия ми ... нз кое е много много го искам :(

djuki
06-30-2009, 18:14
започвам да си мисля че само аз го искам и за това не става ... от два дни само го мисля много ми е скапано :(

got2Bthe1
06-30-2009, 18:20
Ходи му по гъза...това винаги помага...!!!

djuki
06-30-2009, 18:29
чак да му тичам по гъза няма да стане

totik
07-01-2009, 11:34
Ебати кифлите сте проскубани ! :D :D :D

sextazy_baby
07-01-2009, 11:44
Ами стига си го търсила ти,остави го и той да се сети малко :)