PDA

View Full Version : Петно



prezmo123
06-30-2009, 15:20
Здравейте , от скоро се появи малко петно на върха на главичката ми.Помислих си ,че ще мине но не е така , на цвят е тъмно кафяво и не е голямо ,ще се опитам да дам картика намера в гугъл (немога да слагам линкове - петното е около Urethral opening or Meatus . Какво може да е и дали е нещо сериозно! Благодаря! :-o

PlamenMEN
07-01-2009, 06:39
ВЕДНАГА на доктор, ама ВЕДНАГА. Чепа ти е, бе мен. Разбирам да беше по ръцете, по краката, да кажеш "обрив некъф, то че си мине с кремче Здраве". Ама ти е на чепа, на това, което те прави мъж...

prezmo123
07-01-2009, 11:00
А да имаш идеа от какво е и дали е доста сериозно ? Някаква болест ли е ?
ПП: неме боли,сърби или нещо друго просто си е там ,даже в еректирало състояние почти несе забелязва. Ако е запознат някой моля да сподели :-o

Cathylicious
07-01-2009, 13:49
Може да е петно на гъбична основа .. Веднага отивай на лекар,за да си спокоен ..

prezmo123
07-01-2009, 14:07
Каде да отида на Уролог или при Личния ? Ако е на гъбична основа няма ли да ме сърби ,боли или нещо подобно то е като бемка без връх и над кожата супер малко е , а и да отида какво ще направи уролога ,няма магическа пръчица ,ще ми каже да изчакам и ще видим :? Мисля ,да почакам още 1 седмица и ще видя ако има усложнениа ще ходя.Писах и на Др.Тийн да видя какво ще каже и той , но нещо се бави с отг (писах му вчера).Все пак ако някой знае какво е да каже ,че вече почввам да се замислям :С

badbelov93
07-01-2009, 15:57
аз, мисля че е нещо от рода на бенка

Rofl4e
07-01-2009, 20:55
отивай на доктор.. шега с тези работи не бива

nPeEbaH
07-01-2009, 21:40
Върви при личния, той ще ти даде направление за каквото е нужно.

slun4evka
07-02-2009, 08:00
Върви при личния, той ще ти даде направление за каквото е нужно.

PlamenMEN
07-02-2009, 11:43
Каде да отида на Уролог или при Личния ? Ако е на гъбична основа няма ли да ме сърби ,боли или нещо подобно то е като бемка без връх и над кожата супер малко е , а и да отида какво ще направи уролога ,няма магическа пръчица ,ще ми каже да изчакам и ще видим :? Мисля ,да почакам още 1 седмица и ще видя ако има усложнениа ще ходя.Писах и на Др.Тийн да видя какво ще каже и той , но нещо се бави с отг (писах му вчера).Все пак ако някой знае какво е да каже ,че вече почввам да се замислям :С
Не е задължително да има сърбеж или друго дразнене, още повече, когато е в начален стадии така да се каже. Една снимка ще ни даде повече прадстава.
Отиваш при личния, той ти дава направление за уролог, за да ти излезе безплатно прегледът. Урологът няма да седи и да се куми какво ти е на оная работа. Той не е там, за да си преви експерименти върху хората. Вероятно веднага ще ти каже какво ти е, има опит, а и това е учил все пак. Ако пък случайно не знае ,ще те прати на изследване. Но е отлагай в никакъв случай...

prezmo123
07-02-2009, 14:17
На 15 съм ... и ме е срам да отида.А и ,за да отида при личния трябва да ида с наще щото сам няма да ме приеме (нямам 18 )! Наще не зная,ако знаеха до сега ... В малък град сме и ще се разчуе... Какво да правя :( Ще изчакам поне още 1 седмица да видя развиитието и ще преценя.И все пак никой ли не знае :?

prezmo123
07-02-2009, 17:48
Личния и наще са близки приятели .. дори да ида сам ,той ще им каже и пак до нулата

PlamenMEN
07-02-2009, 18:40
Можеш да идеш сам. Не проблем. И лесно можеш да го помолиш да не казва на вашите. Длъжен е да спазва лекарска тайна. Както може да се разчуе за твоя проблем, така бързо може да се разчуе и че доктрчето не знае що е то "лекарската тайна". А това няма да говори добре за него...