PDA

View Full Version : Много, мноого скучно лято... (unbelievable ! )



taffy
06-30-2009, 17:06
Таа.. понеже тва лято ми се очертава да съм само вкъщи, на село или евентуално на море за седмица.. си нямам идея кво ще правя..
Тука като съм си на Враца.. ии цял ден вкъщи, щото чак вечер към 18,00 излизаме, щот иначее ни е много тъпо на сички цял ден да виснем на вън.. А като седя в нас един компютър и тва е.. А като ида на село същото без компа.. Само дето се показвам от време на време навън..
Най-много да зяпам филми цял ден или да прочета Илиада ( :shock: ) ..
Е та, освен морето кфи са ви заниманията цял ден и цяла нощ бе (освен морето) ?? Аз за един час се изчерпвам тотално във всякъв вид занимания... :? Кво ше се прай нз.. 8-)

ScionOfStorm
06-30-2009, 17:14
аз сега малко тъпея, защото дружките учат /нямали са предварителни/, а работа още не мога да започна заради идващите редовни изпити. след това ще е малко по-енергично и интензивно. засега излизам от време на време, чета, джиткам футболче понякога и си кеся пред компа.

скука си е леко засега, да.

mArMaLaDkA
06-30-2009, 17:15
Поне излизаш с приятели, бе, не е чак такава трагедия. На мен пък ми втръсна все да давам идеи, да се опитвам да организирам и да подпитвам, а насреща да ми се правят на интересни. :?

hardball
06-30-2009, 17:18
Мен не ми е тъпо цял ден да съм навън...

ThePowerOfLove
06-30-2009, 17:18
Ся заминавам за 10 дена, после съм и седмица на море :)
Иначе излизам на кафета и разходки с приятели, гледам телевизия, занимавам се с компютъра или чета някоя интересна книжка :)

Swinkenhoffer
06-30-2009, 17:39
По светло много жега и нищо не ми се прави, така че излизам, когато се стъмни (МУАХАХ!) и в повечето случаи се прибирам на другия ден и спя... докато отново не падне мрак. http://www.metal-world.info/forum/style_emoticons/default/blackmetal.gif

Boot
06-30-2009, 17:46
По светло много жега и нищо не ми се прави, така че излизам, когато се стъмни (МУАХАХ!) и в повечето случаи се прибирам на другия ден и спя... докато отново не падне мрак. http://www.metal-world.info/forum/style_emoticons/default/blackmetal.gif
8-)

Аз съм в сесия и живея ебаси скучния и тъп живот ;Д

Иначе лятото ставам към обяд, чета си книжки или гледам филмчета. Вечер иху-аху с другарчета. И не ми е тъпо. Но човек като не се е научил да се радва на собствената си компания, ще мре от скука...

machoka
06-30-2009, 18:44
Изчети цялата руска класика.

EarthShaker
06-30-2009, 19:07
на мен не ми е скучно почти никога :-o особено лятото

Bianca
06-30-2009, 19:25
Аз пък денем си излизам най-често, евентуално някога и вечер... 8-)
Не разбирам какъв ти е проблемът с излизането денем, нито сега са чак такива жеги, нито нищо. А за през останалото време се запиши на някакъв спорт или някакви занимания, де да знам и аз. ;)

Bellatrix
06-30-2009, 19:33
Аз ще съм с приятелите и с гаджето :D Ще ходим на планина, най-добрият ми приятел ще ме учи да въртя огън :P На море може би... Абе не мисля, че ще е скучно.

Rinnegan
06-30-2009, 21:33
http://zamunda.net/catalogue.php?catalog=games

http://thepiratebay.org/torrent/4757143/PCSX2_0.9.6___Bios___Plugins_%5Bh33t%5D_%5Bdopeboy %5D

и може 1 джойстик :)

cherrypezz
06-30-2009, 21:47
Зариби се по нещо яко. Грънци. 8-)

psychopath
06-30-2009, 22:04
аз си дрънкам на китарата и играя футбол (когато има с кой :( )
работа ме домързя да си търся...септември с даскалото :D
и си ми е забавно 8-)

Dennitsa
06-30-2009, 22:06
Ваканция,юнашката,обичат я децата,
че шапка на тояжката развяват цяло лято.

Пеехме тази песен във втори клас,ама как ли се казваше.

FucKtheSyStem
06-30-2009, 22:14
Аз ходя на тренировки,излизам с приятели,плаж,разходки,спо т,екскурзии..не се оставям да ми е скучно :D

GreenFairy
06-30-2009, 22:34
Ми прочети "Илиада" :-D малко тегава е за четена, ама си трябва... Иначе аз смятам цяло лято да пътувам, партита, ларп, разходки, книги... такива работи, с тва ще се занимавам...

Joc
06-30-2009, 22:56
басейни ? кафенца ? секс в жегата ?

TERRORMACHINE
07-01-2009, 00:16
покрай ВРАЦА има кво да видиш!!! разходи се с приятели...не е сложно

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-01-2009, 07:20
От кое шкуло си във Враца ? 8-)

InnchetO
07-01-2009, 08:11
Ох, и на мен ми се задава тъпо лято май :(
На море тая година изглежда няма да ходя, на лагер също. Oстават басеините.. Ще се излиза с приятели, ще се ходи на кино. Определено денем няма да ми е тъпо, понеже спя до към 2-3-4 обикновено.. търся си работа, ако намеря ще е добре. Та, намери си работа, ходи на басеини, на село, НАСПИ се едно хубаво, че пак ще доиде училището и няма да можеш да се наспиш :D

Има начини да си направиш лятото забавно дори в собственият си град. Просто трябва да измислиш всеки ден да правиш нещо различно. :)

taffy
07-01-2009, 08:33
От кое шкуло си във Враца ? 8-)

ПМГ. :)
Ми ние си излизаме с фр, ноо вечер.. Случва се и да излезем по центъра да се моткаме из улиците.. Въпроса е, чее (освен спането до 14,00) друго вкъщи няма кво да се прай.. 8-) А то и като дойдат големите жеги няма шанс да мръдна от нас през деня.. Винаги когато е много топло на мен ми става едно такова поспаливо и ако изляза ше е е*ати тъпотията..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-01-2009, 08:55
От кое шкуло си във Враца ? 8-)

ПМГ. :)
Ми ние си излизаме с фр, ноо вечер.. Случва се и да излезем по центъра да се моткаме из улиците.. Въпроса е, чее (освен спането до 14,00) друго вкъщи няма кво да се прай.. 8-) А то и като дойдат големите жеги няма шанс да мръдна от нас през деня.. Винаги когато е много топло на мен ми става едно такова поспаливо и ако изляза ше е е*ати тъпотията..

Аз бях в ЕГ... Тъпотия няма само на морето .. но и работа не се намира в тая криза ... не е просто спекулация ... а е реална ... сложно е ...

2 месеца бързо ще минат ;Д

padnaloblak
07-01-2009, 09:22
фитнес, масажи, тичане в парка, вечер навън с приятели, седмица на море, 2 3 дни в кръстова гора, 2 седмици на село с новия басейн, чета книга, рисувам за изложбата на есен ... :D очертава ми се много хубаво лято ....

letilili
07-02-2009, 09:04
Поне излизаш с приятели, бе, не е чак такава трагедия. На мен пък ми втръсна все да давам идеи, да се опитвам да организирам и да подпитвам, а насреща да ми се правят на интересни. :?
+1 и въпреки всичко пак има недоволни :(

Sham
07-02-2009, 11:05
чета задължителни неща, отмарям с приятни книжки
пиша повече отвсякога
предстои шопски юли, но пък поне седмица във Варна, 5-7-10 дни на юг, също Пловдив, Търново, т.н.
ще си шия джобчета за стаята
планувам някой интересен курс
199
...

Joc
07-02-2009, 11:29
утре почвам работа... не ми е скучно на мен :)

b0Nb0n
07-02-2009, 11:53
ми нормално да ти е тъпо като мислиш кво да праиш а не оставиш само да се случи ама за да ти се случи нещо трябва да се излезе

az100yan
07-02-2009, 16:24
Гледай филми у вас,запиши се на някакъв курс,мастурбирай... :D

SummerParty
07-02-2009, 19:05
Футбол,приятели,забавления ,купони,разходки,плажове,мо ре,екскурзии,момчета,shopping и какво ли още не. :grin:

moneycomeme
07-02-2009, 19:08
Лол..имаш толкова много неща да правиш само вкарай малко въображение и желание...!

Pliok0019
07-02-2009, 21:40
Ами с приятелите ми през седмицата си организираме купончета, преди ден-два бяхме на Витоша...надявам се пак да отидем.

Иначе в момента живея извън София и ми е малко трудно да идвам често. Но и тук (в Елин Пелин) имам приятели. Излизам с тях вечер по 2-3 часа...през деня си каня гости/отивам на гости, чета книги, стоя на компютъра и т.н... Ако съм в София пия бира в някоя градинка през деня...вечер по-различни неща. :D

Тук в Елин Пелин всяка събота излизам, за нещо като купон...и след като се прибера сутринта имам нужда от реанимация (един ден)

В началото на Август заминавам за Варна, а на 20 и някой си отивам в Париж. :)

Реших да не работя това лято, защото за месец няма смисъл...иначе от началото на есента, или пък от началото на 2рия срок... :)

blehee
07-04-2009, 10:54
И аз съм така. Иначе правя едно и също: вися пред компютъра, рисувам от време на време, ходя на плуване, гледам филми, правя пържени картофи 8-) , слушам силно музика като ги няма нашите, карам колело, но не по големите жеги разбира се, защото може да хвана някой слънчев удар 8-)
Ако нямаш желание за нищо и те е хванала лятната умора е нормално всичко да ти е скучно, затова ти препоръчвам да спиш по цял ден и по цяла вечер да купонясваш по дискотеки и заведения с приятна компания. Друго не можах да измисля 8-)

Hilary_
07-04-2009, 11:16
Започни работа ... така свободното ти време ще е запълнено .. :grin: :grin: .. запознай се с нови хора и излез с тях ... запиши се на нещо ... 8)

psycho13
07-04-2009, 16:55
Може да бъде и по-лошо... Пак сте по-добре от мен,щото си изгубих тела ии сега нещата с родителите ми хич не са ок... казаха,че няя да излизам до края на ваканцията /което няма да стане де, но сега към 1 месец няя се вясвам навън :[/ По цял ден вися вкъщи, от компа на телевизора и обратното. Най-скапаната ми ваканция EVER! :( Мислех да почна работа,ама ква ти работа,аз няям дори 15 :-o Издивявам...

Kya
07-04-2009, 23:03
http://zamunda.net/catalogue.php?catalog=games

http://thepiratebay.org/torrent/4757143/PCSX2_0.9.6___Bios___Plugins_%5Bh33t%5D_%5Bdopeboy %5D

и може 1 джойстик :)

Най-ЯКОТО предложение! :grin: Аз се чудя на хората които казват че това е тъпо. taffy, просто трябва да намериш нещо като за теб и всичко ще се оправи.

LiSicHkAa
07-05-2009, 13:16
Аз по цял ден гледам филми , чатя в скайп , вися по кафета , излизам с приятели и така... 8-)

Pooky
07-06-2009, 10:43
Mен времето ми влияе много.. Напоследък е гадно, следователно и настроението ми е кофти.. Много тъпо/

PainMonopoly
07-06-2009, 15:35
Една от причините да мразя лятото е, че е скучно. Познатите/приятелите ми заминават на море, по родни места, по села, на бригада в америка и социалния ми живот удря дъното. През деня е горещо и трябва да се седи вкъщи.

Обаче това лято имам по-големи очаквания, ще има с кого да излизам, ще ходя няколко пъти до морето сигурно, ще спортувам и ще уча.

Extremescream
07-06-2009, 16:45
Аз ще се готвя за матури и кандидатстване.Ама първо 2 седмици яко бездействие. :D

selens
07-06-2009, 17:09
Запиши се да тренираш някакъв спорт - баскетбол,тенис,плуване .. :)

guinessgirl
07-06-2009, 17:16
да,и на мен ми е адски скучно.
та аз зимата излизах повече и беше по-добре!

или е прекалено горещо (обикновено), сега пък е твърде дъждовно.
понеже много се дразня на всички,няма с кого да излизам.
в момента заниманията ми се изчерпват със:
четене на книги,гледане на филми,слушане на музика
висене по форуми,myspace,блогът ми
ядене,пиене и пушене
сън

8-)

Swinkenhoffer
07-06-2009, 17:25
оф, и аз почнах да се отегчавам нещо... хем не ми се излиза, хем не ми се стои в нас. :(
баси тъпия сезон, дано умре.

hardball
07-06-2009, 17:46
Вие сте луди, толкова як сезон... времето тече толкова бързо и безпощадно, а вие се чудите как да убиете цяло лято :-o

AFT
07-06-2009, 18:14
Много мразя лятото. Супер тъпия сезон. Мислех, че два месеца ще спя и ще мързелувам в нас, а откакто е почнала ваканцията постоянно обикалям и нямам никво свободно време. Дано поне август или септември да са по-спокойни, защото иначе официално това ще бъде най-тъпото лято досега. ;/

plmn
07-06-2009, 19:45
Преди години нямаше компютри, не се висеше по кафенетата по цял ден и не започвахме да правим секс на 12, но ваканцията беше радост и винаги имаше какво да се прави...

Да не би младото поколение да е толкова зависимо от запеченият си, "модерен" начин на живот, че са се превърнали в тотални социални инвалиди? :-o

абсолютно

woshata
07-06-2009, 19:55
Чети книги, излизай да пиеш бира или сокчета, според предпочитанията, разходки в планина/парк/около блока ако нямаш др екстри :д, потърси си работа, ако имаш години.. или пък спорт, въпреки че той заема мн малка част от свободното време. Тряа да имаш фантазия бе , тооолкова мн неща има за правене.
Аз честно казано до сега един ден не съм си седнала в нас.. и ми е яко.

endless07
07-07-2009, 14:11
Ами пак си по добре....на мене по едно време ми писна само аз да се обаждам на познатите си (вече не ги наричам приятели) за да излизаме.....ииии реших да вида дали те на мене ще ми се обаждат иии се оказа че никой не го е грижа за мене.Сега уж съм решил да се променя,но не прая нищо по въпроса и само си седя вкъщи слушам музика и размишлявам на тема - колко съм тъп.....

BaBsYyY_SeXyYy
07-07-2009, 14:17
И на мене ми е страшно скучно... Излиза ми се, само че извън до болка познатия ми квартал, обаче нашите (и по- скоро мама) няма да дадат да отида сама с приятелки някъде... Ужас. По цял ден се чудя кво да правя.. . :?

Jumbie483
07-07-2009, 17:52
Колко сте отегчени всички :lol:
Аз това лято имам страшно много идеи за подобряване на стаята ми.. По цял ден стоя в гаража и се правя на майстор (има ефект..)
Намерете си и вие нещо за правене. Това компютъра е идиотщина.. Излизайте, разхождайте се, четете интересни за вас книги, гледайте филми, ходете на кино и театър.. Влюбете се ако щете :D

пп: момиче съм..
да не обърка някой :roll:

kuklichka_bg
07-07-2009, 19:52
Вие искате цял ден да ви е интересно ли? 8-)

cookie_master
07-09-2009, 08:05
Излизай навън,разходи се,купи някоя интересна книга.Излез по-рано с приятели в парка,направете си пикник все ще се намери нещо за правене.На село копай в градината :lol:

TheBlackStranger
07-09-2009, 09:07
Jumbie483 как да ходя по театри и кина като няма такива екстри в моя град ? Как да се правя на майстор като дядо ми ако ме види в работилницата му, ще ме убие ? Като малък му пипах инструментитите и повече не смея. На море няма да ходя, нито на планина. Излизаме всяка вечер едни и същи хора, дори и да се саберем примерно повече хора пак е някакво тъпо. Няма какво да кажем...ходим по едни и същи места. Всички 6 кафета са ни до болка познати...Общо взето като живееш в малък град и нови хора не можеш да срещнеш :/ всички се познават.


И така сега какво прайм ?

kuklichka_bg
07-09-2009, 09:52
Jumbie483 как да ходя по театри и кина като няма такива екстри в моя град ? Как да се правя на майстор като дядо ми ако ме види в работилницата му, ще ме убие ? Като малък му пипах инструментитите и повече не смея. На море няма да ходя, нито на планина. Излизаме всяка вечер едни и същи хора, дори и да се саберем примерно повече хора пак е някакво тъпо. Няма какво да кажем...ходим по едни и същи места. Всички 6 кафета са ни до болка познати...Общо взето като живееш в малък град и нови хора не можеш да срещнеш :/ всички се познават.


И така сега какво прайм ?

върви в друг град за няколко дена примерно..........

emokamata
07-09-2009, 14:25
Аз пък си прекарвам Xtra .
Сутрин бягам.
Като стане горещо - на кафе
След тва са мотам навънка с приятели.
Като са прибера гледам или някъв филм или сериал
иии.....после в Леглото0о0о :D :) :D

TheBlackStranger
07-09-2009, 15:44
Jumbie483 как да ходя по театри и кина като няма такива екстри в моя град ? Как да се правя на майстор като дядо ми ако ме види в работилницата му, ще ме убие ? Като малък му пипах инструментитите и повече не смея. На море няма да ходя, нито на планина. Излизаме всяка вечер едни и същи хора, дори и да се саберем примерно повече хора пак е някакво тъпо. Няма какво да кажем...ходим по едни и същи места. Всички 6 кафета са ни до болка познати...Общо взето като живееш в малък град и нови хора не можеш да срещнеш :/ всички се познават.


И така сега какво прайм ?

върви в друг град за няколко дена примерно..........Да ида някъде другате, защото си нямам работа не е оферта...Къде ще ида, кво ще правя ?

grrrrr
07-11-2009, 15:26
Jumbie483 как да ходя по театри и кина като няма такива екстри в моя град ? Как да се правя на майстор като дядо ми ако ме види в работилницата му, ще ме убие ? Като малък му пипах инструментитите и повече не смея. На море няма да ходя, нито на планина. Излизаме всяка вечер едни и същи хора, дори и да се саберем примерно повече хора пак е някакво тъпо. Няма какво да кажем...ходим по едни и същи места. Всички 6 кафета са ни до болка познати...Общо взето като живееш в малък град и нови хора не можеш да срещнеш :/ всички се познават.


И така сега какво прайм ?

100+

BlueGirl
07-11-2009, 17:21
На мен също ми се очертава супер скучно лято.Вече отдавна се примирих,че ще карам без море или планина...
Ами какво правя?Когато съм си в нас,слушам музика,гледам някой интересен филм,чета книги.За да убивам времето съм си взела един разговорник и се мъча да уча испански.Все ще ми излезе полезно.Излизам и с приятели и така...
Иначе нямам кой знае какви планове.Най-вероятно ще постоя по малко и на двете села и през останалото време ще съм си в града,правейки все едно и също.

Rowdy
07-11-2009, 18:44
Много интересно, момиче от Ловеч, фенка на говедата... дай малко инфо (може и снимка) 8-)

Witch94
07-11-2009, 23:04
Издържах почти месец без да правя нещо, затова утре се записвам на плуване. xD

Seducti0n
07-12-2009, 02:55
Абе квото и да си говорим всичко опира до парите,
имаш ли ги, ше намериш в какво да ги вложиш-партита, морета, планини, хоби и още какво ли не, ,уплътняваш си времето, правиш нещата, които обичаш, няма масто за скука, всичко ти е на 6.

Знам, че звучи превзето, но е факт.

:) :)

BlueGirl
07-12-2009, 09:21
Много интересно, момиче от Ловеч, фенка на говедата... дай малко инфо (може и снимка) 8-)

Така го казваш все едно е нещо невъзможно.А снимки по форуми не пускам... :)

amour4eto
07-12-2009, 10:16
Аз също съм от Враца..може да излезем ако искаш :-D