PDA

View Full Version : въпрос към по-запознатите



DinViesel
06-30-2009, 16:35
съжалявам ако има такава тема
Искам да ви попитам да почвам ли да ходя на фитнес ? На 14 съм , 57 кила , 170 см .. през живота си не съм стъпвал в зала обаче напоследък в даскало всички почнаха да ме бъзикат , защото един път отидох с един по-широк потник и те почнаха " тоя потник е за хора с мускули " и от тоя сорт . Не съм някакъв слаботелесен нито пък съм някой релефен . Нещо средно . Та питам ви да почвам ли фитнес сега лятото или да поизчакам още някоя година , защото вече ебавките не се търпят ... :o
Благодаря на всички които отговарят (ако има такива 8-) )

ZipFail
06-30-2009, 16:42
За фитнес ти е рано според мене, доста е възможно да растеш все още..
Лицеви опори, набирания, запиши се на някъв спорт(може и БИ, ако са ти проблем ебавките 8-) )..има време за фитнес и правене на мускули..

DinViesel
06-30-2009, 17:07
всякакви спортове съм тренирал и ми е супер с тях .. и аз мисля че ми е рано за фитнес :)

teenagerkata
06-30-2009, 21:34
emi nz az sam na 14 sa6to i si hodq na fitnes ama az treniram mn seriono ski, to vinagi ima kakvi po leki uprajneniq da se pravqt, ot otbora mi i decata na po 9, 10 si hodqt - e pravqt dosta po leki uprajneniq de

moneycomeme
07-04-2009, 18:15
За мускули ти е рано,но според мен ходи да тичаш от време на време.За обща физика,не специално да ,,напълниш,, потника :)