PDA

View Full Version : Въпрос отностно у-е



Angelus_pld
06-30-2009, 17:10
хора имам въпрос,оставиха ме на изпит по ФЕ и госпожата не иска да ми дава консултаций :shock: .Та въпроса ми е когато 1 учител остави ученик на изпит задължена ли е да дава консултаций?

shushinkata
06-30-2009, 17:12
1. В никакъв случай не е задължен
2. Зависи от учителя

Angelus_pld
06-30-2009, 17:13
сигорна ли си :( и тва е бати тъпото ако е така

shushinkata
06-30-2009, 17:17
Дам, сигурна съм. Може да не иска да ти дава консултаций, защото и е писнало от тва, че не си учил или си бягал, или говорил в часовете. Не е тъпо, даже е нормално. Намери си друг учител, който да ти даде уроци и може и да минеш поправителния..

Angelus_pld
06-30-2009, 17:25
не знам закона но според мене мисля че е задължена,и че на нея това и е работата да ме научи на нещо а и от каде пари за частни уроци.Цяла година мълчах и съм бил учтив верно не съм учил но за сметка на това ще си понеса последствията,за това пак съм се държал възпитано и учтиво даже като ми каза че оставам.Но без консултаций не виждам как ще науча нещо пък и моето търпение си има граници като се познавам ще полудея и ще я строша :o тъка или иначе няма да взема изпита.ще си понеса последствията ама поне ще запомни че всичко се връща. :x

shushinkata
06-30-2009, 17:37
Аз знам закона, защото майка ми е учителка и мн добре знам как стоят нещата. Жената си е свършила работата, докато е текла учебната година, преподавала си е всичко, което й е било работа. Не я защитавам, но нямаш никакво право да и се сърдиш или да я "строшиш". Това, че не си учил е твой проблем. Казах ти- не е задалжена да ти помага допълнително!

Angelus_pld
06-30-2009, 17:45
да знам,мерси за отговора :) .не че искам да го правя просто се познавам :( ,и само за инфо въобще не си е вършила работата само преподаваше и изчезваше не даваше да се задават въпроси по време на час(не е лично мнение а на целия випуск + отличниците )

shushinkata
06-30-2009, 17:51
Незнам как е преподавала, но ти казвам това, което знам от личен опит :) Успех