PDA

View Full Version : Даите предложение



Shalala
06-30-2009, 20:21
хора даите предложение за някви гащи,смисъл имам няколко чифта гащи (3/4-ти дънкови... имам и дълги) ама то се с дънки ми писва,даите некви предложения,гледах едни други от плат,ама нещо не ми допаднаха,апък ако кажете и някоя комбинация (да ре4ем гащи,с тениска/риза/блуза/ с още некои аксесоар нема да сте равни) .

момче съм..

Shalala
06-30-2009, 20:41
а,аз си мислех че този форум е тийн,а не по правопис,а и не си точно ти човека които да ми прави забележки,освен това не се старая да пиша "грамотно".
А относно магазините,не съм от много голям град,и нямам голям избор...смисъл такъв,има магазини,но почти по всичките са еднакви моделите,имах в предвит да дадете нещо като моделчета,пък може да мръднем до някои по голям град да направим нещо като "шопинг"

Romance
06-30-2009, 20:48
Какви моделчета бе, човек.
Те са едни и същи всичките
разликата е в това, че са или къси, или дълги.

Shalala
06-30-2009, 21:23
а,аз си мислех че този форум е тийн,а не по правопис,а и не си точно ти човека които да ми прави забележки,освен това не се старая да пиша "грамотно".
А относно магазините,не съм от много голям град,и нямам голям избор...смисъл такъв,има магазини,но почти по всичките са еднакви моделите,имах в предвит да дадете нещо като моделчета,пък може да мръднем до някои по голям град да направим нещо като "шопинг"

А кой е човека, който може да ти прави забележки?

Местният феодал в забутаното ти населено място или пък някой, който може сам да измисли какви дрехи да носи?

Защо не хванеш мама за ръчичка и не отидете с автобуса до някое близко градче, където тя да ти купи нови панталони?

явно с теб,нема се разберем "гражданино"

WhyNot
06-30-2009, 21:42
аве най добре си излез и си избери нещо почни да си изграждаш собствен стил черпи вдъхновение от другите :D но по принцип тъпа тема :o

machoka
06-30-2009, 22:28
Едно време 'гащи' се използваха в друг контекст.

Rinnegan
06-30-2009, 22:37
Нали знаеш какво казват :


Преди сe мърдаха гащите за да видиш бузките, сега мърдаш бузките за да видиш гащите :D