PDA

View Full Version : Една моя приятелка ..



sladkish_14
06-30-2009, 19:37
Така работата е следната , че имам една приятелка , която за малкото време от което се познаваме ми стана доста близка /3 месеца/ ..
Там е проблема , че е на 16 и до сега не е имала истински приятел и следователно е много 'необразована' в тези неща ! Леко задръстеняк си пада , обаче с ГОЛЯМИ претенций ! :? .. Сега се била влюбила в едно момче - НИКИ , постоянно за него ми говори , бил много сладък , много мил с нея .. Говорели си на умалителни , абе като почне за него и изпада в някакъв екстаз ! Влюбена е личи си и аз много се радвам за нея ! Като по патила и с няколко сериозни връзки , една от тях на разстояние знам как да контролирам момчетата около мен и знам кога ме лъжат ! Тя ми показа импулса на това въпросно момче и той си беше сложил снимка на него и едно друго момиче , което всъщност е от моето училище и беше написал отдолу 'Обичам те :smt007 ' .. Казал й , че това е неговата 'сестра близначка' и не се целували на тази снимка , както гаджета , а като брат и сестра , защото много се обичали .. Хахааа .. Казал й че той е от Димитровград , обаче УЖ въпросната му сестра учи в Пазарджик в моето училище и я познавам - визоално .. Е , как ако той е от Димитровград , сестра му , ще живее в Пазарджик + това те изобюо не си приличат , тя е на 16 , той на 17 - различни класове .. Адски много се учудих ,честно казано за мене и до тук е ясно , че тези двамата си ходят и този върти моята приятелка ! ЗА доказателство днеска ги видях как вървят за ръка и се целуват :shock: е нали от ДИмитровград беше :shock: :? .. Казах на моята приятелка да го попита какво е правил в Пазарджик , а той й отговорил , че бил УЖ у приятел за малко .. :? Плейбой се пише и ми е ясно вече , че лъже и двете , обаче друг ми е въпроса -- ДА Й КАЖА ЛИ ? Не сме толкова близки , тя е влюбена в него , а аз ще съм онази която е разбила сърцето й като й кажа .. Не искам да страда :( Обаче той я лъже и само тя не го вижда .. Да й кажа ли какво съм видяла ?

cinderella_gugutka
06-30-2009, 19:52
ми кажи й....кофти е така ама щом си й приятелка твое задължение е да се грижеш за нея и да се опитваш да я предпазиш колкото можеш

sladkish_14
06-30-2009, 19:56
^ Знам , че е така :) Обаче тя постоянно говори за него и толкова съжалявам , че ще я разочаровам .. Той е върти на пръста си , аз го видях с очите си , че беше с тази с която е на снимката , а тя му повярвала моля ти се .. Страх ме е , да не би да не ми повярва на мене , а на него и само да се скараме .. Така както говори за него и така лесно както си я лъже най - много накрая да каже 'Ти ми завиждаш затова го правиш :shock: '

Kukumqvka
06-30-2009, 19:56
Кажи и ,щото по-зле ще става .. тя ще си прави напразни надежди,а въпросния Ники ще продължава да я разигравя.За т'ва по-добре да знае истината

vagarious
06-30-2009, 19:58
Ако не кажеш на твоята приятелка какво си видяла - да знаеш,че скрито-покрито няма.Все някога ще разбере,че си знаела,а си си мълчала и ще стане по-зле.Следователно,аз те съветвам да й кажеш. :)

AFT
06-30-2009, 20:14
Хем за 3 месеца сте станали много близки, хем не сте достатъчно близки, за да и кажеш, че я разиграват? Хм? Интересно. И все пак. Кажи и'.

rosencetooo
06-30-2009, 20:23
Щом сте приятелки и кажи истината , по-добре от теб да го научи .. а ако не ти повярва опитай се по някакъв начин да и го докажеш и да и отвориш очите :)

xXxMixXx
06-30-2009, 20:41
ми кажи й....кофти е така ама щом си й приятелка твое задължение е да се грижеш за нея и да се опитваш да я предпазиш колкото можеш


Ако все пак не ти повярва, примерно можеш като ги видиш пак да ги снимаш, ама вече хванати за ръце как се целуват. Тогава вече мисля, че няма начин да не ти повярва!! :)
Успех! :-)

LetMeBeYourFantasy
06-30-2009, 20:42
Естествено че трябва да и кажеш, а ако не ти повярва тва си е нейн проблем поне ти ще знаеш, че си направила правилното нещо... аз ако бях щях да и кажа и ако почне да ми обеснява някви глупости щях да и се навикам приятелка или не... трябва да се вземе в ръце не да ходи след някъв некадърник

Take_That
07-01-2009, 10:33
Кажи и.....

bog4eto
07-01-2009, 10:36
Кажи и,ако не друго поне на теб ще ти е спокойно..тя ако иска да вярва ;)

mechtaq_za_teb
07-01-2009, 12:36
Кажи й това, което си видяла и знаеш за него. От там нататък тя решава какво да прави.

SpOrTs_GiRl
07-01-2009, 13:11
Разбира се, че трябва да й кажеш!!

totik
07-01-2009, 13:58
Намеквай й че не е перфектен и т н но в никакъв случай не й казвай директно!

sladur4etyYy
07-01-2009, 14:19
Намеквай й че не е перфектен и т н но в никакъв случай не й казвай директно!

я дай една основателна причина да не й каже директно. само със заобикалки нищо няма да стане и момичето няма да се откаже. трябва изведнъж да й се сервира новината, че да излезе от розовия облак, в който се е вкарала.

ZaGadKkAa
07-01-2009, 14:44
Кажи и дори и да не ти повярва рано или късно ще разбере..А,ти показа ли и импулса му с въпросното момиче ?!

spensi
07-01-2009, 15:26
Постави се на нейно място и ще разбереш как трябва да постъпиш