PDA

View Full Version : МОМИЧЕТА кой МУСКУЛ гледате в мъжа



eXpl0d3
06-30-2009, 19:55
Искам да Ви попитам кой мускул заглеждате в мъжа

- бицепс
-трицепс

-гръб
-гърди

-крака
-рамо

-корем

Само без да казвате
-усмивка ... очи ... коса ПИТАМ ЗА МУСКУЛ

anity0emko
06-30-2009, 20:00
гръб и грърди ,но гласувах за гръб :-)

fdeizi
06-30-2009, 20:11
Преди като видех момче със страхотен прасец се топях,а сега няма значение :)

Wadafok
06-30-2009, 20:32
Дупето защо го няма :o

GreenFairy
06-30-2009, 20:55
Гърдите и долната част на ръцете... Като ръцете първо ги заглеждам...

mysterious93
06-30-2009, 21:45
Бицепс,трицепс и гърди . Абе от рамото до лакътя най мн м кефят и гърдите и корема.. ии мн неща :D ама ще гласувам за гърди :P

blondeVIP
06-30-2009, 22:45
Корем и бицепс. . .гласувах за бицепс понеже няма корем, но по кореми се разтапям . .като видя стегнати плочки и залитам . . зле съм ;xx :?

eXpl0d3
07-01-2009, 06:57
Дупето защо го няма :o

Щото е малоумно според мен. На жените им се гледа задника не на мъжете.

LovelyGirl
07-01-2009, 07:58
Бицепс определено.

naia
07-01-2009, 08:12
средния

qn1to0o1
07-01-2009, 09:48
гърди също и дупе въпреки, че го няма :D :D

stratega
07-01-2009, 10:46
аре пичове, почвайте с химията :D :D :D

LovEsIckk
07-01-2009, 10:59
аре пичове, почвайте с химията :D :D :D
Като се прекали става гнусно.
Аз не харесвам прекалено мускулести мъже ;)
Може би първо гледам гърба и корема ;) ддз,определено мускулите не за първото нещо което гледам в някой мъж..

mimenceto666
07-01-2009, 11:02
гласувах за гърди


:oops:

мисля че на повечето момичета ни харесват момчета с повече мускули на горната част от тялото, защото така можем да потънем в прегръдката им

SpOrTs_GiRl
07-01-2009, 13:22
По принцип не си падам по прекалено многото мускули..Но пък едно по-широчко гръбче, би изглеждало .. мъжествено! 8-)

djuki
07-01-2009, 14:15
прекаленото не е на хубаво , но едни силни ръце добре оформени и един хубав гръб и :grin:

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:57
аз обожавам коремчетата,а те вървят с комплект гърди и силни ръчички :-D

monincetyyy
07-01-2009, 18:30
Абе или ще има от всичко по малко, или от всичко по много, или няма да има нищо. Тфа да имаш големи ръце пък да нямащ гърди или обратното или сякфи такива тъпи комбинации, е супер глупаво.. аз съм за нормално оформеното тяло стегнатко, едричко и леко релефно 8) (бахти претенцията дето съм :D )

kantonecApetur4
07-02-2009, 00:18
То и пениса е мускол,защо го няма. :D :D :D

anity0emko
07-02-2009, 00:26
То и пениса е мускол,защо го няма. :D :D :D



:razz: :razz: :razz:

BePoHuKa
07-02-2009, 03:09
Аз ги харесвам целите 8-) гръбчетата много ме кефят :oops: :oops: и коремчетата ама ги няма...... ква е тая анкета... :o

THeCheRry
07-02-2009, 06:02
Аз ги харесвам целите 8-) гръбчетата много ме кефят :oops: :oops: и коремчетата ама ги няма...... ква е тая анкета... :o
+1

eXpl0d3
07-02-2009, 07:47
Аз ги харесвам целите 8-) гръбчетата много ме кефят :oops: :oops: и коремчетата ама ги няма...... ква е тая анкета... :o
+1

Еми корем незнам защо го няма сложих ,но може би щото го бях написал последно нз , ако го няма в анкетета го пишете ;)

estellle
07-02-2009, 08:31
гръб,гърди и бицепс аау .. :D :grin:

galkata
07-02-2009, 09:04
Дупето!!!

simona12
07-02-2009, 09:47
Дупето защо го няма :o

Щото е малоумно според мен. На жените им се гледа задника не на мъжете.

Ми не е малоумно,а е факт-всичките ми приятелки и познати се заглеждат по мъжки дупета :D .., и още как :grin: :-D :-)

lipstik
07-02-2009, 10:12
Много обичам момчета с плочки и очертани гърди.

galenata
07-02-2009, 10:36
Гърдите и долната част на ръцете... Като ръцете първо ги заглеждам...
И аззз :oops:

Oriqna
07-02-2009, 20:12
Амии рамене ,гръб ии ръцете ии по надолооо :oops: :grin:

onanismus
07-05-2009, 11:24
"ръцете по-надолоооо" се нарича предмишница ;)

sladko_teenche_v
07-05-2009, 11:26
гръб и гърди :oops:

sLaDkA_GrEsHkA
07-05-2009, 15:58
Дупето защо го няма :o

и аз това викам :-x

noproblembitch
07-05-2009, 17:10
аз обожавам коремчетата,а те вървят с комплект гърди и силни ръчички :-D
Хммм... Не е вярно. Корема ми е твърд, но отгоре има 1см пухена възглавничка. Но пък гърдите ми са стегнати и ръцете ми също...
П.С. Корема си не смятам да го променям, или поне него ще го оставя последно, защото коремни преси най-мразя да правя... :?


То и пениса е мускол,защо го няма. :D :D :D
За информация на всички ще кажа, че пениса не е мускУл. Сами проверете какво е, има Гугъл. За да ви уверя, че НЕ е мускул, ще кажа следното:
Ако беше мускул, всички мъже щяхме да имаме 20-30 сантиметрови. Защото както всеки мускУл, от тренировките и пениса ще расте.
Внимавайте малко повече по биология... :-P :-P

eXpl0d3
07-05-2009, 17:14
аз обожавам коремчетата,а те вървят с комплект гърди и силни ръчички :-D
Хммм... Не е вярно. Корема ми е твърд, но отгоре има 1см пухена възглавничка. Но пък гърдите ми са стегнати и ръцете ми също...
П.С. Корема си не смятам да го променям, или поне него ще го оставя последно, защото коремни преси най-мразя да правя... :?

и аз мразя да прая коремни са прая за ръце най - мн

moneycomeme
07-05-2009, 19:21
Искам само като ме предгърне да усещам как потъвам в ръцете му.....пък кой мускул гледам...никой..пука ми че ми дреме!

Tonica
07-05-2009, 19:25
гърди също и дупе въпреки, че го няма :D :D

+1 :D

batkodoki
07-05-2009, 22:49
ДУПЕТО гледат жените!

Това е статистически категорично доказано от Теорията на пола защо е така.

DollLyyY
07-06-2009, 01:54
гръб :P

iwancho
07-06-2009, 12:24
ДУПЕТО гледат жените!

Това е статистически категорично доказано от Теорията на пола защо е така.
+1

presityxo
07-06-2009, 21:03
мускулести гърдииии :D

angel_spirit
07-09-2009, 16:25
:D Цицииии...т.е гърди 8-)

mysterious93
07-09-2009, 17:25
ДУПЕТО гледат жените!

Това е статистически категорично доказано от Теорията на пола защо е така.
+1

-1 :D аз МНОГО рядко се заглеждам по дупета..

it_ends_tonight_
07-09-2009, 19:26
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

eXpl0d3
07-09-2009, 19:48
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

О дано знаеш че сфинктера е мускула на ануса ти а ти го гледаш :razz: хаха ей на тва му се вика прост човек.

eXpl0d3
07-09-2009, 20:19
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

О дано знаеш че сфинктера е мускула на ануса ти а ти го гледаш :razz: хаха ей на тва му се вика прост човек.

myHeartIsOnlyForYou
07-09-2009, 22:22
Дупето защо го няма :o

Щото е малоумно според мен. На жените им се гледа задника не на мъжете.
Ти от къде знаеш??Явно не си наясно какво харесват жените..Ами дааа добро утро гледаме и дупето и дори го харесваме и му се радваме :smt003 .Не искам да гласувам,защото аз гледам цялата фигура като цяло,а не отделен мускул..трябва всичко да е оформено..или пък нищо..няма средно положение...

bloo
07-10-2009, 13:55
оо тази тема ми харесва : ) попринцип корема най-мн гледам и задника ! :smt050

NeverTheSame
07-10-2009, 14:21
краката...определено...имам слабост xDxDxD
а сега лятото честно казано гледам цялото тяло...

bebe7o
07-10-2009, 14:38
Мииии честно казанооо.. не знам.. :D .. ама при моя определено май беше задника.. :grin: :grin: :grin: Много му се кефя.. :oops:

it_ends_tonight_
07-10-2009, 17:23
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

О дано знаеш че сфинктера е мускула на ануса ти а ти го гледаш :razz: хаха ей на тва му се вика прост човек.


О, представи си не съм учила биология! Аз ако не знаех, щях ли да напиша в скоби 'дано поне някой да знае къде са тея мускули' ... Ей на това му се вика прост човек....

eXpl0d3
07-10-2009, 18:14
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

О дано знаеш че сфинктера е мускула на ануса ти а ти го гледаш :razz: хаха ей на тва му се вика прост човек.


О, представи си не съм учила биология! Аз ако не знаех, щях ли да напиша в скоби 'дано поне някой да знае къде са тея мускули' ... Ей на това му се вика прост човек....
Оо, нидей така ше са разплача :o и гледаш му ануса тъй ли :lol: :razz:

olive_oil
07-10-2009, 18:19
гласувах за бицепс, но се заглеждам най-вече телосложението да е пропорционално :)

hamacs563
07-10-2009, 18:45
Дупето защо го няма :o

Щото е малоумно според мен. На жените им се гледа задника не на мъжете.

Че,защо да е малумно както вие искате да гледате супер яки задници така и ние :)
По темата: гърди :):):):):):):):):)

it_ends_tonight_
07-10-2009, 18:53
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

О дано знаеш че сфинктера е мускула на ануса ти а ти го гледаш :razz: хаха ей на тва му се вика прост човек.


О, представи си не съм учила биология! Аз ако не знаех, щях ли да напиша в скоби 'дано поне някой да знае къде са тея мускули' ... Ей на това му се вика прост човек....
Оо, нидей така ше са разплача :o и гледаш му ануса тъй ли :lol: :razz:

Извинявам се за офтопиците, дето се налага да правя заради тоа плитък индивид. Опитите ти да бъдеш остроумничък не стават - що се залови за сфинкетра точно? Ами диафрагмата няма ли да се сетиш, че и тя не се вижда? #-o

eXpl0d3
07-10-2009, 19:19
Делтовидния мускул, триглавия мишничен, диафрагмата и не на последно място сфинктера ( о, дано все пак има някой, който да знае къде са тея мускули )

О дано знаеш че сфинктера е мускула на ануса ти а ти го гледаш :razz: хаха ей на тва му се вика прост човек.


О, представи си не съм учила биология! Аз ако не знаех, щях ли да напиша в скоби 'дано поне някой да знае къде са тея мускули' ... Ей на това му се вика прост човек....
Оо, нидей така ше са разплача :o и гледаш му ануса тъй ли :lol: :razz:

Извинявам се за офтопиците, дето се налага да правя заради тоа плитък индивид. Опитите ти да бъдеш остроумничък не стават - що се залови за сфинкетра точно? Ами диафрагмата няма ли да се сетиш, че и тя не се вижда? #-o

Ааа ама то е трябавало да е забавно ХАхахахахА (падам от стола) хаах ...

elsy
07-10-2009, 21:21
Не си падам по мускулести :lol:

youloveme
07-10-2009, 21:25
аре пичове, почвайте с химията :D :D :D

Някой мислят да привършват вече :razz:

Xrisenceto
07-10-2009, 21:28
тва според мен е тъпо :-s да не съ си избирала приятеля по тва колко са му развити мускулите,пъки мъже с прекалено огромно мускули които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват 8)

InDo
07-13-2009, 21:11
тва според мен е тъпо :-s да не съ си избирала приятеля по тва колко са му развити мускулите,пъки мъже с прекалено огромно мускули които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват 8)


(които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват )

И кое му е лошото на протеина,или креатина... :razz:

Xrisenceto
07-14-2009, 12:13
тва според мен е тъпо :-s да не съ си избирала приятеля по тва колко са му развити мускулите,пъки мъже с прекалено огромно мускули които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват 8)


(които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват )

И кое му е лошото на протеина,или креатина... :razz:


тва че само на външен вид докарва мускули и всичко е искуствено,има в моя град един който има мускули и се тъпче с разни такива а всички го смачкват от бой ;)

мисля че се отклоних от темата ;]

Jadzia
07-14-2009, 14:13
кракатааааааааааа.... ама да не са супер големи и мускулести... ами нормални и здрави алллл :-)

Gabroveca
07-14-2009, 14:45
тва според мен е тъпо :-s да не съ си избирала приятеля по тва колко са му развити мускулите,пъки мъже с прекалено огромно мускули които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват 8)


(които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват )

И кое му е лошото на протеина,или креатина... :razz:


тва че само на външен вид докарва мускули и всичко е искуствено,има в моя град един който има мускули и се тъпче с разни такива а всички го смачкват от бой ;)

мисля че се отклоних от темата ;]

Imash unikalno typo razsyjdenie nad temata
Pyrvo - hvani se i poprocheti za hranitelnite dobavki za pokachvane na muskulna masa i sila, posle za medikamentite za pokachvane na muskulna masa i sila, sled tova se pointeresuvai toq v tvoq grad ima li smelost, nqkoga bil li se e, i shto za chovek e, togava pishi prostotiite si.
POCHTI VSEKI, koito hodi na fitnes vzima hranitelni dobavki. muskuli se pravqt s hranitelni dobavki + usileni trenirovki (i syotvetno pokachvane na tejestite -> poveche sila). nqma go filma da piesh neshto, da se myrdosvash i da pravish muskuli.

plmn
07-14-2009, 15:01
тва според мен е тъпо :-s да не съ си избирала приятеля по тва колко са му развити мускулите,пъки мъже с прекалено огромно мускули които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват 8)


(които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват )

И кое му е лошото на протеина,или креатина... :razz:


тва че само на външен вид докарва мускули и всичко е искуствено,има в моя град един който има мускули и се тъпче с разни такива а всички го смачкват от бой ;)

мисля че се отклоних от темата ;]

Imash unikalno typo razsyjdenie nad temata
Pyrvo - hvani se i poprocheti za hranitelnite dobavki za pokachvane na muskulna masa i sila, posle za medikamentite za pokachvane na muskulna masa i sila, sled tova se pointeresuvai toq v tvoq grad ima li smelost, nqkoga bil li se e, i shto za chovek e, togava pishi prostotiite si.
POCHTI VSEKI, koito hodi na fitnes vzima hranitelni dobavki. muskuli se pravqt s hranitelni dobavki + usileni trenirovki (i syotvetno pokachvane na tejestite -> poveche sila). nqma go filma da piesh neshto, da se myrdosvash i da pravish muskuli.

пълни глупости. хранителните добавки са най-голяма измама в света на бодибилдинга. магически хапове и прахчета няма, освен ако не си биеш хормони в гъзО, но пък тогава ще имаш доста други проблеми. почти всеки, който ходи взима добавки? ГЛУПОСТИ. взима всеки, който си има мисли, че има някакъв ефект. мускули не се правят с добавки. правят се ПРАВИЛНИ, редовни тренировки + правилно ядене и почивка. и все пак, няма да те разубеждавам, пий си протеина, жив и здрав.

Gabroveca
07-14-2009, 15:05
Az v momenta nishto ne vzimam, protein ne sym pil, no pyk pih kreatin monohidrat 1 mesec, i dori kogato rabotq (rabotq v zavod) se izmarqm po-trudno, ot kolkoto kogato ne go pieh. Taka che pri polojenie, che sym probval i ZNAM che ima efekt ot kreatin monohidrata, ne se opitvai da filosofstvash.

S pravilno hranene nikoga nqma da mojesh da si dokarash kolichestvoto produkti, koito priemash ot sheika.

plmn
07-14-2009, 15:18
Az v momenta nishto ne vzimam, protein ne sym pil, no pyk pih kreatin monohidrat 1 mesec, i dori kogato rabotq (rabotq v zavod) se izmarqm po-trudno, ot kolkoto kogato ne go pieh. Taka che pri polojenie, che sym probval i ZNAM che ima efekt ot kreatin monohidrata, ne se opitvai da filosofstvash.

S pravilno hranene nikoga nqma da mojesh da si dokarash kolichestvoto produkti, koito priemash ot sheika.

това е плацебо ефект. пиейки си монохидрата преди и след тренировка, очакваш да "се възстановяваш по-бързо, да имаш приток на сила" и др. глупости като тия. друго - не можеш да си набавиш необходимото от храна? за това чакаш на синтетиките ли? културисти са си признавали, че това е просто бизнес, те имат изгода, защото са лица на фирмата и представят дадения продукт. с тия добавки, освен да си затормозяваш бъбреците, не виждам друго кво можеш да направиш.

Gabroveca
07-14-2009, 15:43
Az ti kazah - pieiki si monohidrata po 5 grama na den (togava oshte ne trenirah) se izmorqvah po-trudno vyrsheiki rabota, koeto predi me izmarqshe dosta.

I tuka ne mesq fizicheska umora s psihicheska naglasa (prosto predi muskulite mi v 1 moment plamvaha i otkazvaha da mi vdigat rycete).

Za proteinite - az protein ne mislq da vzemam, samo glutamin.
bratovched mi vzemashe proteini - izpi 6 kg ot tqh (smeseni s monohidrat, glutamin, l-karnitin i t.n.) i kachi 12 kg za 8 meseca i to 80% ot koito v muskulna masa, a toi poprincip e ot slabiq tip momcheta (ima byrz metabolizym)

pprriinncceess
07-14-2009, 16:53
Гърди

Xrisenceto
07-14-2009, 21:17
тва според мен е тъпо :-s да не съ си избирала приятеля по тва колко са му развити мускулите,пъки мъже с прекалено огромно мускули които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват 8)


(които се тъпчат с различни креатини,протениеи и т.н. ме отблъскват )

И кое му е лошото на протеина,или креатина... :razz:


тва че само на външен вид докарва мускули и всичко е искуствено,има в моя град един който има мускули и се тъпче с разни такива а всички го смачкват от бой ;)

мисля че се отклоних от темата ;]

Imash unikalno typo razsyjdenie nad temata
Pyrvo - hvani se i poprocheti za hranitelnite dobavki za pokachvane na muskulna masa i sila, posle za medikamentite za pokachvane na muskulna masa i sila, sled tova se pointeresuvai toq v tvoq grad ima li smelost, nqkoga bil li se e, i shto za chovek e, togava pishi prostotiite si.
POCHTI VSEKI, koito hodi na fitnes vzima hranitelni dobavki. muskuli se pravqt s hranitelni dobavki + usileni trenirovki (i syotvetno pokachvane na tejestite -> poveche sila). nqma go filma da piesh neshto, da se myrdosvash i da pravish muskuli.


не ми казвай ти на мен аз кви разсъждения имам ;)

няма да чета за никви добавки знам достатъчно и съм ходила на фитнес и съм слушала безброй много работи

никъв не си да оценяваш мойте писаници "простотии" и го знам що за човек е не ми казвай кво да правя ако не знаех нямаше да пиша тук


и на последно място ще ти кажа многознайко пий си тъпите добавки и да го духаш 8)

айде със здраве :-)

Gabroveca
07-14-2009, 22:22
Пиши на КИРИЛИЦА!

.: machoka :.

shandio
07-15-2009, 08:03
гърба и ръцете :wink:

taisana
07-15-2009, 09:00
прави мускули бавно но истиснки и наистина да си здрав не да ми се надуеш като балон и ми се правиш по улиците .... а тва където не си се уморявал просто е вредно от тва ти се разширява дроба и имаш повече въздух ама като спреш да пиеш и ... ти си знаеш

Chawder
07-15-2009, 12:44
Аз пък гледам буцинатора им и после шивашкият! :o :-o 8) :shock: :shock: :lol: 8-) :P :P

fire_magic
07-15-2009, 13:02
а той да няма пари пак да видя как ще го земете :D

singlelady123
07-15-2009, 13:21
По принцип не си падам по прекалено многото мускули..Но пък едно по-широчко гръбче, би изглеждало .. мъжествено! 8-)

CuteBaby
07-15-2009, 13:28
Гърдите и ръцете :)

lunaticgirl
07-15-2009, 15:41
корем и гърди :oops:

JoLLiE92
07-26-2009, 05:22
гърди рамене и прасци :-D и гръб но не от тея нацепените телета .. за мен едно мом4е може да тренира 3 неща :
някакво бойно изкуство
гребане
футбол( ПРОФЕСИОНАЛЕН ) тези са най добре в тела особено гребците :twisted: :smt003

JekoV
07-26-2009, 07:27
гръб и грърди ,но гласувах за гръб :-)

Гръб като моя?
<-----------------| :D

GotTheLife
07-26-2009, 11:56
циците и седалищния мускул :D

bebeto_mjei
07-26-2009, 12:18
Grub i ruce.. =]

Hilary_
07-26-2009, 16:56
.. гръбчето :) :)

Jumbie483
07-26-2009, 17:23
гръб и гърди :-) 8-)
гласувах за гърдите

Schweik
07-26-2009, 19:30
А къде е най-важният мускул???

sme6ko123
07-26-2009, 19:37
А къде е най-важният мускул???
Задал си реторичен въпрос :? добре де момите не обичат ли мускулите на ръцете все пак аз съм на 15 и само това редом с другият основен мускул са ми най-силните части :-D

epizod
07-26-2009, 19:53
Момъка, решил да тренира и се чуди на кой мускул да наблегне повече.. вие с тези дупета, съвсем ще го объркате.. :D

sme6ko123
07-26-2009, 21:22
Момъка, решил да тренира и се чуди на кой мускул да наблегне повече.. вие с тези дупета, съвсем ще го объркате.. :D
Еми ходя на фитнес и аз, ама кво да оправям първо :-D кво да направя с гърба ми, да си сложа космодиск ли ???

Schweik
07-26-2009, 22:40
Ама наистиа питам къде е най-важния мускул???Защото хората имащи го ги возят в кола, а тия дето имат само другите - прекопават поля....

eXpl0d3
07-26-2009, 23:03
Ама наистиа питам къде е най-важния мускул???Защото хората имащи го ги возят в кола, а тия дето имат само другите - прекопават поля....

мн си оригинален ...

Schweik
07-26-2009, 23:04
Ама наистиа питам къде е най-важния мускул???Защото хората имащи го ги возят в кола, а тия дето имат само другите - прекопават поля....

мн си оригинален ...Ем не съм и искал да се правя на интересен...така е.Както и да е-ти не си оригинален, ае у лево !

Xitap
07-26-2009, 23:07
Най-важния мускул е коремния, той поне в секса си оказва най-силно влияние. Ама въпрос на старание де...

JoLLiE92
07-27-2009, 02:42
горе не знам как да го опиша рамена ли е какво .. предната част на раменете и малко надолу като се стегне ако е хубаво .. очичките ми оставатт .. или бях се заплеснала по едно момче на което гърба му беше колкото 2 като мен а прасеца колкото талията ми нооо.. беше малоумен и това че е перфектен не му дава правото да се държи тъпо и надуто ;)