PDA

View Full Version : Как да я зарадвам ?



Dead4o
06-30-2009, 20:02
Гаджето ми взе да се притеснява, че не я обичам. Започнала е да става много притеснителна. Само ме разпитва дали още я обичам ... казвам и, че това са глупости и че не трябва да се пита тва. Обичам я как да и го докажа ? Исках да и купя подарък, но просто не разполагам с повече от 10 лева. Какво ще е най-подходящо за подарък или какво да и кажа ?

vagarious
06-30-2009, 20:06
Ами според мен,ако ходите от дълго време,започнете да правите нещата,които сте правили в началото.Тогава и за двама ви е било интересно и хубаво.Предполагам това би я зарадвало :) Ако ли пък не,хм,би трябвало всеки малък жест от твоя страна да я радва и да я кара да се чувства обичана и желана. :) Мм незнам,незнам ...

rosencetooo
06-30-2009, 20:07
Обръща и повече внимание , прави и комплименти.. , излизайте само двамата и се забавлявайте ... докажи и че я обичаш :)
А колкото до подарък.. с тези налични 10 лв. можеш да и купиш много неща , замисли се на кое би се зарадвала , а и важното е ,че ще е от сърце подаръка.. цената му не е от значение :)

djuki
06-30-2009, 20:20
хм...можеш да и вземеш някаква сладка картинка и да я надпишеш с нещо мило което идва от сърцето ти ! Или да я заведеш на място където сте били заедно преди и сте имали приятно моменти заедно ... или просто и обясни какво чувстваш и я обсипвай с повече внимание и грижи ... глези я

bog4eto
06-30-2009, 20:33
Въпроса не е в подаръка,колко е красив,скъп и т.н. Важното е да е поднесен с любов.Дори да е дъвка от 5 стотинки,тя може да значи повече от една диамантена гривна примерно :P



Сещам се за нещо,което бях намерила в един сайт:





-Какво се казва на някого, когото обичаш?
- Еми...обичам те - каза той.
- Ами ако се уплаши?
- Тогава значи не е готов да го обичаш - каза той.
- И какво се прави тогава?
- Изчакваш го - каза той.
- Как така?
- Изчакваш го да стане готов- каза той.
- Ами ако не стане?
- Ако са три буквички, които поставени пред едно изречение променят всичко - каза той.
- А какво му казваш тогава? Лъжеш ли го?
- Не, продължаваш да го обичаш - каза той.
- А какво се прави когато обичаш някого? Жените ли се?
- Не - каза той.
- А защо всички се женят?
- Защото не знаят какво е да обичаш - каза той.
- Кой знае?
- Ти знаеш - каза той.
- Защо?
- Защото обичаш някого - каза той.
- Защо така мислиш?
- Иначе нямаше да ме питаш - каза той.
- А какво правиш когато някой ти каже обичам те?
- Вярваш му - каза той.
- Защо?
- Ще разбереш когато някой ти каже обичам те - каза той.
- Защо мислиш, че не са ми казвали?
- Той не ти го е казвал - каза той.
- Аз кога съм го срещнала?
- Когато залеза и изгрева се сляха в едно - каза той.
- Как така?
- Ще разбереш когато някой ти каже обичам те - каза той.
- А какво правиш когато някой те попита обичаш ли ме?
- Нищо - каза той.
- Защо?
- Защото ако го обичаш той ще знае...и няма да има нужда да те пита - каза той.
- А защо всички все повтарят на другия обичам те?
- Защото не са сигурни - каза той.
- В какво?
- В любовта си - каза той.
- А какво става когато любовта свърши?
- Нищо - каза той.
- Защо?
- Защото тя не свършва - каза той.
- А защо всички се развеждат?
- Любовта и бракът нямат нищо общо - каза той.
- Ти всички отговори ли знаеш?
- Не - каза той.
- А как ми отговаряш?
- С голямото си желание - каза той.
- Знаеш ли какво?
- Да - каза той.
- Обичам те.
- Знам - свърши той

xXxMixXx
06-30-2009, 20:47
Въпроса не е в подаръка,колко е красив,скъп и т.н. Важното е да е поднесен с любов.Дори да е дъвка от 5 стотинки,тя може да значи повече от една диамантена гривна примерно :P



Сещам се за нещо,което бях намерила в един сайт:
...

+1. :)
Явно се чувства несигурна..

NeZaPoznat
07-01-2009, 07:33
Гаджето ми взе да се притеснява, че не я обичам. Започнала е да става много притеснителна. Само ме разпитва дали още я обичам ... казвам и, че това са глупости и че не трябва да се пита тва. Обичам я как да и го докажа ? Исках да и купя подарък, но просто не разполагам с повече от 10 лева. Какво ще е най-подходящо за подарък или какво да и кажа ?

Ако пък реши, че искаш с подаръка я 'купуваш' ??! :?
Според мен я питай защо е решила, че не я обичаш - ама честно. И после коригирай грешката.

п.п. Дано да не е само извинение за това, че вече не те харесва :?

soul1199
07-01-2009, 07:40
заведи я някъде,например,където сте се запознали за пръв път,подари и роза или не6о там,каквото измисли6,обръ6ай и пове4е внимание,когато сте заедно и така

valdesbg
07-01-2009, 08:07
Гаджето ми взе да се притеснява, че не я обичам. Започнала е да става много притеснителна. Само ме разпитва дали още я обичам ... казвам и, че това са глупости и че не трябва да се пита тва. Обичам я как да и го докажа ? Исках да и купя подарък, но просто не разполагам с повече от 10 лева. Какво ще е най-подходящо за подарък или какво да и кажа ?

Търси си повод да скъсате. Или се опитва да те вкара в нейния филм. Какво да направиш - и в двата случая не се връзвай.

Neopitom3na
07-10-2009, 12:18
купи и някаква сладка плюшка.. винаги ние се радваме на такива работи :-)

shell
07-10-2009, 14:19
Започни да й обръщаш повече внимание,обаждай й се неочаквано просто така да я чуеш,изненадвай я като отидеш до тях за разходка,пращай й от време на време или смс или мейл,ако си пишете по скайп докато тя е "извън линия" й прати някакво любовно стихче и когато тя влезе ще й излезе като изненадка :) Може на малка бележка да й напишеш любовно послание и тайно да го пъхнеш в портфейла й и като го намери ще й стане много хубаво :) Не забравяй да я прегръщаш,да й казваш "обичам те",да я дйржиш за ръка,все такива дребни жестове,които много ще й харесат и ще я накарат да се чувства щастлива :)

Scouser
07-11-2009, 10:48
хм...можеш да и вземеш някаква сладка картинка и да я надпишеш с нещо мило което идва от сърцето ти ! Или да я заведеш на място където сте били заедно преди и сте имали приятно моменти заедно ... или просто и обясни какво чувстваш и я обсипвай с повече внимание и грижи ... глези я

Тук е отговора. :)

Lysit0
07-11-2009, 10:50
Обръща и повече внимание , прави и комплименти.. , излизайте само двамата и се забавлявайте ... докажи и че я обичаш :)
А колкото до подарък.. с тези налични 10 лв. можеш да и купиш много неща , замисли се на кое би се зарадвала , а и важното е ,че ще е от сърце подаръка.. цената му не е от значение :)
Нямам какво да добавя. :)

Bvlgar
07-11-2009, 11:42
Според мен върви в някакъв магазин за сувенири. Избери най-оригиналния подарък, подчертаващ любовта ти. Само да не е нещо от баналните плюшени сърчица или мечоци. :)

Hilary_
07-11-2009, 11:45
Нека не е нещо скъпо ... а нещо от самия теб ... направено от теб ... може да е нещо като за спомен .. а може и просто да я изведеш някъде и да си прекарате страхотно (което не значи на кафе .. :? ) .. :-o

asi_basi
07-11-2009, 11:52
Ne e rabotata v podaracite. Rabotata e da i pokaje6 4e q obi4a6 ... pove4e vnimanie ... obra6tai i pove4e vnimanie, badi mil s neq, pregra6tai q daje ako trqbva q glezi malko ... Zvani i kogato tq nai malko o4akva ...

Pri men sa6toto stana , priqtelq mi prosto sprq da mi obra6ta vnimanie, sprq da bade mil i t.n.... i po4nah da mislq, 4e ima druga 4e ne me obi4a i kakvi li ne gluposti ...

Sorry, no nqmam kirilica :(