PDA

View Full Version : Да изляза с него?



taffy
06-30-2009, 20:58
Значи, проблема е такъв.. От дооста доста време си пиша с едно момче, виждали сме се наживо, ноо не сме говорили понеже бяхме с доста народ ии не стана... Тойй много иска да излезем, само че аз не съм сигурна..
Той е адски свестен тип, мн ме кефи човека, но в момента не искам по-сериозни отношения..
Страх ме е само, че ако се съглася да излезем ще му дам някакви надежди.. А не искам да стават обърквации..
Уж му го намеквах, той мисля, че разбра, ноо пак си мисля, че може да си втълпи идеята за 'нещо повече'.
Кфо да го правя? Срещите винаги ли значат нещо повече, особено щом се разбираме толкова добре с него..? :o

xXxMixXx
06-30-2009, 21:03
Значи, проблема е такъв.. От дооста доста време си пиша с едно момче, виждали сме се наживо, ноо не сме говорили понеже бяхме с доста народ ии не стана... Тойй много иска да излезем, само че аз не съм сигурна..
Той е адски свестен тип, мн ме кефи човека, но в момента не искам по-сериозни отношения..
Страх ме е само, че ако се съглася да излезем ще му дам някакви надежди.. А не искам да стават обърквации..
Уж му го намеквах, той мисля, че разбра, ноо пак си мисля, че може да си втълпи идеята за 'нещо повече'.
Кфо да го правя? Срещите винаги ли значат нещо повече, особено щом се разбираме толкова добре с него..? :o


Не винаги. Зависи от теб и от него! :)
Винаги можеш да излезеш с него, дори и само като приятелка, а ако почне нещо да те зарибява, да му кажеш, че сега не искаш сериозна връзка. :)

Rofl4e
06-30-2009, 21:17
хм..със сегашния ми приятел.. въобще не съм искала да имам нищо сериозно.. виках си о тоз не е за мен ... курвар еди къв си еди що си и като има 2 кифли ти говорят така .. просто откачаш..

един ден ми писа по скайп айде на кафе.. нямаше кво да правя звънах на една приятелка обясних и че не искам нищо общо с него просто ей така... да изленем щото няма кво да правим тя вика ок.. излезнахме ние и въобще никви надежди не му давах на пича.. ама той яко хлътна.. а аз му обясних нали ала бала нищо не искам аз с теб.. и той добре.. продължи ми пише по скайпа .. ;) до като след 2 дни не ми звънна и не ми каза че ме чака пред у-ще и не приема извинения.. излезнахме и ето вече близо месец сме заедноо щасливи влюбени.. с човека от който най малко очаквах и исках такова нещо :D

така че рискуваи и отивай нз какво ти е подготвила съдбата

valdesbg
07-01-2009, 04:56
Абе, като почнете с тая простотия, "сега не искам нищо сериозно" и трепете коча с лопата.

Знаете ли че отстрани изглежда точно толкова фалшиво, колкото всъщност е. И знаете че няма грам истина в това нещо. Кажете си просто не искам с този човек и толкоз. Ама го кажете и на него. Директно. В очите.

Отделно че ако момъка е точен ще ви забие, каквото и да му приказвате, и след зарибявката ще си кажете "Баси колко съм била куха, че съм се дърпала".

NeZaPoznat
07-01-2009, 07:29
Абе, като почнете с тая простотия, "сега не искам нищо сериозно" и трепете коча с лопата.

Знаете ли че отстрани изглежда точно толкова фалшиво, колкото всъщност е. И знаете че няма грам истина в това нещо. Кажете си просто не искам с този човек и толкоз. Ама го кажете и на него. Директно. В очите.

Отделно че ако момъка е точен ще ви забие, каквото и да му приказвате, и след зарибявката ще си кажете "Баси колко съм била куха, че съм се дърпала".

Точно ! А и с намеци не става ... нали сте много отоврени ?! Давайте направо !!!

soul1199
07-01-2009, 07:36
Абе, като почнете с тая простотия, "сега не искам нищо сериозно" и трепете коча с лопата.

Знаете ли че отстрани изглежда точно толкова фалшиво, колкото всъщност е. И знаете че няма грам истина в това нещо. Кажете си просто не искам с този човек и толкоз. Ама го кажете и на него. Директно. В очите.

Отделно че ако момъка е точен ще ви забие, каквото и да му приказвате, и след зарибявката ще си кажете "Баси колко съм била куха, че съм се дърпала".

Точно ! А и с намеци не става ... нали сте много отоврени ?! Давайте направо !!! =D> =D> =D>

taffy
07-01-2009, 09:57
Абе, като почнете с тая простотия, "сега не искам нищо сериозно" и трепете коча с лопата.

Знаете ли че отстрани изглежда точно толкова фалшиво, колкото всъщност е. И знаете че няма грам истина в това нещо. Кажете си просто не искам с този човек и толкоз. Ама го кажете и на него. Директно. В очите.

Отделно че ако момъка е точен ще ви забие, каквото и да му приказвате, и след зарибявката ще си кажете "Баси колко съм била куха, че съм се дърпала".


Хх, добре. Не го искам за гадже. И мога да ти кажа, че знам точно кво и кой искам и кое е истина. :) Човека е свестен, искам да сме приятели, въпроса е нищо да не се развали заради грешни впечатления.
Отделно, че съм влюбена в друг. :)
NeZaPoznat, никога не съм претендирала, че съм отворена. :)
Мерси за мненията на всички. :)

valdesbg
07-01-2009, 10:14
Хх, добре. Не го искам за гадже. И мога да ти кажа, че знам точно кво и кой искам и кое е истина. :) Човека е свестен, искам да сме приятели, въпроса е нищо да не се развали заради грешни впечатления.


Е това е идеята на моя пост - да няма грешни впечатления и да не се развалят нещата. Сядате другия път и му казваш кротичко - "Виж усещам накъде тръгват нещата, но аз не искам да съм с теб." И толкоз. Ако пита кой, как защо - обясни му има друго момче, ала бала. Но недей да го лъжеш и да разтягаш локуми. Колкото повече локуми разтягате толкова повече шансове си мислим че имаме и толкова повече се нахъсваме. Затова дирекшън му е майката.

exclusive__16
07-01-2009, 10:19
излез с него и му покажи, че искаш само приятелство за сега :)


ми и аз така мисля .. :)

Take_That
07-01-2009, 10:20
излез с него и му покажи, че искаш само приятелство за сега :)

Правилно