PDA

View Full Version : Моят ден =)



Chery
06-30-2009, 23:24
Тук всеки може да коментира,как му е минал деня..Нещо като мини форумно дневниче,за всеки потребител 8-)

x3eme
06-30-2009, 23:39
Моят ден премина в работа,ходене на басейн и прибиране до вкъщи.Един повтарящ се делничен ден,пропит със скука.

HardcoreSyndrome
06-30-2009, 23:42
Общо взето мързелив ден. Свърших си работата и навън. Стабилно много хора събрани заедно, весело и супер приятно. Деня мина много добре 8).

hardball
06-30-2009, 23:43
Слагаш гипс, слагаха ми гипс... класът ми е тъп, умрях от скука, по немски и политика получих ебати яката оценка, спах... такива неща...

TERRORMACHINE
06-30-2009, 23:56
горд съм със себе си и колегите ми, които са ми приятели повече от 10 години...свършихме достатъчно работа, а дори не предполагахме, че ще можем...ВСИЧКО СЕ КРИЕ В БИРАТА!!! Цял ден си пиехме на работа бирица и накрая всичко се нареди...още по-хубаво бащицата е доволен от мен!!! 8)

teenems
07-01-2009, 00:15
седях в нас
четох книга
в 5 излязох с фр ,стояхме после пред входа до 9,30
сега стоя и чакам изгрева ..

VIOLENCEE
07-01-2009, 02:10
Активистка съм на партия ДOИП , по цял ден с това се занимавам . Дори нямам време за развлечения , напълно завладяна съм от идеята :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
07-01-2009, 07:19
работа, басейн, разходики.. чат пат социален контакт :Д

Riot
07-01-2009, 07:36
едва сега започва

Swinkenhoffer
07-01-2009, 09:06
По-късно ще обиколя магазините и вечерта в Заимов. 8-)

такова блаженство е да ти свърши сесията... чак сега го оценявам!

Boot
07-01-2009, 09:22
такова блаженство е да ти свърши сесията... чак сега го оценявам!
мразя те ;)

Swinkenhoffer
07-01-2009, 09:38
такова блаженство е да ти свърши сесията... чак сега го оценявам!
мразя те ;)
обичам те... :(
вие започвате две седмици по-късно, не мрънкай.

taffy
07-01-2009, 10:37
Активистка съм на партия ДOИП , по цял ден с това се занимавам . Дори нямам време за развлечения , напълно завладяна съм от идеята :)


Какво е ДОИП?
Начи вчерашния ден беше така:
станах в 6,30, щото си ходих за бележика, после бяхме на кафе с класа, изпратих си съучениците, които са от други градове/села, прибрах се, гледах Ханибал, дремнах пред компа, излязох навън, прибрах се и стоях доо някое си време на компа..
Днес мисля те седна да чета "То" (Стивън Кинг) или да гледам някой филм, и после вероятно ше ходя навън.

Edit: Що пише анти анти доип вее :о
edit 2: омг.. :shock:

woshata
07-01-2009, 10:46
^ :razz:

Ми ше излизам.. НДК ако е ги мързи търтеите и Борисовата.. и през училище тряа да мина.. мда...

guinessgirl
07-01-2009, 11:00
цяла нощ въртене в неадекватно състояние,сутринта ходене до 20 поликлиника за взимане на кръв и преглед,прибиране,компютър .

след малко лягам да спя,защото съм страшно уморена и ми е много зле.

Scrat
07-01-2009, 13:06
Сутринта тичане, преди малко кормуване, сега видях, че парите ми са пристигнали и почвам с покер сесията 8).

HexGirl
07-01-2009, 13:14
Цяла сутрин на стаж обикаляне на кенана и мерене и разнасяне на теодолити и тн 8-) почивка сега и след малко излизам

VIOLENCEE
07-01-2009, 13:35
Активистка съм на партия ДOИП , по цял ден с това се занимавам . Дори нямам време за развлечения , напълно завладяна съм от идеята :)


Какво е АНТИ-АНТИ-ДОИП?
Начи вчерашния ден беше така:
станах в 6,30, щото си ходих за бележика, после бяхме на кафе с класа, изпратих си съучениците, които са от други градове/села, прибрах се, гледах Ханибал, дремнах пред компа, излязох навън, прибрах се и стоях доо някое си време на компа..
Днес мисля те седна да чета "То" (Стивън Кинг) или да гледам някой филм, и после вероятно ше ходя навън.

Edit: Що пише анти анти АНТИ-АНТИ-ДОИП вее :о
edit 2: омг.. :shock:Ако те интересува твоето бъдеще , ДOИП е твоят път .
ДOИП е нашате спасение
ДOИП ще ни избави от мъките
ДOИП ще направи нашия живот по - лек и по- приятен .


Ако искаш да живееш в нормална страна , приеми ДOИП , няма да сгрешиш !

Bianca
07-01-2009, 13:44
Сутринта се гласих, ходих на "концерт", по обед се прибрах, компютър и в 5 излизам.
The same тъпотия as usual...

TheSadGirl
07-01-2009, 14:40
успах се :lol: .. отидох в даскалото, раздадохме си албумите, пих кафе с класната и още 2-3 от класа .... ходих във фотото дето ни правиха албумите, защото са объркали на 2 човека имената ... :booooomb: .. изпрах си костюмите и след 2 часа отивамд а си ги предам :( :( ... ся малко на пц ... и след малко математика :booooomb:

Pedigree
07-01-2009, 14:45
Днес се наспах. Събудих се, излязох. Прибрах се за малко, повисях в нас, пак излязох. Прибрах се преди час, сега ще покисна в нас, ще си пообмисля последните дни, после може да изляза да играя баскет.

Скучен ден е днес. Утре сигурно пак.
Петък вече се превдижда да е хубаво(:

tedytyy
07-01-2009, 17:19
Зарибих се по една игра във фейсбук и от 2-3 дена не мога да спра да я цъкам :-D междувременно уча за изпити,все пак нали искам да се местя и трябва да си наваксам цяла учебна година :( днес беше доста скучновато,с изключение на единственото ми излизане,което се характеризираше с обилен валеж,в следствие на което се прибрах меко казано мокра.. и да,това беше най-забавното от деня,който естествено още не е приключил.. да се надяваме на малко разнообразие,вече започнах да изпадам в някаква учебно-отегчителна депресия.. :?

VerryBerry
07-01-2009, 20:26
денят ми мина в чистене на апартамента,малко четене и спане :-D сега се чудя кво да правя,щото не ми се спи пък 8-)

Spider4eto
07-01-2009, 22:23
След обилното поливане на завършека на 11ти клас бях на работа. Плакнах очи с готините пичове идващи в "Коколандия" 8-)

kuklichka_bg
07-02-2009, 07:49
Ох..станах в 7 играх си таебо то,къпах се.Сега чакам да ми се обадят и ще ходя да си пробия пъпа.После на фитнес.След това ще гледам филм,ще ходя да бягам с една фр и довечеряя някъдееее партиииииииииииииии...... :P :P

IrrieSkyline
07-02-2009, 08:37
станах, седнах на компютъра, седях, седях, седях, през това време гледах so you think you can dance, което доста ме дразни вече, изкъпах се, облякох се, излязох, отидох на пропаганда, върнах се в квартала, пуших --> ядох 8-), стоях навън, прибрах се, седях на компютъра и доста рано си легнах...

Bianca
07-02-2009, 08:43
Денят ми започна добре. Избутах майка ми навън и си прибрах ключа. 8-) 8-) 8-)
Днес ще тъпея на компа до някое време, после излизам.

stefity
07-02-2009, 09:28
Ммм днес денят ми почна в 5.00 сутринта... :Д събудиха ме за да правя палачинки. След това, към 7.00 обилна закуска с цялото семейство преди всички да се измъкнат на някъде. :Д Ходих до едно студио за татоси да придружа един приятел докато my правят татоса, сега съм в нас, но очаквам след обед да ми звъннат и да ходя да си правя вече традицията ми за откриване на лятото - скок с бънджи! :Д Та неска май ще е интересно.
8-) 8-) 8-)
Ааа и вечерта се надявам на някое събиране или купонче ама това ако не ме мързи...
8-)

moneycomeme
07-02-2009, 17:54
Моят ден мина страхотно,както обикновено.Сутринта ходих да тренирам,после отидох на плаж прибрах се,изкъпах се,хапнах и легнах да поспя.После отидох да играя с приятели волейбол и сега съм тук,а довечера ще отида на някоя дискотека...... :P

hardball
07-02-2009, 19:03
Ми... даскало, гледахме някакви раждания и усложнения, раздавах някакви листи и се прибрах по- рано в нас... ядох, спах... такива неща.

EroSennin
07-02-2009, 19:25
Контролно, висене докато излезнат резулататите, прибирах се, поиграс си с малчуганите бахти аз за 1 час останах без сили те още тичат из двора :S, вечеря и след малко ке се чипкам :)