PDA

View Full Version : ок



BezNik
06-30-2009, 22:28
ок

valence7o
06-30-2009, 23:00
Избрал си правилното решение. Та тя те няма за човек, верно не може ли да каже веднъж благодаря за всичко което правиш за нея и ей такива а те прави на пълен глупак като ходи да се целува с момчета, дори с твои приятели и те лъже. Не знае какво иска наистина. Не се хаби за нея не те заслужава.

Aniiiii
06-30-2009, 23:02
Аз мисля че си постъпил напълно правилно. Щом не е оценявала какво има това си заслужава ... :?
Намери си приятелка на която и пука за теб и е благодарна на малките неща в живота ... :)

Faces
07-01-2009, 04:19
На 100% си постъпил правилно брат както не удрям момичета като ти прочетох поста много се изкуших на тая да и извозя ей тъй едно шамарче.

Punisherrr
07-01-2009, 06:23
Правилно :smt023 Т'ва момиче явно знае да си гледа само собствения задник... :? Определено не си струва да се хабиш за такъв човек.

Lyubomn7
07-01-2009, 06:42
Много правилно си постъпил не знам как си я търпял толко време. Немога да проумея как може да има толкова много момичета като нея...

MiseryBusiness
07-01-2009, 06:47
Мхм. Ако наистина си заслужаваше, тя щеше да направи някакъв опит.
Животът си продължава. Живей.

BezNik
07-01-2009, 12:36
ллл

djuki
07-01-2009, 12:46
Правилно си постъпил ... кофти е че си и дал да ти се качи толкова много на главата , но когато човек обича очите са слепи а сърцето лесно прощава.

FiRe_LaDy
07-01-2009, 13:10
Правилно си постъпил.Ще намериш момиче,кеото ще те цени и ще заслужава всичко,което ще правиш за нея.

GabisiTa
07-01-2009, 14:18
Не знам как си я изтърпял 10 месеца... Правилно си постъпил! Не бива да й даваш никакъв шанс!

vesSynkaa
07-01-2009, 14:32
Честно казано , ако на мен тръгнеш да ми забраняваш така съм скъсала с теб на секундата .. Какъв си и ти , че ще и казваш с кого да говори и с кого не ?Не мислиш ли,че малко си попрекалил ?! :? А тва за целувката тряа се радваш , че сама ти го е казала , а не е премълчала .. И какво искаш ?Кой знае колко е била пияна, а когато си пиян не знаеш какво правиш и в повечето случаи на другия ден , дори не си спомняш какво е ставало предишната вечер .. Хем искаш да ти се извини , хем се дразниш .. Добре ти знаеш ли изобщо кво искаш ? Дай да ти падне на колене и да те моли за прошка :? А и мой човек не тя е прекратила връзката , а ти => ти си преебал връзката ви от 10 месеца .. Наистина е сгрешила , че те е излъгала за дискотеката и си я видял с друго момче , но всеки греши .. А относно тва че те критикувала за местата , където си я водил , еми ако мъкнеш с теб още 15 приятеля нормално да се дразни ..

Take_That
07-01-2009, 14:35
Няма да изказвам мнение за вече бившата ти приятелка.... :? Правилно си постъпил, не съжалявай за решението си. Един ден ще ти се моли......

sladur4etyYy
07-01-2009, 16:02
бил си прекалено добър с нея, затова ти се е качила на главата. добре поне, че си се осъзнал, макар и малко късно.

BezNik
07-01-2009, 16:55
ккк

BezNik
07-01-2009, 17:23
vesSynkaa разбрах че си на 15 години.Нямам нищо против възраста ти , но явно още мислиш като дете и не разбираш за какво става въпрос.Аз не гледам да си наложа мнението и много добре знам какво искам , но някои неща си имат граници.Ще го разбереш след време жива и здрава.

vesSynkaa
07-01-2009, 19:10
Ти сам каза , че те няма в града , щото учиш в др град => и да не я беше зарязал тя рано или късно щеше да си намери друг .. А и тва че съм на 15 не значи , че не разбирам кво говориш и кво се е случило .. аз ти казвам аз кво бих направила ;)

spensi
07-01-2009, 20:06
Само незнам как си искарал 10 месеца с нея или си мазухист или найстина много я обичаш и държиш на нея

spensi
07-01-2009, 20:07
Само незнам как си искарал 10 месеца с нея или си мазухист или найстина много я обичаш и държиш на нея

BezNik
07-02-2009, 02:35
гхх

Faces
07-02-2009, 04:37
Ако я обичаш наистина многи и държиш да сте заедно и дай последен шанс.Но ако аз бях на твоето място директно бих я блокирал в скайп и никакъв шанс не бих и дал бих я изхвърлил на 100% от живота си просто след тия простотии които е правила е показала че хич не и дреме и никога не бих и имал доверие.Ама това съм си аз все пак ти си знаеш най добре какво да правиш.

mArMaLaDkA
07-02-2009, 04:43
Какво значи "бил си прекалено добър и тя ти се е качила на главата"? Еми, обичал си я е човекът, пък човек, когато обича, прощава на другия всякакви грешки, дори и после да разбира, че в дадени моменти, точно това даване на шансове, шансове и още шансове не е имало смисъл, защото е останало неоценено.

Момичето не те обича, не те уважава и даже и не му пука за теб. Прощавай, че ти го казвам така директно. Себична е, егоистична е и колкото картбланшове да й даваш, тя няма да се промени. Нейната работа е "Всяко чудо за три дни". Алкохола не е извинение, но пък зависи от гледната точка. В крайна сметка обаче е тъпо да си признава, едва ли не, само защото си мисли, че знаеш вече и даже и да не съжали нещо. Или остава с теб, или късате. За мен е глупаво да се колебае, ама това, ама оновааа... да не сте на по 13-14? :? Комплексирана е девойката. И смятай, че занапред все повече ще се опитва да се доказва и доказва и мизериите ще стават все по-големи, и по-големи... А, и си смени другарчетата с нови такива, които няма да тичат след приятелката ти, независимо дали ще си остане същата, или ще бъде друга. Все пак, ти си решаваш. Няма правилно и неправилно в случая. Обичаш я още, нормално е да искаш отново да опитате, пък дано не съм права, въпреки че ме съмнява. Няма значение обаче какво ще направиш - дали ще послушаш форума, или ще действаш по свое усмотрение. Важното е да направиш така, както го чувстваш.

В момента една приятелка върви по същия път. Ходеше с един момък 9 месеца някъде, после се залюби с един от училище, та заряза първия момък и тръгна с този, втория, сега виждам, че пак се заиграва със бившия си(всъщност, даже и не съм убедена, че някога са късали) и изобщо едни такива истории, оплетени, кифладжийски... Ти навярно си на 17-18-20+ дори, докато моята приятелка е много по-малка, но това не е от значение, понеже системата е същата. Не знам, за мен такива истории като твоята и на приятелката ми са тъпи, комплексарски и безмислени. Това тъкане на по 2-3 стана за какво е? Оборотност, повдигане на самочувствието.. слава?

valdesbg
07-02-2009, 04:56
Без ник - весинка може и да е на 15 но цели точно в 10-ката.

Мармаладка - нищо лично но знаеш ли разликата между свобода и свободия? Щото девойката е играла по второто. Обясни ми къде е любовта към някого като му позволяваш да те тъпче и да ти се подиграва в лицето? Това си е класически страх от загубата му както и липса на широк социален кръг. Та в тоя смисъл, девойката го е използвала.

Как да е минало свършило, авторе съвсем правилно си постъпил. Сега хващаш бика за рогата и действаш смело напред. На тая бившата ти, ти препоръчвам да и изтриеш телефона, скайпа, мсн-а мейла икаквито още връзки имаш с нея. Не контактувай с нея, щото последиците няма да са хубави за теб. Вчера или когато там сте си писали по скайпа - манипулирала те е. Каквото и да ти приказва ако решиш да се съберете нейните игрички ще са още по брутални. На нея и е през "това, което няма" за теб.

Ти си решаваш, знам че мнението ми ще те жегне. но това е начина да осъзнаеш грешките, които си допуснал.

mArMaLaDkA
07-02-2009, 05:04
Всеки си има мнението. Ти смяташ, че авторът го е страх да не загуби девойката, аз казвам, че й е давал шансове, защото я е обичал и се е надявал всеки следващ път да потръгне. И той не е уплашен да не я загуби - той вече я е изритал от живота си. Именно обаче, поради причината, че още я обича, в момента се колебае, защото тя му е писала в Скайп.

valdesbg
07-02-2009, 05:12
Мармаладка - казваме едно и също нещо по два различни начина. Не съм против даването на втори шанс, даже съм го правил. Но един път или два пъти максимум. А така като гледам при автора са били повече от 2... Той все още не е убеден че решението което е взел е правилно, затова се колебае и за случката със скайп. Отделно че скайп не е място за решаване на проблеми, и водене на сериозни разговори. Но това е съвсем друга тема.

Как да е де, важното е че вече са бивши. Може и много да я обича, но има един принцип "Нека бившите останат такива, защото за да станат бивши си има причина." Та в този ред на мисли ще е глупаво да се съберат отново. Разбрахме че девойката хич не я е еня за него. Писала му е в скайп за да провери нагласата и да си остави вратичка, ако с момчето Х нещата не потръгнат. Повече от сигурна е че автора ще я приеме и тя пак ще може да си играе както и скимне. И е лошо че го използва така.

THeCheRry
07-02-2009, 05:27
Правлоно си постъпил...

И все пак дай и някъкъв шанс може да се е променила.Човек онценява нещата чак след като ги изгуби.Може да е разбрала кво изпуска

MiseryBusiness
07-02-2009, 05:31
Мамка му, защо винаги трябва да прехвърлите цялата вина на единия?! И двамата са правили грешки. Просто не са един за друг. Точка. Не си заслужава.

BezNik
07-02-2009, 12:46
край

Take_That
07-02-2009, 17:23
Виж какво ще последва от тук нататък (т.е какво ще предприеме ТЯ, за да ти докаже, че наистина те обича и че осъзнава грешките си) и тогава вече вземи решение дали да и дадеш шанс или не :) Според мен обаче, това момиче не те обича, а просто обича да те манипулира..... Кой друг ще я търпи такава и ще и прощава всяка грешка, бил ото малак или голяма :? :?