PDA

View Full Version : Проблем със зърната!



hubbabubba
07-01-2009, 00:03
Значи имам едно мааалко проблемче.. или бих казала 2 огромни проблема :D зърната ми са щтръкнали ли по точно... нямам зърна... не знам как да го обясня... :( Така.. ще карам малко по бебешкия език :-) значи да кажем че зърната са тфа което стърчи... и около тях има кафеви кръгове... :-D :D та.. аз не напипвам зърната си.. те са едно цяло от тея кафеви кръгове... иии не знам дали е много нормално и може ли да се поправи :( някой може ли да ми помогне :-o

*Извинявам се за това обяснениее ама... не съм много добра в тея неща :) мерси предварително , на тези които ще се престрашат да ме разберат и да ми отговорят :D

VIOLENCEE
07-01-2009, 01:18
Дай снимков материял , че така трудно ...

slun4evka
07-02-2009, 08:07
Явно още не си порастнала достатъчно (ако си към 13-14-15 .. ) и мойте бяха така в началото, но се оправиха .. :grin: споко .. ще дойде и твоето време :-)

Shalala
07-02-2009, 08:39
+1 чакаме снимков материал :grin: :grin: :grin:

Kocha
07-02-2009, 17:44
аз долкокото разбрах...:Д нищо не разбрах май
искаш да кажеш,че зърната ти са големи като телефони шайби???
бтв големи зърна си отиват с големи млеко централи ама големи зърна с малки цицондри=Отвратително
същото се отнася за големи цици с малки и щръкнали зърна просто е грозно
ани уеи не съм фен на гърдите : ) така,че ми е се едно какви зърна има момичето

hubbabubba
07-02-2009, 21:33
Явно още не си порастнала достатъчно (ако си към 13-14-15 .. ) и мойте бяха така в началото, но се оправиха .. :grin: споко .. ще дойде и твоето време :-)

на 16 съм :o