PDA

View Full Version : ГАФОВЕ по време на секс :D



mechtaq_za_teb
07-01-2009, 08:49
Преди седмица -две пуснах подобна тема в раздел Любов за гафове по време на срещи. Сега е ред за гафове по време на секс. :D Каквито се сетите... :)

Сега аз съм първа.... беше отдавна. С приятеля ми се бяхме усамотили навън, бяхме се разгорещили... и уж нямаше никой наоколо, обаче се оказа точно обратното. :D Беше голям срам...

vesi1985
07-01-2009, 08:58
бащата на бившето ми гадже се прибра неочаквано, бяхме заключили входната врата, но прозореца на нейната стая беше отворен, прозореца и вратата се намират на разстояние от 50-60 см, а тя викаше доста силно и въпреки, че не ни хвана със свалени гащи със сигурност ни е чул, човека е адвокат - сериозен мъж ;-))))

kalpazanka
07-01-2009, 09:00
бащата на бившето ми гадже се прибра неочаквано, бяхме заключили входната врата, но прозореца на нейната стая беше отворен, прозореца и вратата се намират на разстояние от 50-60 см, а тя викаше доста силно и въпреки, че не ни хвана със свалени гащи със сигурност ни е чул, човека е адвокат - сериозен мъж ;-))))
Кефи се, че не е прокурор :D

Thunder01
07-01-2009, 09:09
Веднъж ме хвана бащата на приятелката ми с нея , сериозен човек , дървар с брадва . Беше много забавно как скочих от втория етаж и не си счуоих нещи , той беше буквално машина ръката му беше колкото корема ми , само едната , тежеше над 120 кг. ако ме беше набарал просто не ни се мислеше е поне не е казал нищо на приятелката ми . Друг гаф беше като бяхме отишли на хотел и започнахме , ама тогава ми беше за първи път и като отидохме и започнахме със стандартната поза ама не успях да и го вкарам или тя се беше вчепенила или аз , по - вероятен е втория вариант (:

vesi1985
07-01-2009, 09:20
бащата на бившето ми гадже се прибра неочаквано, бяхме заключили входната врата, но прозореца на нейната стая беше отворен, прозореца и вратата се намират на разстояние от 50-60 см, а тя викаше доста силно и въпреки, че не ни хвана със свалени гащи със сигурност ни е чул, човека е адвокат - сериозен мъж ;-))))
Кефи се, че не е прокурор :D

aaa не може ме барне, тя тъкмо беше направила 18 :D

slun4evka
07-01-2009, 15:16
имаше един гаф .. :-D значи братчето на гаджето ми е на 10 и беше навънка .. нали да си играе .. а ние в неговото легло ( в кучешката ) .. НО по едно време се прибира брат му и в момента в който го чуваме, гаджето ми ме бута на леглото, докато все още е в мен и ляга върху мен и отгоре одеално .. Аз съм малко слабичка и той като е легнал така не си личи мн мн .. пък и то дете .. кво ще му направи впечатление .. И влиза в стаята а аз отдоло умирам от .. как да кажа .. не точно срам, ама той в мене още .. беше ужас .. и той брат му после си излезна .. ние си продължихме ..... и така. Но въпреки всичко ми беше мн кофти после .. и аз нз за кво :? ... :-D

bebok
07-01-2009, 15:27
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

monincetyyy
07-01-2009, 18:23
Ами аз живея в къща на 2 етажа и си нашите си стоят горе а аз си слизам на първия етаж и там никой др не идва. Но зимата бяхме с моя приятел в нас ии пихме кафе след което слязохме долу да си праим хубави работки :P обаче той беше сложил на баща ми чехлите :-D и точно в момента в който си сложих дънките се почука на вратата :D :D и приятеля ми стоеше като вцепенен :razz: леглото бом бок, презервативи по земята.. косата ми и тя бом бок... обаче баща ми само си взе чехлите и се качи горе.. вечерта ги слушам си говорят с майка и той и обеснява и се хилят двамата :D тфа нещо се повтори почти същото след 2 седмици :D

Rookie
07-01-2009, 21:44
бом бок? Ти нещо не си наред.

axis
07-01-2009, 23:19
бом бок? Ти нещо не си наред.

:razz:

sexyto9612
07-02-2009, 08:55
Бабаата на приятеля ми влезе, и аз се крия под него,ама дрехите ми , белъото = всичко по земята...И му вика - Не си ли сам бе... и той - Остави ме да спъъъ (тфа беше първото което му хрумна, егати тъпото):D :D :D (а беше към 6 следобяд :D )

Друг гаф, същия път:изцепих: Оххх приспа ми се ; щот миналата вечер не бех спала :lol: щях да умра от срам

monincetyyy
07-02-2009, 11:38
бом бок? Ти нещо не си наред.
не съм наред... ? окей като не съм наред кфо ми обръщаш внимание :)

machoka
07-02-2009, 11:44
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=149510&start=30&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E3%E0%F4%EE%E2%E5