PDA

View Full Version : Вярвате ли в любовта от пръв поглед?



akinom
07-01-2009, 10:34
Та.. вярвате ли в любовта от пръв поглед? Вечна ли е тя , или само с усмивка подминавате, изобщо единствена и неповторима ли е, или си зависи от човека?
Искам да кажа, дали ще дойде от само себе си, дори да си я отбягвал и после да си , разбирасе, много доволен, осъзнавайки какво си пропуснал, или ти сам налагаш тя да се осъществи напълно.. защото само погледът е първата стъпка?! :)

taffy
07-01-2009, 10:37
Не. И не вярвам защото да си влюбен в някого означава да обичаш всичко в него. Характера, навиците, начина по който говори, мисли и тн. А няма как да знаеш всичко това, когато не го познаваш.
Много, мноого рядко би могло да се случи.. Щото, виж ся, 'влюбваш' се в някой непознат 'от пръв поглед', после излиза, че той е кретен, и кфо прайм?
П.С. Мисля, че има такива теми. :)

bog4eto
07-01-2009, 10:39
1во-Мисля,че това може да се оправи от контрол панела
2ро-Любов от пръв поглед...едва ли.Макар,че човек наистина им определено излъчване и се ориентираш горе долу какъв човек е ,неможеш да разчиташ само на това.Външността не е всичко и понякога лъже(да не кажа в повечето случаи).Има харесване от пръв поглед,любов НЯМА.

Pepincetyy
07-01-2009, 10:42
Не вярвам. :?

akinom
07-01-2009, 10:48
Оправих си езика, мерси bog4eto. :)
Иначе защо само отрицателни мнения получавам, не ви ли се е случвало, или може би сте се разочаровали от тази любов?

bog4eto
07-01-2009, 10:53
Оправих си езика, мерси bog4eto. :)
Иначе защо само отрицателни мнения получавам, не ви ли се е случвало, или може би сте се разочаровали от тази любов?


За нищо :P
Иначе...на теб случвало ли ти се е,че пускаш темата?Ти какво мислиш?Иии ми е интересно какво за теб е любов?

totik
07-01-2009, 10:55
Вярвам на 100%

akinom
07-01-2009, 11:00
Аз постоянно се влюбвам. :-D Сигурно ще ви прозвучи много наивно, но видя ли някое привлекателно момче и сякаш и той ме харесва и мога да го заговоря още веднага, никога нищо не ме спира и от там си завъждам приятелства, че и по- сериозни връзки. :) Но са прекалено кратки, защото все ги намирам по екскурзии, почивки и т.н и разстоянието пречи. Незнам защо, но в моя град никой не ме привлича. Ами иначе пуснах темата, за да видя пък за вас какво е любов, съществува ли такава от пръв поглед?
За мен сега тези гаджета и приятели са ми любовта, въпреки че знам , че тя ще дойде сигурно след 6-7 години, сега ми е рано, както и на вс. тийнейджъри, но тези връзки ме радват и ми усмислят по някакъв начин живота. Усмисляне на живота, това за мен е любовта.

bog4eto
07-01-2009, 11:04
въпреки че знам , че тя ще дойде сигурно след 6-7 години, сега ми е рано, както и на вс. тийнейджъри

Попринцип мисля,че любовта няма нито граници,нито години и няма определена възраст след която можеш да се влюбиш :)
А иначе..аз съм само за флиртовете без любов и сериозни обвързвания,само се затормозява човек(поне до определени години).

MetalZone
07-01-2009, 11:08
Не вярвам :smt097

tItEufFf
07-01-2009, 11:09
Истинската любов се гради с години. Не можеш да изпиташ това чувство от пръв поглед. Защото един човек може да не е кой знае колко красив, и да не те привлече, но като го опознаеш да разбереш какво съкровще е. Или обратното - мечтанто на външен вид момче, да се окаже тъпак. Може да си харесаш някой и след време да се влюбиш, но от пръв поглед е невъзможно.

Аз не вярвам.

FiRe_LaDy
07-01-2009, 11:09
Много пъти съм писала,че вярвам и съм писала за конкретна случка,но .... вече не мисля така.Станаха някой неща и се оказа,че само привличане някакво е имало през цялото време и че съм си внушавала сама,че имам чувства към този човек.

taffy
07-01-2009, 12:49
Аз постоянно се влюбвам. :-D Сигурно ще ви прозвучи много наивно, но видя ли някое привлекателно момче и сякаш и той ме харесва и мога да го заговоря още веднага, никога нищо не ме спира и от там си завъждам приятелства, че и по- сериозни връзки. :) Но са прекалено кратки, защото все ги намирам по екскурзии, почивки и т.н и разстоянието пречи. Незнам защо, но в моя град никой не ме привлича. Ами иначе пуснах темата, за да видя пък за вас какво е любов, съществува ли такава от пръв поглед?
За мен сега тези гаджета и приятели са ми любовта, въпреки че знам , че тя ще дойде сигурно след 6-7 години, сега ми е рано, както и на вс. тийнейджъри, но тези връзки ме радват и ми усмислят по някакъв начин живота. Усмисляне на живота, това за мен е любовта.

Сега щи кажа и аз.
Значи винаги съм си била голяма.. романтичка.. Още в 5 клас си представях голяямата любов. Ии всичко там както е по филмите. Естествено всичко беше любов от пръв поглед. Но последните месеци промениха мнението ми за любовта като цяло...
Естествено едно момче. Израстнах с него, но никога не сме били толкова близки. Даже се мразехме, бяхме в съседни класове ии непрекъснато се състезавахме.
А когато разбрах, че ще бъдем в един клас.. кво чудо беше.. Истерия, рев.. ужас.. Случи се така, че той седеше пред мен, отивахме и се връщахме заедно на и от училище, понеже сме в един блок, учихме заедно, помагахме си.. Опознах го до толкова, колкото не съм познавала никое друго момче. Колкото не съм си и мислела, че бих могла да го познавам. Близки сме и сме си супер приятели. И се влюбих в него. Всичко това за 9те месеца, в които сме вече в един клас.
Искам да кажа, познавам го цял живот, всеки ден го виждам, абсолютно винаги съм могла да го харесам, да се влюбя. Но го направих едва когато го опознах.
Истинското влюбване иска време, всичко останало е привличане и залъгване. :)

хх, цял роман изписах :lol:

golqmumnik
07-01-2009, 12:56
Твърду нйе.

ladykeisy
07-01-2009, 13:00
Има любов от пръв поглед .Вярно ,че е много рядка ,но я има ,при мен стана така и вече сме почти 2 години заедно :)

devi
07-01-2009, 13:10
Вярвам в любовта от пръв поглед! По този начин се запознахме с приятеля ми. Бяхме на централна гара и се видяхме и бяхме просто като два магнита. Беше супер изживяване и никога преди това не съм го чувствала. Без здрасти без нищо просто се приближихме един към друг, той ме прегърна и целуна. Една седмица по-късно вече живеехме заедно. Скоро ни очаква и сватба. :grin:

Aniiiii
07-01-2009, 14:08
ЛЮБОВ от ПРЪВ поглед - НЕ..
Привличане - да :) Не можеш да заобичаш някого само като го погледнеш :?

Aniiiii
07-01-2009, 14:09
Вярвам в любовта от пръв поглед! По този начин се запознахме с приятеля ми. Бяхме на централна гара и се видяхме и бяхме просто като два магнита. Беше супер изживяване и никога преди това не съм го чувствала. Без здрасти без нищо просто се приближихме един към друг, той ме прегърна и целуна. Една седмица по-късно вече живеехме заедно. Скоро ни очаква и сватба. :grin:

:shock: Без да се познавате и направо сте се целунали??
И сте от 4 месеца заедно и скоро ще има сватба??? :shock:

devi
07-01-2009, 14:27
Вярвам в любовта от пръв поглед! По този начин се запознахме с приятеля ми. Бяхме на централна гара и се видяхме и бяхме просто като два магнита. Беше супер изживяване и никога преди това не съм го чувствала. Без здрасти без нищо просто се приближихме един към друг, той ме прегърна и целуна. Една седмица по-късно вече живеехме заедно. Скоро ни очаква и сватба. :grin:

:shock: Без да се познавате и направо сте се целунали??
И сте от 4 месеца заедно и скоро ще има сватба??? :shock:

Ми да нещата се развиха адски бързо, но просто си паднахме страшно много един по друг, много се обичаме и се грижим един за друг. Той е адски грижовен и мил, винаги си ме пази и ми дава всичко от което се нуждая. Цял живот съм действала адски спонтанно, но никога не съм съжалявала. Доно и занапред да е така.

SummerMakesMeHappy
07-01-2009, 17:32
Не, не вярвам

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:53
привличане-да,любов-не

ver0nika_
07-07-2009, 11:14
Да .. вярвам на 100%. А относно това дали е вечна .. си зависи изцяло от двамата влюбени :smt008 :smt008 :smt008

xplay
07-07-2009, 11:21
Вярвам в привличането от пръв поглед, но не и в любовта! :) :)

mOBSCENE
07-07-2009, 11:45
Ами не..за да обичаш е нужно време..Време ,в което да опознаеш дадения човек!А думата `обичам` е много силна за да се казва толкова лесно! 8)

IRule
07-07-2009, 12:27
Мисля че съществува, но обикновено е само от едната страна, поне аз не познавам такива дето от пръв поглед са се събрали, влюбвал съм се така и е било болезнено поради много причини, някои казват че най-истинската любов е невъзможната, така че може би съм я обичал наистина....

smiLe49
07-07-2009, 13:07
ДА !

Hilary_
07-07-2009, 13:14
Силно привличане ... неописуемо желание .. да!! Но за любов ... тя се гради с времето .. :?

yahhooo
07-07-2009, 13:16
Не бе Хосе

bebchence
07-07-2009, 16:28
Най-сладката любов за мен винаги е била от пръв поглед :grin: :D

Tempest
07-07-2009, 16:32
сладката или кратката? :D :D

Вярваш ли в любов от пръв поглед, или пак да мина? :lol:

мога само да кажа, че не е любов ;)

THeCheRry
07-08-2009, 06:29
дам, абсоютно :)

ImmortalForever
07-08-2009, 06:39
Въх!Не дай си боже!

lifelesscorpse
07-08-2009, 06:40
Естествено!... :grin: :) :lol: 8-)

kombarka
07-08-2009, 06:54
Твърдо да! :grin: ... Това, че не сте я изпитали не значи, че не съществува :?
Въпреки че тази любов е малко по друг вид... 8-)

laji4ka
07-08-2009, 07:57
Вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина пак :D :D :D :D :D :D :D :D еми както каза някой по-нагоре харесване може би да, но любов малко.. ддз :shock: :grin: :grin: :grin: :? :? :?

silwinka
07-09-2009, 08:34
вярвамм .. даже дори на 120 %

..

харесах си едно момче.. май беше руснак ./лятно време /

бешее чудесенн ..
след товаа
нззз вечее
..
виждах го на плажа
играеше волей
гледахме се постоянно ..
:-P