PDA

View Full Version : помощ



badbelov93
07-01-2009, 11:26
ами първо задрсти на всички, имам един проблем , след като се изпразвам не се миех , и хоп в неделя открих че пениса ми е станал като на червени точки , за което много съжалявам, само от един мързел, та от ровеене в интернет си предписах лечение и то е един път в деня да се мажа с дектакорт и 2 пъти промивки със сода бикарбонат, мисля 4е изчезнаха, срам ме е да отида на уролог или да кажа на наще, и сега след промивката осещам че мирише, не ме сърби , не ме боли какво може да е било тва, дали е изчезнало? моляви помогнете ми

prezmo123
07-01-2009, 11:41
Кой ти каза да се мажеш ,като незнаеш какво е ? Щом е минало значи нямаш притеснение ,ти отгоре му ли се изпразваш?Ако мислиш че имаш проблем отиди на уролог или ако ти е по спокойно при личния пък той ако трябва ще те прати на уролог , аз мисля да ходя,несе притеснявай от никого с нищо ,весеки има проблем с инстурмента си независимо какъв 8)

badbelov93
07-01-2009, 15:55
ами аз не съм обрязан, икато свърша к*ра не ми е забелен, и си остава вътре спремата между кожата и главичката , отида до тоалетната забеля го истече и хоп пак в гащите и то си остава по главичката сперма (тва беше наи голямата глупост - но мързел, да не се мия) та предполагам че е от тва от друго не се сещам от какво може да е и не смятам да казвам на наше или да хода по доктори , та тва ми беше въпроса дали според вас нещото което съм имал е заминало иначе вече не виждам да има някакви следи , но все пак се притеснявам

ZaGadKkAa
07-01-2009, 16:34
Тфа не е мързел,а проста липса на хигиена...А,колкото до тфа дали ти е изчезнало нещото,което си имал..Да ти приличаме на лекари или врачки :x

badbelov93
07-01-2009, 17:23
не, не ми приличате, но може да знаете какво се получава от лоша хигиена и дали лекарството помага

Rofl4e
07-01-2009, 20:54
дактакорт?? добре ли си?? веднага отивай на лекар дактакорта въобще не е с такова предназначение..!апък за содата да не говорим!

slun4evka
07-02-2009, 07:55
Господ да си прибере вересийте :razz:

PlamenMEN
07-02-2009, 11:49
Содата наистина е била излишна. Щом се махнало, изчакай няколко дена и ако не се появи нещо (петна, сърбеж, дразнене, болка) най - вероятно нищо ти няма вече. Но знай, че спермата служи за продължение на живота, а не за да се образуват възпалния. Мий го не само след изпразване, а по принцип си го измивай поне по веднъж на ден. Вредни бактерии и микроби могат да се завъдят...

batkodoki
07-02-2009, 19:53
ами аз не съм обрязан, икато свърша к*ра не ми е забелен, и си остава вътре спремата между кожата и главичката , отида до тоалетната забеля го истече и хоп пак в гащите и то си остава по главичката сперма (тва беше наи голямата глупост - но мързел, да не се мия) та предполагам че е от тва от друго не се сещам от какво може да е и не смятам да казвам на наше или да хода по доктори , та тва ми беше въпроса дали според вас нещото което съм имал е заминало иначе вече не виждам да има някакви следи , но все пак се притеснявам

ти прочети по-горе темата "Фимоза или защо не..."

badbelov93
07-03-2009, 14:32
ми мисля че вече няма следи, само виждам че в областа около ръбчето на главичката има като черти много ми приличат на капиляри, не знам дали са .. защото не знам попринцип дали се виждат, та да ве питам вие имате ли ?