PDA

View Full Version : ПроБлем!!! Гъбички по ръцете .. дали е така ?????



ansue
07-01-2009, 12:33
Здравейте на всички ! Значи съжелявам ако има и друга такава тема ама плсс не я заключвайте :oops: трябва ми съвет ...
и така:
всичко започна от преди 2-3 години .. Незнам кво е станало но на краката ми /най вече петите/ се появиха много кожички .. постоянно се белят аз като видя че има кожичка и почвам да я беля щото неиздържам да я гледам.. ходихме на лекари .. обиколихме бургас. Всички казват че било липса на витамини .. месо, плодове, зеленчуци. Но аз ям всичко и не мисля че това е проблем .. Изписаха ми различни лекарства., когато ги пия, минава и като спра всичко почва от начало ...
с течение на времето изчезнаха на краката от самосебе си ... НО СЕ ПОЯВИХА НА ПРЪСТИТЕ НА РЪЦЕТЕ МИ !! и отново тръгнахме по лекари .. с изследвания се оказа че са гъбички на ръцете ... и отново тровене с лекарства .. ноо нишио не помага !! ХОРА НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ВЕЧЕ!! РъЦете ми са ужасни ;( срам ме е да ги покажа (cry) :-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ,, Мерсии предварителноо :) :) :)

Rofl4e
07-01-2009, 21:57
аз от година имам лихени и пегминтация на кожата .. сумати мазила лекарства инжекций нищо не помага :-o ти за едни гъбички се притесняваш

slun4evka
07-02-2009, 08:52
Аз нямам точно гъбички, но са ми мн сухи ръцете и се напукват много лесно .. Крем Нивеа ме спасява .. :grin:

ansue
07-02-2009, 10:52
Аз нямам точно гъбички, но са ми мн сухи ръцете и се напукват много лесно .. Крем Нивеа ме спасява .. :grin:

нали ви казвам незнам вече ,.. Аз първо бях с крем "здраве" но повече умекотяваше ръцете от колкото да изчиства кожичките :)

PlamenMEN
07-02-2009, 12:34
Щом в Бургас не можеш да се оправиш, иди до Варна (най - добре ела в София). Търси частни клиники - скъпи, но си вършат работата. Кожните проблеми обаче са неприятни, в някои слчай неясни за докторите, а лечението им понякога е временно, но пък за сметка на това скъпо...

ansue
07-02-2009, 13:30
Щом в Бургас не можеш да се оправиш, иди до Варна (най - добре ела в София). Търси частни клиники - скъпи, но си вършат работата. Кожните проблеми обаче са неприятни, в някои слчай неясни за докторите, а лечението им понякога е временно, но пък за сметка на това скъпо...


ем при мене явно е от доста време .. към 2-3 години вече ...

PlamenMEN
07-02-2009, 19:51
Наистина трябва да си намериш читав специалист и да се лекуваш бързо...