PDA

View Full Version : Продавам : Преса за коса PHILIPS HP-4661



anna_georgieva
07-01-2009, 11:34
Пресата е използвана 3-4 пъти,Купих си я миналия август,но в началото на септември ми подариха по-хубава и съответно Philips-a не е използвана.
Характеристики :
-КЕРАМИЧНИ ПЛОЧИ
-МОЩНОСТ 28W
-ЗАГРЯВАНЕ ДО 180°C
-НАГРЯВАНЕ ЗА 90 СЕКУНДИ

Изправя наистина добре , като се има в предвид колко трудно се изправя моята коса. :( Купих я за 75 лв , но я продавам за 60.

Ако има желаещи - да ми пишат ЛС. :-)

mey_si
07-03-2009, 09:37
аз си купих Barun -140w и съм супер доволна ... а тука 28 w не знам дали нещо ще изправят въобще..

P.S пресата е 64 лв. ;) в магазина

anna_georgieva
07-07-2009, 07:49
аз си купих Barun -140w и съм супер доволна ... а тука 28 w не знам дали нещо ще изправят въобще..

P.S пресата е 64 лв. ;) в магазина

ей браво на теб , видяла си в сайта...ама ако можеше да мислиш ,щеше да се досетиш ,че миналото лято не е била толкова .... :booooomb: така , че моля компетентната......

Just_say_no
07-11-2009, 19:18
аз си купих Barun -140w и съм супер доволна ... а тука 28 w не знам дали нещо ще изправят въобще..

P.S пресата е 64 лв. ;) в магазина

ей браво на теб , видяла си в сайта...ама ако можеше да мислиш ,щеше да се досетиш ,че миналото лято не е била толкова .... :booooomb: така , че моля компетентната......

ами да ама замисли се ква е гаранцията, че пресата е наред след като за +4 лв. мога да си взема същата абсолютно нова от магазина при това с гаранция. ;)

Моя съвет е ако искаш да я продадеш да обмислиш нова цена.