PDA

View Full Version : закъснява ми или съм бременна?



Klorian
07-01-2009, 14:10
С приятеля ми го правим с презерватив попринцип обаче в самото начало на половия акт винаги без.Всеки път след като свършва той се измива.
Миналият месец ми дойде на 29 май.Но попринцип ми идва с 2-3-4 дена по-рано.Само че този месец още не ми е дошло.Притеснявах се да не би да съм бременна...направих си тест преди 2 дена- беше отрицателен ...но все още не ми е дошло...и все още съм в паника!
Хиляди дяволи ми се стовариха на главата последните месеци тъй като завършвам (на 24 съм.).Леля ми каза че може да е от притеснение, от стрес покрай изпитите...но не знам наистина какво да правя.
Бихте ли си казали мнението?! Без шеги моля ви! :lol: :(

DevilWish
07-01-2009, 14:18
От стреса,винаги закъснява още повече.Поуспокой се.По-добре не си правете експерименти и си вземи противозачатъчни.А сега си направи още един тест и ако и този е отрицателен не се притеснявай от бременност, но ако не ти дойде още много време, отиди на гинеколог. ;) Но от смяната на времето -топло/студено ,стрес и тн - това са всичко фактори ;)

GabisiTa
07-01-2009, 14:19
Имаш ли ПМС? Иначе, наистина може да е от притесненията. А и щом си си направила тест и е бил отрицателен, мисля че не трябва да се притесняваш :)

DNJ
07-01-2009, 14:20
Според мен няма за какво да се паникьосваш. Стресът и психическото натоварване оказват влияние върху цикъла, а това че допълнително се притесняваш, че не ти идва още повече "спомага" :-D Освен това (поне при мен е така) промените във времето също повляват. На мен пък миналия месец 2 пъти ми дойде :shock: , така че считай :) Спокойно :-)

FiRe_LaDy
07-01-2009, 14:36
От стреса,винаги закъснява още повече.Поуспокой се.По-добре не си правете експерименти и си вземи противозачатъчни.А сега си направи още един тест и ако и този е отрицателен не се притеснявай от бременност, но ако не ти дойде още много време, отиди на гинеколог. ;) Но от смяната на времето -топло/студено ,стрес и тн - това са всичко фактори ;)

:wink:

smileforyou12
07-01-2009, 15:06
Темата не е за този раздел.