PDA

View Full Version : закъснява ми или съм бременна?



Klorian
07-01-2009, 14:12
С приятеля ми го правим с презерватив попринцип обаче в самото начало на половия акт винаги без.Всеки път след като свършва той се измива.
Миналият месец ми дойде на 29 май.Но попринцип ми идва с 2-3-4 дена по-рано.Само че този месец още не ми е дошло.Притеснявах се да не би да съм бременна...направих си тест преди 2 дена- беше отрицателен ...но все още не ми е дошло...и все още съм в паника!
Хиляди дяволи ми се стовариха на главата последните месеци тъй като завършвам (на 24 съм.).Леля ми каза че може да е от притеснение, от стрес покрай изпитите...но не знам наистина какво да правя.
Бихте ли си казали мнението?! Без шеги моля ви! :lol:

NeZaPoznat
07-01-2009, 14:15
С приятеля ми го правим с презерватив попринцип обаче в самото начало на половия акт винаги без.Всеки път след като свършва той се измива.
Миналият месец ми дойде на 29 май.Но попринцип ми идва с 2-3-4 дена по-рано.Само че този месец още не ми е дошло.Притеснявах се да не би да съм бременна...направих си тест преди 2 дена- беше отрицателен ...но все още не ми е дошло...и все още съм в паника!
Хиляди дяволи ми се стовариха на главата последните месеци тъй като завършвам (на 24 съм.).Леля ми каза че може да е от притеснение, от стрес покрай изпитите...но не знам наистина какво да правя.
Бихте ли си казали мнението?! Без шеги моля ви! :lol:

Въпроса ти е лесен ... или си бременна или не - 50/50.

ladykeisy
07-01-2009, 14:18
Аз смятам ,че е от напрежението и стреса ,който си изпитала покрай завършването и това за бременноста те е притеснило допълнително .Аз понеже съм с нередовен цикъл и все си идва ,когато му скимне ,все съм си на нокти и от нервите закъснее още повече .Да ти кажа никога не съм имала проблем и повод да се притеснявам (точно като теб) обаче жените нали си имаме и малко глупост у нас и все си мислим какви ли не невъзможни неща.Не се притеснявай ,ще дойде :)

djuki
07-01-2009, 14:19
правиш го с презерватив , второ си си правила тест и е отрицателен ... ако толкова се притестяваш направи още един , но колкото повече се притесняваш толкова е по възможно да продължава да ти закъснява . Щом ти е било натоварено е напълно възможно да ти закъснява ... успокой се вземи приятеля си и си почини за 1-2 дни ще видиш че всичко ще е наред

Klorian
07-01-2009, 14:25
Успокоих се...че и моя цикъл си идва когато иска...и сигурно за това се притеснявам.Благодаря...

slun4evka
07-01-2009, 15:03
спокойно, сладур ;) успокой се .. ако се вайкаш така .. няма и да ти дойде скоро :D

vde
07-01-2009, 15:28
притеснението си окзва своето, стреса от изпитите също. А и щом ти варира още не е за паника.
Виж ако не ти е дошло до следващите 5-7 дни правиш тест и бягаш при гинеколога си :_)

Rofl4e
07-01-2009, 20:37
щом теста е бил отрицателен споко :)

може да е повлияно от стрес,смяната на времето,притеснение,някви лекарства ако си пила.. :) за по сиг направи още един тест(попитай в аптеката за най добрия) защото вече има мн по добри от шуър чека

cookie_master
07-02-2009, 07:45
спокойно от стрес е,щом теста е отрицателен няма страшно :wink:

vde
07-02-2009, 08:10
Без да ви плаша много, тестовете действат около седмица след закаснението. В нашия случай когато сърпугата ми забременя бяха и "закъсня" тй да се каже 5 дена като през цялото друго време с по тест на ден показваше отрицателен.

banbina
07-02-2009, 08:18
успокои се или ако не можеш си намери някакво занимание за 2-3 дена за да не мислиш затова...спокойно всичко ще си дойде на мястото :) :)