PDA

View Full Version : Легализиране на проституцията



Canis_Dirus
07-01-2009, 15:20
А сега една сериозна тема. Смятате ли, драги подрастващи, че трябва да се легализира проституцията?
Имам предвид - продаването е законно, то е основа на икономиката. Сексът е законен - той е основа на продължаване на вида. Защо продаването на секс е незаконно?

Морално ли е? Политически коректно ли е?

А?

NeZaPoznat
07-01-2009, 15:26
А сега една сериозна тема. Смятате ли, драги подрастващи, че трябва да се легализира проституцията?
Имам предвид - продаването е законно, то е основа на икономиката. Сексът е законен - той е основа на продължаване на вида. Защо продаването на секс е незаконно?

Морално ли е? Политически коректно ли е?

А?

Няма да стане - ще трябва да плащат данъци .... :?

Detestation
07-01-2009, 15:41
Сега повeчето (не пищете) жени ще кажат "не", защото не искат мъжете им да ходят по кypволяк, че вече и законно, а мъжете аналогично ще се съгласят, защото...просто защото законната свирка е по-внушителна.

machoka
07-01-2009, 15:46
Все пак да не изкарваме Глобала от сивата страна на икономиката. И там си му е добре, и там достатъчно добри резултати постига.

Canis_Dirus
07-01-2009, 15:49
А тези, които са за легализиране на проституцията, не смятате ли, че мислите ви са сходни и с наркотичните вещества?
Примерно да замените проституция с "употреба на марихуана/ канабис" и тн.

hottie
07-01-2009, 16:11
Протитуацията си е работа като работа. Всеки си прави сам избор ! Предпочела е да прави секс за пари вместо да седи зад някое бюро. Какво от това, тя си знае..

Cryptica
07-01-2009, 16:49
Протитуацията си е работа като работа. Всеки си прави сам избор ! Предпочела е да прави секс за пари вместо да седи зад някое бюро. Какво от това, тя си знае..
Не е съвсем така. При трафик на жени какво мислиш ги карат да правят насила като ги изведат в чужбина? За повечето жени това не е избор, а при трафика на хора после и никой не може да ги спаси - влачат я където си искат, и правят каквото си искат с нея, щото вече им е стока. Могат и да я убият като не им трябва вече.
Така че аз не мисля, че трябва да е легално, въпреки че сега, като не е законно, пак съществува такъв масов проблем.

hottie
07-01-2009, 16:57
Протитуацията си е работа като работа. Всеки си прави сам избор ! Предпочела е да прави секс за пари вместо да седи зад някое бюро. Какво от това, тя си знае..
Не е съвсем така. При трафик на жени какво мислиш ги карат да правят насила като ги изведат в чужбина? За повечето жени това не е избор, а при трафика на хора после и никой не може да ги спаси - влачат я където си искат, и правят каквото си искат с нея, щото вече им е стока. Могат и да я убият като не им трябва вече.
Така че аз не мисля, че трябва да е легално, въпреки че сега, като не е законно, пак съществува такъв масов проблем.

при едни не е, при други е

Riot
07-01-2009, 17:16
Против.
Ще настъпи хаос

MP
07-01-2009, 17:56
ЗА,стига защитните мерки да са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ.Който я смята за морална,нека я практикува.Пък и сексът е като кардио,ще поддържат форма :lol: