PDA

View Full Version : Момиче,което не знае какво иска....



hanovete
07-01-2009, 15:18
честно казано вече ми писна да говоря.....има едно момиче ходихме 3 месеца и я скъсах....после пак тръгнахме ....но тя така и не знае какво иска от наща връзка....и в крайна сметка реши че няма смисъл да продължаваме....казах к-съгласих се....После на следващия ден се получи така че отидохме на дискотека на училището с приятели като за последно че завършихме и тя беше там....аз естествено няма да седна да плача и си правих кефа ...танцувах си ....забих се с една мадама....дори и здрасти не си казахме.....докато не мина 1 седмица от тази дискотека и се видяхме случайно(просто здрасти как е и това е ).... и тя в 12 вечерта реши да ми пише смс да ме попита кво правя....на следващия ден го видях и и отговорих и си пописахме по 3-4 смс-а и до там....днес я поздравих за рождения и ден и това е ...чудя се какво да правя?Писна ми от тия игрички....тъкмо реша да не се занимавам с нея и тя вземе че реши че трябва да ми пише или нещо от тоя сорт :(

моето мнение е че не трябва да и обръщам внимание...нито да я търся пък тя ако реши има контакти с мен....иначе пак да тръгна да я гоня няма смисъл ....нз вие как мислите ?

TheGirlNextDoor
07-01-2009, 15:47
еми с повечето момичета(както и момчета) е така..какво да се прави
..спред мен ако ти не я търсиш тя може да си помисли,че не я харесваш и за това не поемаш инициятивата..

..а аз не разбрах ти всъшност харесваш ли я?

според мен най-добрият вариант е да поговорите и да се изясните за да няма объркване

sladur4etyYy
07-01-2009, 15:53
правилно мислиш. не я търси.

Baby_b
07-01-2009, 16:02
Еми май тя това иска да й тичаш по г за. Недей се поддавай 8)

Whyniser
07-01-2009, 16:17
Давай следващата

MP
07-01-2009, 16:19
Може би ти не знаеш какво искаш?

vagarious
07-01-2009, 16:24
Та какво викаш за мадамата от дискотеката !? :P Зарежи я таз бившата не й тичай след Д-то... айде напред :-P

NaNa_SladuRana
07-01-2009, 17:24
ако тя не знае какво иска,кой да знае,това само ослужнява нещата! некст

Pepincetyy
07-01-2009, 17:38
Според мен я зарежи, хвани си някоя, която да знае какво иска ...

cveti933
07-01-2009, 17:46
Хах и аз съм имала такива периоди, в които не знам какво искам..
Най-добре ти си реши ТИ какво искаш. Ако искаш да продължиш и не искаш да си с нея... направи го.. следвай твоите интереси и не се влияй от моментните й настроения :P

bog4eto
07-01-2009, 18:04
Заеби я казаха си хората,ако пък ти се занимава използвай я както тя теб 8) Ама това май си е губене на време...освен ако не ти пуска :D

porky
07-01-2009, 19:30
Зарежи я... :?

THeCheRry
07-01-2009, 19:36
Да ти кажа жените който незнят какво искат са едно от най-страшните неща който могат да се случат на един мъж ,особено ако той ги обича ,защото ще неще започва да си мисли ч,е проблема е някаде в него.

А иначе зарязвай я тая мацка...

migancy
07-01-2009, 20:09
Положили сте основите.Защо не "построите" останалата част от връзката си ? :)

HipHopBlond
07-01-2009, 21:51
е почти всяко едно за което се сещам :?

hanovete
07-02-2009, 16:15
може би сте прави ,но по този начин тя единствено ми дава надежда ,заради което ставам адски неспокоен и не мога да си намеря мястото....вместо да седна да си уча за изпитите с глупости се занимавам....и ако толко не я интересувах кво ще ме търси...и само почвам да се чудя да се боря или не и се побърквам :(

Take_That
07-02-2009, 16:59
Хммм, имам същия проблем, само че в моя случай момчето не знае какво иска. Съветът ми е, когато те потърси да и отговаряш, но просто приятелски, без да си мислиш, каквото и да е било :) Ти обаче не я търси първи. На нея просто и е приятно да вижда, че може би още имаш чувства към нея, т.е да те манипулира.....

hanovete
07-02-2009, 17:14
Хммм, имам същия проблем, само че в моя случай момчето не знае какво иска. Съветът ми е, когато те потърси да и отговаряш, но просто приятелски, без да си мислиш, каквото и да е било :) Ти обаче не я търси първи. На нея просто и е приятно да вижда, че може би още имаш чувства към нея, т.е да те манипулира.....

мда и го прави много добре....ето например вечерта когато ми писа точно преди това си е писала че песента на Agnes-Release me отговаряла мн точно на чувствата и направо откачам :( но истината е че наистина не трябва да и обръщам внимание

hanovete
07-03-2009, 13:35
добре да го еба що ще ми пише и после ще си качва снимки с некав чукундур ....нито се целува нито нищо ....само иска да ме дразни да ми го върне затова че се забих пред нея в дискотеката :-x но направо много действа и откачааааам :-x по-добре да се правя че не ми пука и тва е :( :( :(

mirinda1
07-03-2009, 13:41
Зарежи я ! :grin:

Take_That
07-03-2009, 16:58
Хммм, имам същия проблем, само че в моя случай момчето не знае какво иска. Съветът ми е, когато те потърси да и отговаряш, но просто приятелски, без да си мислиш, каквото и да е било :) Ти обаче не я търси първи. На нея просто и е приятно да вижда, че може би още имаш чувства към нея, т.е да те манипулира.....

мда и го прави много добре....ето например вечерта когато ми писа точно преди това си е писала че песента на Agnes-Release me отговаряла мн точно на чувствата и направо откачам :( но истината е че наистина не трябва да и обръщам внимание

Аххх тези малки трикове....... Когато ти каже за чувствата си, просто и кажи "Докажи ги!" :)

moneycomeme
07-03-2009, 19:14
Значи като цяло момичетата САМИ не знаем какво искаме....Щом ти пише обаче явно е че има интерес към теб,явно още си те харесва... :) Ако мислиш,че имате какво да си предложите все още и ви чакат хубави моменти и изживявания излез с нея и по твоя си начин и обясни или покажи че искаш да си с нея....Но ако вътрешно ти е омръзнало заеби я и то грубо -да не ти пука!Успех!

hanovete
07-03-2009, 19:40
Значи като цяло момичетата САМИ не знаем какво искаме....Щом ти пише обаче явно е че има интерес към теб,явно още си те харесва... :) Ако мислиш,че имате какво да си предложите все още и ви чакат хубави моменти и изживявания излез с нея и по твоя си начин и обясни или покажи че искаш да си с нея....Но ако вътрешно ти е омръзнало заеби я и то грубо -да не ти пука!Успех!

Проблема е че тя мен заряза....какво да ставам още по-жалък и да я търся....не мисля че е удачно

Kostadin_682
07-03-2009, 19:47
правилно мислиш. не я търси.
+1

miss_asi
07-03-2009, 20:00
Ехх само тя да не знаеше кво иска :?