PDA

View Full Version : Ето тук си проверете резултатите



nikita2013
07-01-2009, 16:31
Дано съм помогнала,малко или много. :D :-P :P :P :P :P ето и сайта-http://7klas.mon.bg/

masal
07-01-2009, 16:33
тъпа ли си к'ва си бе...

Black_Fyed_Peas
07-01-2009, 19:04
офца :-P

vow
07-01-2009, 20:00
що да е тъпа ве лайнари тва е сайта деба говедата

a1a2b3v
07-01-2009, 20:20
Излишен спам... :-x :x
Нали знаеш, че има едно нещо, което се нарича търсачка или иначе казано ГУГЪЛ всеки, който му трябва може да напише резултати от кандидатстване и излиза :)
Малеее толкова да си проста :D :-D :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:

itsme
07-01-2009, 21:20
проста била,овца била,куха била .. :?
момичето просто е искало да помогне и пак е пуснало сайта...божеее,ще обиждат те само заради няква тема,много оборотни станахте нещо :x :x

Sanchoy
07-01-2009, 22:01
Нищо ново под слънцето. И на мен към 6-7 часа почнаха да ми го пращат и да се чувстат все едно са открили хАмерика, а аз бях се добрал до него още в 3:15 ама дай да ги унищожим?! :P

mechtaq_za_teb
07-02-2009, 05:26
Ех, какво нападете момичето? Единият написа, че е тъпа и айде и другите да се направят на интересни да я обидят с нещо! На това му се вика лапешка работа!

masal
07-02-2009, 05:52
Ех, какво нападете момичето? Единият написа, че е тъпа и айде и другите да се направят на интересни да я обидят с нещо! На това му се вика лапешка работа! лапешка работа е да не си направиш труда да видиш,че има още 15 теми като тази на същата страница и да спамиш излишно,мислейки си,че си открил Америка,както каза някой.

mechtaq_za_teb
07-02-2009, 06:00
Ех, какво нападете момичето? Единият написа, че е тъпа и айде и другите да се направят на интересни да я обидят с нещо! На това му се вика лапешка работа! лапешка работа е да не си направиш труда да видиш,че има още 15 теми като тази на същата страница и да спамиш излишно,мислейки си,че си открил Америка,както каза някой.Това е работа на модераторите. Ама дайте ся да обиждаме всеки,който пуска тема, дублираща се с друга.

masal
07-02-2009, 06:20
Ех, какво нападете момичето? Единият написа, че е тъпа и айде и другите да се направят на интересни да я обидят с нещо! На това му се вика лапешка работа! лапешка работа е да не си направиш труда да видиш,че има още 15 теми като тази на същата страница и да спамиш излишно,мислейки си,че си открил Америка,както каза някой.Това е работа на модераторите. Ама дайте ся да обиждаме всеки,който пуска тема, дублираща се с друга. права си,те са толкова тъпи,че и 100 човека да напсуваме,не вдяват...

mechtaq_za_teb
07-02-2009, 06:33
Ех, какво нападете момичето? Единият написа, че е тъпа и айде и другите да се направят на интересни да я обидят с нещо! На това му се вика лапешка работа! лапешка работа е да не си направиш труда да видиш,че има още 15 теми като тази на същата страница и да спамиш излишно,мислейки си,че си открил Америка,както каза някой.Това е работа на модераторите. Ама дайте ся да обиждаме всеки,който пуска тема, дублираща се с друга. права си,те са толкова тъпи,че и 100 човека да напсуваме,не вдяват... :lol: 8-)