PDA

View Full Version : елитни гимназии



DiScOnEcTeD
07-01-2009, 16:37
и сега като си видяхте оценките в кое училище ще искате да влезете (на 1во място) ... и казвайте в град ?? :---) :---) :---) :---)

masal
07-01-2009, 16:39
няма вече елитни гимназии,само на думи... :D

Lucho
07-01-2009, 16:55
Стига да имаш 3 влизаш навсякъде...в момента местата са повече от учениците, така че борбата е за местата и училищата искат нас, не ние тях...

afterforever
07-01-2009, 16:57
Има елитни гимназии... никой не ги знае, защото никой не учи вече в тях :shock:

DiScOnEcTeD
07-01-2009, 17:00
абе айде сега по вашето мнениее и с три ще влезеш в немската , английската , френската , фсг и тн :o :o

FionaApple
07-01-2009, 17:57
няма вече елитни гимназии,само на думи... :D
И как установи това? :razz:

masal
07-01-2009, 18:17
няма вече елитни гимназии,само на думи... :D
И как установи това? :razz: гледах на карти :-o

LittleFashionista
07-01-2009, 18:22
няма вече елитни гимназии,само на думи... :D
И как установи това? :razz: гледах на карти :-o :D :D :D
колкото и да не искам да се съглася, че не са останали елитни гимназии в БГ трябва да го направя..така е.Не останаха..на всяка ще й намериш косури. мн жалко...

firegirlll
07-05-2009, 08:46
73-то е едно от най-добрите. :)

elito6754
07-05-2009, 08:49
поредната тема....писах се училищата така, както си ги бях мислила преди излизането на резултатите.

djuki
07-05-2009, 09:17
няма вече елитни гимназии,само на думи... :D
И как установи това? :razz: наистина няма ! съжалявам да го кажа уча в НПМГ за 3 години училището западна супер много и всички други са така

amk933
07-05-2009, 09:19
няма вече елитни гимназии,само на думи... :D
И как установи това? :razz: наистина няма ! съжалявам да го кажа уча в НПМГ за 3 години училището западна супер много и всички други са така

+1 Всички училища западат и става все по-зле с всяка следваща година. :? :?

GbSy
07-05-2009, 09:57
Не знам защо се обсъжда кои гимназии са елитни, след като въпросът, зададен в първия пост, е съвсем друг.
Подадох си документите за 1 АЕГ с испански, това ми е първото желание. Мисля, че ще ме приемат.
И не ме интересува колко е западнала, бла-бла, учениците от 112 и т.н.
Това е моят избор и не съжалявам, че съм го направила. :)

dari95
07-07-2009, 09:53
А какви отзиви имате за 1 АЕГ и какъв втори език да уча- френски или руски(в случай че не ме приемат с испански)

mArMaLaDkA
07-07-2009, 11:15
[колкото и да не искам да се съглася, че не са останали елитни гимназии в БГ трябва да го направя..така е.Не останаха..на всяка ще й намериш косури. мн жалко...

Добрееееее!


Иначе аз си нямам и на идея къде искам да отида. Честно. Страшно ми е навсякъде. 8-)

lisi4ety
07-08-2009, 13:48
Не знам защо се обсъжда кои гимназии са елитни, след като въпросът, зададен в първия пост, е съвсем друг.
Подадох си документите за 1 АЕГ с испански, това ми е първото желание. Мисля, че ще ме приемат.
И не ме интересува колко е западнала, бла-бла, учениците от 112 и т.н.
Това е моят избор и не съжалявам, че съм го направила. :)

Обсъжда се например, защото такова е заглавието?! (;

pocuna
07-10-2009, 13:58
Според мен 22-о (София), а и според мои познати е добро училище 8-)

lifesofia
07-15-2009, 02:09
Абе хора, не разбиратели, че не всичко се върти около езиковите гимназии. :? :? :?

revolver
07-15-2009, 07:41
Men me prieha vav frenskata (9 FEG) ama ina4e takova ne6to elitni niama no izvestni ima :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

dorsichh
07-16-2009, 10:26
Абе хора, не разбиратели, че не всичко се върти около езиковите гимназии. :? :? :?

май вече се върти,защото ако влезеш в една езикова гимназия и научиш най-малко два езика тези пет години няма да са ти пропиляни.. :D

LiRRRa
07-16-2009, 11:01
Всичко си зависи от човека.Ако влезеш в елитна и не учиш и пропаднеш каква ти е файдата... Може и да си в друго училище и да научиш език по-добре от някои хора в елитни гимназии...

От опит.

teenems
07-16-2009, 12:28
елитни лии :lol: :lol: :lol: :lol:

тва да не ви е едно времее :lol:
дето хората не излизат от къщите си само и само да учат и да не ги скъсат
а ние само се мотаме и пак имаме 5 и 6

аве няя елитни гимназии вече :?

dark_wings
07-16-2009, 12:30
^Няма и ''й'' в тая дума. :)

AnIcHkAtA
07-16-2009, 16:14
Всичко си зависи от човека.Ако влезеш в елитна и не учиш и пропаднеш каква ти е файдата... Може и да си в друго училище и да научиш език по-добре от някои хора в елитни гимназии...

От опит.

Не знам какъв ти е опитът, но не всичко е зависи от човека.В елитна не може да не учиш, защото ще изхвърчиш.Мотивацията е различна, хората са различни и точно това прави гимназията елитна.Ако имаш възможност да попаднеш в клас, в който всички знаят повече от теб, ще видиш какво значи зубрене, за да не се чувстваш глупава.В повечето СОУ-та мотивация липсва, защото всички са "от мъглата" и нямаш стимул да учиш, няма с кого да се сравняваш.

П.П.:Като прочетох няколко от горните мнения, се смях, честно!Как може човек, който ме може да пише, да дава мнение?Нека само хората от елитните гимназии да казват има ли ги, няма ли ги.

hotspot
07-16-2009, 16:20
Хуманитарни Науки гр.София :smt032

Unendlich
07-16-2009, 17:44
Всичко си зависи от човека.Ако влезеш в елитна и не учиш и пропаднеш каква ти е файдата... Може и да си в друго училище и да научиш език по-добре от някои хора в елитни гимназии...

От опит.

Не знам какъв ти е опитът, но не всичко е зависи от човека.В елитна не може да не учиш, защото ще изхвърчиш.Мотивацията е различна, хората са различни и точно това прави гимназията елитна.Ако имаш възможност да попаднеш в клас, в който всички знаят повече от теб, ще видиш какво значи зубрене, за да не се чувстваш глупава.В повечето СОУ-та мотивация липсва, защото всички са "от мъглата" и нямаш стимул да учиш, няма с кого да се сравняваш.

П.П.:Като прочетох няколко от горните мнения, се смях, честно!Как може човек, който ме може да пише, да дава мнение?Нека само хората от елитните гимназии да казват има ли ги, няма ли ги.




Супер правилен отговор. В днешно време на някои хора им се струва глупаво да учат, някак си тази дума става все по-голямо 'табу', а не трябва да е така .. Колкото до елитните гимназии - да, има ги. Аз лично уча в ЕГ-то на Пазарджик и мога да кажа, че разликата между нея и едно обикновено СОУ е от Земята до Космоса.. Има си елитни гимназии, винаги ги е имало. Просто много от учениците си мислят, че една гимназия не е нищо и нямат мотивация и цел да учат. :o :o :o :-x