PDA

View Full Version : Комари...



YakUZa777
07-01-2009, 16:52
Не знам дали темата е за тук, но имаме от години такава машинария Райд с таблетките който са, но явно комарите си отварят комарника и влизат, та наскоро ми направи впечатление, че дори като я включих комара не умря или нещо от сорта ? Та и от тук въпроса имат ли ефект въобще или просто хубавия опияняващ мирис кара хората да си мислят, че има?

emityyyyyyyyyyyyy
07-01-2009, 19:32
емм .. според мене Raid не върши мн добра работа .. е това е лично мое мнение де .. :)

Rofl4e
07-01-2009, 20:48
отиди в някоя ветеринарна аптека и попитай


п.с. комарник нямате ли?

YakUZa777
07-01-2009, 22:59
Имаме, но май се научиха да си го отварят :D врата на стаята като е отворена и влизат от там... Нашите имат навика да оставят навсякаде отворено.

Tempest
07-01-2009, 23:14
ам не знам, аз против комари ползвам здрава плесница... помага, убива ги на място, не агонизират ;)

Nakadah
07-02-2009, 01:19
Не знам дали темата е за тук, но имаме от години такава машинария Райд с таблетките който са, но явно комарите си отварят комарника и влизат, та наскоро ми направи впечатление, че дори като я включих комара не умря или нещо от сорта ? Та и от тук въпроса имат ли ефект въобще или просто хубавия опияняващ мирис кара хората да си мислят, че има?

следващия път като пуснеш лампата си затвори прозорците в апартамента

mArMaLaDkA
07-02-2009, 03:37
^ Точно така, това е идеалното решение! Навън е 40 градуса, но пуснеш ли лампата, затваряш всички прозорци. :?

Иначе си купи нещо по-ефективно срещу комари, защото Райд и всякакви други прехвалени неща, които са предимно във флакони, впрочем, не действат. И комарите не си отварят комарника, по-вероятно е той да има дупка някъде.

mechtaq_za_teb
07-02-2009, 05:23
Оооо, има има! Миналата година като бяхме на почивка майка ми купи от тея таблетки. Бях свидетел как комара падна на етажерката и умря.

blackvelvet
07-02-2009, 06:40
ам не знам, аз против комари ползвам здрава плесница... помага, убива ги на място, не агонизират ;)

+1 :razz: Най-ефективното оръжие хахха

YakUZa777
07-02-2009, 10:05
^ Точно така, това е идеалното решение! Навън е 40 градуса, но пуснеш ли лампата, затваряш всички прозорци. :?

Иначе си купи нещо по-ефективно срещу комари, защото Райд и всякакви други прехвалени неща, които са предимно във флакони, впрочем, не действат. И комарите не си отварят комарника, по-вероятно е той да има дупка някъде.
Няма дупка, сам съм си го правил, а ти е бедна фантазията колко комарници съм направил...

Boyd
07-03-2009, 06:49
Женски работи! Като те ухапе комар, та к'во!? Полека да не те изядат целия, че тогава ше се чудиш к'во да сътвориш! А и кой ти е виновен, че във ваш'то семейство като е топло вътре и НАВЪНКА е 45 градуса, отваряте прозорците и си мислите, че влиза хладен въздух..?

LittleDude
07-03-2009, 07:45
Ядеш 3 глави чесън, и нищо няма да те приближи! :D:D:D